Warunki dla zapytania Ćwilin:Beskid Wyspowy

Ćwilin

2019-11-17 20:04
Aneta Kołodziej
Szlakiem z Wilczyc, ogólnie w miarę dość sucho, parę miejsc mokrych ale bez większych trudności do obejścia. Na szczycie bardzo wietrznie, ale światło super!
Beskid Wyspowy

Ćwilin

2019-11-03 00:14
Insta@dgasxx
Szlakiem niebieskim z Przełęczy Gruszowiec, warunki dobre, trochę błota i mokrych liści na szlaku, dość ślisko przy zejściu. Jak na dość późną godzinę (ok. 15-16) dużo turystów, widoczność dosyć dobra jednak Tatry za chmurami.
Beskid Wyspowy

Ćwilin

2019-08-16 10:09
Andrzej Wydra
Szlak niebieski Jurków Ćwilin sucho przyjemnie pusto. Parę połamanych drzew ale już wygodne obejścia porobione. Pogoda obecnie łaskawa, niebo zachmurzone ale ciepło i bez wiatru.
Beskid Wyspowy

Ćwilin

2019-07-27 14:34
Alina Mali
Szlak niebieski z Jurkowa. Szlak pusty i suchy. Lekko zachmurzone niebo, ale widoki dalej piękne.
Beskid Wyspowy

Lubogoszcz, Śnieżnica, Ćwilin

2019-04-16 21:31
Piotr Ziolkowski
Mszana D. - Lubogoszcz - Śnieżnica - Ćwilin - Mszana D. Lubogoszcz: dziko, dość sucho, rano błoto zamarznięte, kilka powalonych drzew łatwych do ominięcia, bez utrudnień. Śnieżnica: znaki niebieskie wzdłuż nartostrady zamalowane, szlak zlikwidowany, znaki dopiero od górnej stacji wyciągu, na samej nartostradzie trochę śniegu ale bez problemu do obejścia bokiem, wejście na szczyt i zejście na Przeł. Gruszowiec bez problemów. Przeł. Gruszowiec: bar 'Pod Cyckiem' otwarty, działa i ma się dobrze. Ćwilin: - wejście od północy (niebieski) oblodzone nawet godz. 12h00, kilkanaście połamanych drzew, pod górę jakoś dało radę, w dół może być trudno, kijki zalecane; - polana na szczycie czysta i sucha, zero śniegu - zejście na wschód (żółty) - bardzo duże utrudnienia, spory wiatrołom od ok 700 do 850 m n.p.m, około 50 powalonych drzew do obejścia przeskoczenia etc, strata dobre +30 min; dalsza droga od przełęczy nad przysiółkiem Kordy - bajka: czysto, zero drzew, trochę błota do obejścia bokiem, pięknie, bardzo przyjemnie.
Beskid wyspowy

Ćwilin

2019-04-06 08:56
Monika Białkowska
Jurków - Ćwilin - Czarny Dział - Mszana Dolna Szlak praktycznie bez śniegu, miejscami na szlaku leżą powalone drzewa, ale do przejścia bez większych trudności.
Beskid Wyspowy

Ćwilin

2019-04-03 20:08
Na górze łąki przebiśniegów. Ale dojście trudne. Dróżki różańcowe z Wilczyc tak zdewastowane pojazdami, że błota wciągająco po kostki miejscami w ogóle nie dało się obejść. Zejście żółtym szlakiem niemal niemożliwe, tak gęsto zwalonych drzew, próba obejścia kończyła się zapadaniem po pas w śniegu. Na zejściu niebieskim na Przełęcz Gruszowiec również trochę zwalonych drzew, ale przynajmniej do przejścia. Przy tym bardzo stromo i zmrożone resztki śniegu, raczki i kijki bardzo się przydały.
Beskid Wyspowy

Ćwilin

2019-03-30 15:20
Z Przełęczy Gruszowiec. Do ok 800-900m npm sucho lub błoto, wyżej ciągły śnieg. Mokry, ale miejscami z lodem, rzadko przepadający. Jest to szlak dość stromy. Raczki jednak zbędne przy twardej podeszwie i o kijach trekkingowych. Wyżej masa połamanych drzew, szlak zdewastowany przez wiatr, przejście wymaga sporej gimnastyki, na rowerze nie do zjechania. Szczyt wytopiony, pięknie kwitną przebiśniegi. Spotkałam w sumie 9 turystów. Widoczność nie za dobra, Tatry ledwo było widać, jak za mgłą.
Beskid Wyspowy

Ćwilin

2019-03-24 11:27
Łukasz Płoskonka
Żółty szlak na początku dość błotnisty, później płaty dość twardego śniegu. Widoczność słaba. Kijki znacznie ułatwiają poruszanie się w takim terenie.
Beskid Wyspowy

Ćwilin

2019-03-23 12:19
Szwendacz Galicyjski
Jurków - Ćwilin - Gruszowiec - Jurków, szlak niebieski + żółty + asfaltowy 😉 Piękny, słoneczny dzień z lekkim wiatrem. Od Jurkowa pierwsze ok. 3,5 km bez śniegu (ziemia wilgota, bez błota), końcówka z cienką pokrywą śniegu - nakładki zbędne. na szczycie śnieg wytopiony. Zejście w na Przełęcz Gruszowiec ciężkie - zmrożony, śliski śnieg + błoto. Kijki to minimum, raczki przydatne. Ludzi w sumie sporo.
Beskid Wyspowy

Ćwilin

2019-03-23 08:52
Monika Ruszała Tęczar
Szlak niebieski z Jurkowa. Na dole błoto. Pod szczytem zmrożony śnieg. Na szlaku sporo połamanych drzew. Pogoda petarda.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij