Warunki dla zapytania Śnieżka:Karkonosze

Śnieżka

2022-08-11 20:03
Wiktor Winiarski
Start czerwonym szlakiem spod dyżurki GOPR przez schronisko nad Łomniczką i Dom Ślaski, powrót niebieskim szlakiem przez Samotnię do świątyni Wang. Szlak suchy, na szczycie dość mocno wieje. Trasa niebieskim i żóltym szlakiem spod Wang dłuższa, ale za to łatwiejsza.
reklama

Gdzie w góry...


Tomasz Habdas
"Gdzie w góry na weekend. Górskie trasy dla każdego" to praktyczny przewodnik i poradnik przygotowujący do jednodniowych wycieczek i weekendowych wypadów w Beskidy. W tej książce znajdziesz wiele wskazówek, jak przygotować się na górską wyprawę, i porad, co naprawdę będzie ci potrzebne, a co jest jedynie zbędnym gadżetem.
Karkonosze

Śnieżka

2022-08-06 23:27
Insta@zuzanna_bocian
Szliśmy od Wangu, przez Samotnię i Strzechę, potem czerwonym szlakiem do Spalonej Strażnicy i do Domu Śląskiego. Od Domu Śląskiego bardzo dużo ludzi na zakosach na Śnieżkę. Nie wszyscy stosują się do informacji, że szlak jest jednokierunkowy. Na szczycie mnóstwo osób, ciężko było znaleźć miejsce, żeby usiąść. Schodziliśmy niebieskim szlakiem, potem czarnym, żółtym do Strzechy i żółtym na dół do Karpacza. Warun bardzo dobry, super pogoda.
Karkonosze

Śnieżka

2022-08-03 20:43
Insta@joannawilkonska
Bezproblemowo, szlak suchy. W odcinkach leśnych niektóre kamienie mokre, ale przy uważnym schodzeniu nie stanowią problemu.
Karkonosze

Śnieżka

2022-06-18 20:51
Insta@adinsoon
Wejście ze Szklarskiej Poręby, czerwonym szlakiem przez Kamieńczyk, Szrenicę, Łabski Szczyt, Śnieżne Kotły, Wielki Szyszak, Słonecznik na Śnieżkę i zejście do Karpacza czerwonym. Suche skały, miejscami drobne kałuże, idealna widoczność, czyste niebo. Warunki bardzo dobre, ale niebezpieczna temperatura i prawie zerowy poza szczytem i Śnieżnymi Kotłami wiatr, co przepłaciłem na szczęście tylko przegrzaniem. Dużo ludzi, szczególnie przy wszystkich charakterystycznych miejscach szlaku. Pod Śnieżką tłumy, ale pod wieczór znacznie mniej.
Karkonosze

Śnieżka

2022-06-11 22:56
Insta@placek_w_podrozy
Podejście czarnym szlakiem od ronda Biały Jar, zejście szlakiem żółtym. Warunki bardzo dobre. Widoczność idealna. Z uwagi na mocne słońce polecane okrycie głowy lub krem z filtrem.
Karkonosze

Śnieżka

2022-05-13 23:29
Christian Badura
Pełna wiosna na każdym szlaku. Na krótkich odcinkach zalegający śnieg. Szlaki jednak w pełni umożliwiają wędrówki. Wejście z Karpacza szlakiem żółtym na Strzechę Akademicką, dalej niebieskim obok Domu Śląskiego i czerwonym na szczyt.
Karkonosze

Śnieżka

2022-05-01 23:33
Insta@_kosiczek_
Szlak żółty: Pec pod Sněžkou - Śnieżka. Spore pozostałości topniejącego śniegu, przydatne kijki, ale da się przejść bez. Na całym szlaku spotkałam 2 osoby. U góry już więcej ludzi, ale bez tłumów. Koszt parkingu 240 koron za cały dzień.
Karkonosze

Śnieżka

2022-03-27 13:48
Insta@mulawix
Bez raczków nie polecam. Ale pogoda piękna, praktycznie bez wiatru i słoneczko.
Karkonosze

Śnieżka, Szrenica

2022-03-27 00:21
Marcin Drążkiewicz
Śnieżka - Śnieżne Kotły - Szrenica Trasa od Białego Jaru na Śnieżkę, początek oblodzony, raczki wskazane, na trasie dużo grząskiego śniegu, ale spokojnie do przejścia w raczkach. Na Śnieżce silny wiatr, ludzi umiarkowana ilość. Trasa na Szrenicę przez Śnieżne kotłyy podobnie jak trasa na Śnieżkę. Przy zejściu od schroniska Kamieńczyk miejscami dużo lodu.
Karkonosze

Śnieżka

2022-03-19 20:53
Michał Ponikwia
Masa osób, w tym rodziców z dziećmi bez rakówraczków. Słonecznie, wietrzyście, duże zlodowacenie.
Karkonosze

Śnieżka

2022-03-19 15:51
Insta@na_wlasciwym_szlaku
Start z Pec pod Snezkou, (dojazd z Kowar autobusem). Szlak zielony i żółty na szczyt. Następnie zejście niebieskiem przez Skalny Stół i żółtym do Kowar. Piękne słońce, na otwartych przestrzeniach w okolicach Śnieżki silny wiatr. W wielu miejscach raczki mocno przydatne. Zwłaszcza przy zejściu ze Skalnego Stołu, gdzie jest strome zejście, dużo oblodzeń i wydeptanego śniegu.
Karkonosze

Śnieżka

2022-03-19 11:02
Monika Drzymała
Żółtym szlakiem z karpacza, a następnie niebieskim, Na początku szlaku dużo lodu, a im dalej tym śnieg ale twardy ubity, bez raczków się nie obejdzie
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.