Ostatnio dodane warunki:Tatry

Smreczyński Staw

2020-10-25 23:09
Anita Dziekan
Sucho, słonecznie, od rana bardzo silny wiatr, przez co odczuwalna temperatura jest niższa. Ludzi umiarkowana ilość. Jedzenie w schronisku sprzedawane tylko na wynos, stoły w jadalni zasunięte.
Tatry

Giewont

2020-10-25 23:06
Muskat 4U
Regle, Mała Łąka, Przełęcz w Grzybowcu, Giewont Start: 8:45 Trasa piękna; na Drodze pod Reglami cicho, spokojnie, Mała Łąka również. Choć z polany widać było kłębiące się nad Czerwonymi Wierchami chmury. Czarny szlak do Przełęczy w Grzybowcu całkiem ok. Miejscami troszkę błotka na szlaku. Od wejścia na czerwony szlak niektóre kamienie śliskie, miejscami więcej błota i troszkę bardziej wilgotno. Większy wiatr. Na grani, siodle i Wyżniej Kondrackiej Przełęczy wiatr tak mocny, że czasem kamienie spadały zdmuchnięte przez wiatr - więc radzę mieć kask.
Tatry

Gęsia Szyja

2020-10-25 23:02
Joanna Waryszak
Trasa: Polana pod Wołoszynem - Rusinowa Polana - Gęsia Szyja - Rówień Waksumndzka - powrót na asfalt W lesie ślisko i błotnisto, da się przejść, kijki jednak bardzo przydatne. Widoki z polany kiepskie, wszystkie wyższe szczyty w gęstych chmurach. Drewniane schody na Gęsią Szyję śliskie, zalecana ostrożność. Bacówka na Polanie nadal czynna, oscypki pyszne. Powrót z Równi Waksmundzkiej już w pełnym błocie, deszczu i po super śliskich kamieniach.
Beskid Sądecki

Bacówka nad Wierchomlą

2020-10-25 22:59
Insta@kubarozpruwacz4
Przebija się słońce i pada deszcz.
Beskid Żywiecki

Babia Góra

2020-10-25 22:58
Inata@felixowsky
Podejście od Przełęczy Krowiarki, potem Perć Akademików. Małe zatory, sporo ludzi na szczycie, lekki wiaterek i przepiękne widoki.
Pieniny

Wysoka

2020-10-25 12:28
Marek Kornafel
Szlak z Jaworek przez Homole na Wysoką. Mokro, na szlaku błoto, widoczność kiepska, ludzi sporo. Temp ok 10st
Beskid Wyspowy

Mogielica

2020-10-24 22:45
Insta@zimnywtorek
Z Przełęczy Rydza Śmigłego. Wejście przy dobrej widoczności i przebłyskach słońca zielonym szlakiem, powrót żółtym już w mżawce. Warunki dobre.
Tatry

Goryczkowa Czuba

2020-10-24 22:38
Sara Kryjak
Kasprowy przez Myślenickie Turnie, powrót przez Przełęcz pod Kopą Kondracką i Halę Kondratową. Dziś warunki średnie. Na całej trasie mokre i śliskie kamienie. Resztki śniegu do ominięcia, ale warto mieć chociaż raczki, szczególnie przy zejściu z Przełęczy pod Kopą Kondracką na Halę Kondratową. Większość osób bez sprzętu jechało na butach, kolanach i tyłkach. Dużo osób schodziło ze szlaku i deptało roślinność byle ominąć śnieg 🙁 Przed południem zachmurzenie, ale pułap chmur wysoki, widoki były. Potem zaczęło kropić, jednak nie było to zbyt uciążliwe podczas wędrówki. Dopiero bardziej rozlało się około godziny 13 przy przełęczy. Zrobiło się zimno, nieprzyjemnie i chmury zakryły góry. Do końca dnia nie było już widoków.
Bieszczady

Połonina Caryńska

2020-10-24 22:35
Agnieszka Jerska-Puzio
Widoczność kiepska, szlak bardzo śliski, szczególnie na zejściu w stronę Brzegów Górnych.
Beskid Śląski

Klimczok

2020-10-24 22:32
Insta@__k.i.t.t_
Pętla z Żabnicy, start czarnym szlakiem w kierunku Hali Boraczej, potem zielonym w kierunku Hali Cukiernica, czarnym w kierunku Hali Redykalnej, żółtym w kierunku Romanki, niebieskim w kierunku Słowianki i czarnym w kierunku Żabnicy Skałki. Do Hali Pawlusia warunki pod butem idealne, sucho. Potem gdzieniegdzie błoto, ale do pokonania. Zejście z Romanki dolna połowa śliska. Kijki mogą się przydać w kilku miejscach, chociaż ja bez większych problemów przeszedłem bez.
Tatry

Dolina Pięciu Stawów Polskich

2020-10-24 22:31
Anita Dziekan
Rano asfalt mokry, w Dolinie Roztoki trochę błota, im wyżej tym kamienie bardziej mokre i śliskie. Zejście czarnym szlakiem do dna doliny, kamienie mokre, miejscami śliskie. Pogoda dla koneserów -cały dzień pochmurno, mgliście, ok. 10 zaczęło siąpić, a w dolinie do ok. 13:30 padało. Brak śniegu na całej trasie. Ruch turystyczny umiarkowany.
Tatry

Świnica

2020-10-24 22:30
Insta@mountains_by_cyganeria
Podejście od Hali Gąsienicowej (Boczań), przez Świnicką Przełęcz (czarny szlak). Zejście tą samą drogą. Warunki nienajlepsze. Przez pogodę - od H. Gąsienicowej padał praktycznie cały czas deszcz, na szczycie śnieg - skały i kamienie bardzo śliskie. Śniegspore płaty śniegu, raczej brejowate niż ubite, zaczynają się ok. połowy podejścia na Świnicką Przełęcz - do góry spokojnie bez raczków (to jeszcze nie warunki na raki), w dół, jeszcze jak popadało, już ciężej - lepiej założyć. Kijki wskazane. Na samym podejściu na Świnicę śniegu mało. Pojedyncze niewielkie płaty, do zrobienia bez raczków, ale generalnie trzeba bardzo uważać - przez warunki pogodowe bardzo ślisko, skały momentami gorsze niż ten śladowy śnieg. Podejście do Gąsienicowej bez problemów. Na powrocie tylko, po opadach, zrobiło się błoto i mgła.
Beskid Żywiecki

Babia Góra

2020-10-24 22:29
Kazimierz Wyciszczok
Z Krowiarek przez Sokolicę. Szlak trochę mokry, przed szczytem parę płatów śniegu. Pochmurno od świtu, lekki wiatr.
Beskid Sądecki

Radziejowa

2020-10-24 22:27
Insta@julka.rokita
Szlak niebieski z Rytra na Przehybę, następnie czerwony na Radziejową, zejście do Rytra żółtym. Do około 12 warunki bardzo dobre, rano duża mgła. Szlak miejscami mokry i błotnisty. Po południu zaczęło lekko padać. Niestety na szczycie przy wieży widokowej bardzo dużo śmieci.
Masyw Śnieżnika

Śnieżnik

2020-10-24 22:24
Insta@rudamarrudaa
Wejście niebieskim szlakiem z Kamienicy, szlak suchy, na szlaku mało osób. Sporo turystów dopiero w okolicy schroniska i na szczycie. Dalej szlakiem zielonym i zejście żółtym, na obu sporo błota. Kilka fragmentów ze śniegiem do przejścia bez większych problemów.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.