Warunki dla zapytania Śnieżne Kotły:Karkonosze

Szrenica, Śnieżne Kotły

2020-02-21 23:22
Natalia Czernecka
Szklarska Poręba - Szrenica - Śnieżne Kotły - Szklarska Poręba Szlak przy Kamieńczyku oblodzony, raczki bardzo przydatne, powyżej granicy lasu silny wiatr, zwłaszcza na grzbiecie, najgorzej między Łabskim Szczytem a Śnieżnymi Kotłami - łeb urywa. Szlaki przetarte i ubite, miejscami wywiane do gołej ziemi, zejście do schroniska pod Łabskim Szczytem mocno zawiane, poniżej schroniska spokój.
Karkonosze

Śnieżne Kotły

2020-02-16 01:32
Insta@anet_ka170
Podejście od Szklarskiej Poręby - Hala Szrenicka- Snieżne Kotły- Jagniątków- Szklarska Poręba Im wyżej, tym bardziej odczuwalny wiatr. Raczki przydatne, chwilami mokry i śliski śnieg. Na Śnieżnych Kotłach wiatr w bardzo silnych porywach utrudniający poruszanie się. Za Śnieżnymi Kotłami czerwony szlak słabo przetarty, a niebieski w stronę Jagniątkowa w ogóle (niżej coraz lepiej).
Karkonosze

Szrenica, Wielki Szyszak

2020-02-12 00:10
Jacek Bała
Szklarska Poręba - Hala Szrenicka (oczywiście odeptane) - Szrenica - Śnieżne Kotły - Wielki Szyszak. Na grzbiecie wywiany śnieg, silny wiatr, twardo, przy kotłach sporo lodu. Niebieskim w dół do punktu Pod Rozdrożem pod Wielkim Szyszakiem - nieprzetarty głęboki puch, przepięknie i pusto. Dalej czerwony i czarnym do schroniska Pod Łabskim Szczytem Po zasypanych śladach, bardzo ciężko.
Karkonosze

Czeska Budka

2020-01-05 00:33
Insta@reniakaczmarek
Česká Budka żółtym szlakiem ze Szklarskiej Poręby. Do schroniska pod Łabskim Szczytem piękna pogoda, sporo świeżego, nieudeptanego śniegu, raki przy schodzeniu przydatne. Plan był na Śnieżne Kotły, ale przy Česká Buda wiatr był tak silny, że zrezygnowaliśmy z dalszej wycieczki.
Karkonosze

Śnieżne Kotły

2020-01-02 20:20
Maciej
Warunki dobre, słońce cały dzień, szlak czerwony z Przełęczy Karkonoskiej na Łabski Szczyt - śnieg ubity, miejscami przydatne raki, ale nie są konieczne.
Karkonosze

Śnieżne Kotły

2020-01-01 18:20
Grzegorz Walusiak
Opis: żółty szlak od Szklarskiej Poręby do schroniska pod Łabskim Szczytem to zbity śnieg i lód, raczki i kijki bardzo mocno przydatne. Szlak czerwony, grzbietowy na odcinku Śnieżne Kotły - Hala Szrenicka wydeptany, idzie się bez problemu. Zejście z Hali Szrenickiej do Wodospadu Kamieńczyka, śnieg udeptany + trochę lodu. Zejście od Kamieńczyka do Szklarskiej - lodowisko! Tutaj raczki konieczne!
Karkonosze

Śnieżne Kotły

2019-12-31 20:06
Jakub Wolak
Szklarska Poręba - Hala Łabska - Śnieżne Kotły - Petrova bouda. Żółty szlak ze Szklarskiej do Schroniska pod Łabskim Szczytem lekko oblodzony. Dojście ze schroniska na grzbiet szlakiem zimowym. Na grzbiecie silny wiatr, mgla, widoczność ok. 15m, dopiero przed 15 się przetarło.
Karkonosze

Śnieżne Kotły

2019-12-29 21:41
Insta@agnieszka_szumska_
Szlak czerwony z Hali Szrenickiej w kierunku Śnieżnych Kotłów, warunki dobre. Podejście było z Jakuszyc, zejście do Jagniątkowa. Śnieg był miękki, szlak nie był oblodzony, w plecaku warto mieć raki, ale nie były konieczne.
Karkonosze

Śnieżne kotły

2019-12-29 09:55
Konrad Majer
Piechowice start czarny niebieski czerwony. W końcu pogoda dopisała widoki bajeczne. Śniegu do 0.5m. Szło się ciężko bo bardzo się spod nóg usypuje. Ślad założony ale przy podejściu idziemy bardziej potokiem niż szlakiem. Piękna zima. Oczywiście na kołach wiatr szaleje. UWAGA na szczycie zasypane łańcuchy oddzielajace nas od przepaści.
Karkonosze

Śnieżne kotły

2019-12-08 10:32
Konrad Majer
Niebieski z Piechowic do szczytu powrót niebieskim do Jagniatkowa. Od 900 npm śnieg. Od Szyszki wiatr powyżej 100 km h śnieg i lód padający poziomo. Widoczność ok 20m. Widzialnosc żadna. Bardzo ślisko a z uwagi na wiatr który przestawia piechurow nawet miejscami niebezpieczne. Śnieg od 5 do 30 cm (w nawiewach). Turystów mało ale to warunki dla twardzieli.
Karkonosze

Śnieżne Kotły

2019-12-01 15:48
Paulina Hekman
Wietrznie, raczki niekonieczne. Temp odczuwalna -5.
Karkonosze

Szrenica

2019-11-24 22:31
Insta@dz_saraaa
Przejście przez Śnieżne Kotły dość oblodzone, polecam raki mogą się przydać. Mimo lodu piękne słońce i lodowa kraina.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.