Warunki dla zapytania Ćwilin:Beskid Wyspowy

Czarny Dział

2021-06-04 08:36
Zbigniew Osiak
Szlak żółty na Ćwilin z Mszany Dolnej...na początku trawiasty i wilgotny, przez las raz sucho raz błotniście, w jednym miejscu mega zryty aż trudno znaleźć jego przebieg, zejście niebieskim do Przełęczy
Beskid Wyspowy

Ćwilin

2021-06-03 10:37
Zbigniew Osiak
...cd....zejście z Ćwilina do Przełęczy Gruszowiec ( dosyć ostre zejście ale suche) obiadek w zajeździe i niebieskim na Śnieznicę, szlak raczej suchy i przyjemny, następnie pod wyciąg kolejki (zamknięty szlak do Kasiny W.) powrót do Przełęczy Gruszowiec i busik do Mszany.
Beskid Wyspowy

Ćwilin

2021-04-28 19:08
Insta@urgowatosc
Niebieski szlak z Gruszowca. Warunki ok. W górnej części podejścia do szczytu leży jeszcze śnieg, ale możliwe jest przejście bez raków bądź bokiem. Tylko miejscami ślisko. Nie ma jednak tragedii. Oczywiście można raczkami zwiększyć komfort. Szczyt bez śniegu, za to miejscami rozjeżdżony przez auta terenowe.
Beskid Wyspowy

Ćwilin

2021-04-25 09:05
Insta@93__piotrek
Podejście oraz zejście niebieskim szlakiem od Gruszowca. Mniej więcej od połowy pojawia się śnieg, przez co jest dosyć ślisko, niżej błoto ? też ślisko. Da radę bez raczków, ale na pewno będą bardzo pomocne, tak samo jak kijki. U góry zimny wiatr, bezchmurnie, dobra widoczność.
Beskid Wyspowy

Ćwilin

2021-04-24 20:54
Insta@wyjdzze_z_dzieckiem
Ćwilin z Jurkowa szlakiem niebieskim. Początkowo szlak bez śniegu, lekkie błoto. Ostatni kilometr przed szczytem ze śniegiem. Spokojnie do przejścia bez raczków.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.