Warunki dla zapytania Śnieżne Kotły:Karkonosze

Śnieżne Kotły

2021-02-22 13:01
Krzysztof Krawczyk
Super warunki, idealna przejrzystość powietrza, dobra widoczność, śnieg ubity (Raczki zbędne)
Karkonosze

Śnieżne Kotły

2021-02-21 20:04
Insta@martynapiasta
Żółtym szlakiem - Wielki Szyszak - Szrenica, zejście szlakiem czerwonym. Bardzo ciepło, pogoda fantastyczna, szlak trochę mniej - odwilż na całego, zdecydowanie wygodniej wędrować w raczkach, niż bez. Szlak graniowy mocno ubity, na pozostałych mokro.
Karkonosze

Śnieżne Kotły

2021-02-10 22:19
Sławek Nosal - Przewodnik Sudecki
Szklarska Poręba - Schr. Pod Łabskim Szczytem - Śnieżne Kotły Warunki turystyczne i skiturowe bardzo dobre. Żółty szlak, Mokra ścieżka i grzbietowy szlak czerwony przetarte. W szczytowych partiach Karkonoszy widzialność ograniczona nawet do 50-70 m.
Karkonosze

Śnieżne Kotły

2021-01-27 08:42
Insta@dor_cia
Trasa ze Szrenicy na Śnieżne Kotły. Czasami udało się uchwycić trochę słońca, chwilę później idziesz jak w białej pościeli, bo widoczność na kilka metrów. Ale i tak było pięknie. Droga przeważnie dobra, czasami zawieje i wpadasz po kolana, kilka razy sypnie w twarz.. Ale to przecież natura.
Karkonosze

Śnieżne Kotły

2021-01-10 21:00
Insta@martynapiasta
Śnieżne Kotły niebieskim szlakiem z Piechowic - Szrenica - Szklarska Poręba Przy podejściu na Kotły słabe opady śniegu, bezwietrznie, szlak przetarty, ale sporo świeżego śniegu, stuptuty przydatne. Wyżej widoczność w zasadzie zerowa. Czerwony szlak dobrze wydeptany, raczki zbędne na całej trasie.
Karkonosze

Śnieżne Kotły, Szrenica

2021-01-06 21:03
Insta@jareczk0
Podejście z Jagniątek niebieskim szlakiem, od Rozdroża pod Śmielcem zielonym. Zejście tym samym szlakiem. Pogoda idealna, szlaki rano nieprzetarte, przy zejściu dużo turystów. Raczki obowiązkowe.
Karkonosze

Śnieżne Kotły

2021-01-02 22:01
Paweł
Siwa Szklarska Poręba - Hala Szrenicka - Szrenica - Śnieżne Kotły - Wielki Szyszak - Schronisko "Pod Łabskim Szczytem" - Szklarska Poręba Początek nie był obiecujący, ale Śnieżne Kotły - pogoda i widoki petarda. Szlaki dobrze wydeptane, na podejściach można się obejść bez raczków, na zejściach zalecane, w pobliżu strumieni płaty lodu. Sporo turystów, nic dziwnego, pogoda zachęcała do wędrówek. Bardzo udany dzień.
Karkonosze

Śnieżne Kotły

2020-12-12 18:27
Insta@olalesnicka
Schronisko Pod Łabskim Szczytem - Śnieżne Kotły. Trasa do pokonania bez raków, jednak jeśli jeszcze trochę poprószy mogą bardzo się przydać. Miejscami szlak oblodzony. Bardzo małe opady świeżego śniegu.
Karkonosze

Szrenica, Śnieżne Kotły

2020-11-21 17:30
Insta@wiecznywloczykij
Ze Szklarskiej przez Halę Szrenicką, później przez Vosecką i Labską Boudę - Śnieżne Kotły i zielonym szlakiem przez stawki. Warunki na całej trasie podobne. Śnieg sypki, leżacy ok 2 cm. Miejscami tylko oblodzenie, przy strumykach i mostkach. Całą drogę szliśmy w podejściówkach, raczki nie są potrzebne, chyba że ktoś się czuje niepewnie. Porywisty wiatr dzisiaj, który po południu się rozkręcał coraz bardziej. Temperatura odczuwalna dużo niższa niż rzeczywista. Rękawiczki, czapka itp. obowiązkowo.
Karkonosze

Śnieżne Kotły

2020-10-23 09:08
Insta@szuszu26
Główny Szlak Sudecki, przejście z Hali Szrenickiej przez Trzy Świnki do Śnieżnych Kotłów. Bardzo duża wilgotność i mgła. Widoczność na grani tylko do kilkudziesięciu metrów. Zejście z Obniżenia pod Śmielcem zielonym przez Śnieżne Stawki do schroniska pod Łabskim Szczytem 🙂 warunki zupełnie inne. Przejrzystość dużo lepsza, chociaż nadal zimnawo.
Karkonosze

Śnieżne Kotły

2020-10-19 12:45
Insta@poliogrod_i_podroze
Trasa: Szrenica- Śnieżne Kotly- Labska bouda- Vosecka bouda- Szrenica Cały szlak zaśnieżony, temperatura odczuwalna ok - 5 st.
Karkonosze

Szrenica, Śnieżne Kotły

2020-10-18 20:50
Insta@daria_sobczyk
Widoczność dzisiaj średnia. Temperatura cały czas koło 0st. Wietrznie. Ale przyjemnie mimo wszystko, pokrywa śniegu 10cm.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.