Warunki dla zapytania Śnieżka:Karkonosze

Śnieżka

2020-10-21 19:10
Insta@kapustka_sz
Warunki dobre, bardzo silny wiatr, raczki przydatne w szczególności na ostatnich kilkunastu metrach, szybko topniejący śnieg poniżej Domu Śląskiego z uwagi na dodatnią temperaturę.
Karkonosze

Śnieżka

2020-10-18 18:05
Insta@_mateusz__w_
Na Śnieżce widoczność zmienna, chwilami dość silny wiatr, śniegu do pół metra, miejscami w zaspach więcej, przy wchodzeniu na szczyt przydadzą się raczki. W niższych partiach gór śniegu mniej, a poniżej 1100 nie ma w ogóle.
Karkonosze

Śnieżka

2020-10-04 15:10
Insta@agatadziendziel
Trasa Szrenica- Śnieżka. Rano mgliście, momentami pokropiło. Od południa pogoda idealna! Warunki na szlaku bardzo dobre, momentami błotko lub strumyk zamiast drogi 🙂 lekko wietrznie.
Karkonosze

Śnieżka

2020-10-02 22:47
Insta@kosiarkaworks
Podejście od świątyni Wang na Śnieżkę. Na samym początku trzeba się przygotować na stanie w kolejce, gdy się nie posiada biletu w telefonie. Potem trasa już do samej Śnieżki pusta. Dopiero na samej górze i schronisku widać ludzi korzystających z ostatnich dni lata. Jak to Śnieżka i Karkonosze dziś wypadałoby zabrać z sobą kurtkę przeciwwiatrową.
Karkonosze

Śnieżka

2020-09-22 09:10
Włodzimierz Pawlak
Karpacz - Sowia Przełęcz - Śnieżka - Przełęcz Karkonoska - Szrenica Szklarska Poręba. Warunki na szlaku super z wyjątkiem fragmentu między Słonecznikiem a Przełęczą Karkonoską (miejscami dużo błota). Słonecznie, ale wietrznie (chwilami bardzo silny południowy wiatr). Frekwencja umiarkowana.
Karkonosze

Śnieżka

2020-08-31 15:58
Anna Maria
Start żółtym szlakiem spod Świątyni Wang skałki Pielgrzymy skałka Słonecznik i od tego momentu dalej czerwonym szlakiem na szczyt. Powrót niebieskim szlakiem przez Schronisko Strzecha Akademicka Schronisko Samotnia aż pod Świątynię Wang. Warunki: całą noc lało, więc dzisiaj szlaki mokre, gdzieniegdzie śliskie; pogoda zmienna - raczej deszczowo, ale były momenty rozpogodzenia i dało się nawet zobaczyć skrawek niebieskiego nieba. Info o cenach (może komuś się przyda): parking przy Świątyni Wang 30 zł, wejście do Świątyni Wang 10 zł osobę (bilet normalny), wejście na szlak 8 zł osobę (bilet normalny), toaleta w Śląskim Domu przed szczytem Śnieżki 3 zł (przejście przez bramkę, dobrze mieć odliczone bo automat nie wydaje reszty).
Karkonosze

Śnieżka

2020-07-23 13:15
Tom Tęgos
Czerwony szlak mało ludzi, dopiero od łańcuchów robi się tłoczno, na szczycie kilkaset człowieków, dużo osób schodzi pod prąd na łańcuchach.
Karkonosze

Śnieżka

2020-07-21 23:06
Insta@rozycki.dam
Niebieskim szlakiem spod Wanga w Karpaczu - Samotnia (Kocioł Małego Stawu) - Śnieżka. Szlak suchy, od Domu Śląskiego na Śnieżkę bardzo dużo ludzi. Ciepło, słonecznie.
Karkonosze

Śnieżka

2020-07-21 20:25
Insta@a.d_.l.e.w
Do Czarnej Kopy szlak pusty, bliżej Śnieżki tłoczno. Szlak w większości suchy, spora mgła, widoczność mocno ograniczona od pewnego momentu. Szlakiem przez Czoło, Skalny Stół, Czarną Kopę na Śnieżkę.
Karkonosze

Śnieżka

2020-07-18 07:35
Insta@barszczizo
Podejście na Śnieżkę od Sowiej Przełęczy i zejście do Lucni Boudy. Warunki świetne. Jedynie pogoda zmienna i Śnieżka jak zwykle lubi się co chwilę w chmurze schować. 🙂
Karkonosze

Śnieżka

2020-07-16 22:42
Insta@smallintheworld
Trasa Karpacz czerwonym szlakiem - Dom Śląski- Śnieżka - Strzecha Akademicka - Schronisko Samotnia- Świątynia Wang- Karpacz. Zachmurzenie bardzo duże, szlak mokry, początkowo padał deszcz, na zejściu pogoda się poprawiła, dużo ludzi na szlaku.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.