Warunki dla zapytania Śnieżne Kotły:Karkonosze

Szrenica, Śnieżne Kotły

2020-11-21 17:30
Insta@wiecznywloczykij
Ze Szklarskiej przez Halę Szrenicką, później przez Vosecką i Labską Boudę - Śnieżne Kotły i zielonym szlakiem przez stawki. Warunki na całej trasie podobne. Śnieg sypki, leżacy ok 2 cm. Miejscami tylko oblodzenie, przy strumykach i mostkach. Całą drogę szliśmy w podejściówkach, raczki nie są potrzebne, chyba że ktoś się czuje niepewnie. Porywisty wiatr dzisiaj, który po południu się rozkręcał coraz bardziej. Temperatura odczuwalna dużo niższa niż rzeczywista. Rękawiczki, czapka itp. obowiązkowo.
Karkonosze

Śnieżne Kotły

2020-10-23 09:08
Insta@szuszu26
Główny Szlak Sudecki, przejście z Hali Szrenickiej przez Trzy Świnki do Śnieżnych Kotłów. Bardzo duża wilgotność i mgła. Widoczność na grani tylko do kilkudziesięciu metrów. Zejście z Obniżenia pod Śmielcem zielonym przez Śnieżne Stawki do schroniska pod Łabskim Szczytem 🙂 warunki zupełnie inne. Przejrzystość dużo lepsza, chociaż nadal zimnawo.
Karkonosze

Śnieżne Kotły

2020-10-19 12:45
Insta@poliogrod_i_podroze
Trasa: Szrenica- Śnieżne Kotly- Labska bouda- Vosecka bouda- Szrenica Cały szlak zaśnieżony, temperatura odczuwalna ok - 5 st.
Karkonosze

Szrenica, Śnieżne Kotły

2020-10-18 20:50
Insta@daria_sobczyk
Widoczność dzisiaj średnia. Temperatura cały czas koło 0st. Wietrznie. Ale przyjemnie mimo wszystko, pokrywa śniegu 10cm.
Karkonosze

Szrenica, Śnieżne Kotły

2020-09-19 12:29
Włodzimierz Pawlak
Szklarska Poręba - Szrenica - Śnieżne Kotły - schronisko pod Łabskim Szczytem - Szklarska Poręba. Warunki na szlakach idealne, piękna słoneczna pogoda. Frekwencja wysoka, w schroniskach tłumy.
Karkonosze

Śnieżne Kotły

2020-08-15 00:54
Insta@gora_kinga
Ze Szklarskiej Poręby żółtym szlakiem do schroniska pod Łabskim Szczytem, dalej do Śnieżnych Kotłów, powrót przez Szrenicę, Halę Szrenicką i Wodospad Kamieńczyk. Pogoda zmienna, niewiele słońca, więcej chmur, ale wysokich, a nawet momentami niewielkie opady deszczu i trochę pogrzmiało. Całkowite zachmurzenie i brak widoczności jedynie przy Śnieżnych Kotłach. W pozostałych etapach widoczność dość dobra.
Karkonosze

Śnieżne Kotły, Przełęcz Karkonoska

2020-08-08 00:30
Marta Kucharska
Z Przesieki na przełęcz niebieskim szlakiem- asfalt na całym odcinku, spotkanych parę osób. Następnie czerwonym na Śnieżne Kotły, tutaj już znacznie większy ruch. Na Śnieżnych Kotłach umiarkowana ilość osób, najwięcej przy Przekaźniku RTV. Powrót na Czarną Przełęcz i dalej niebieskim do Petrova bouda. Na szlaku niewielki ruch. Dalej czarnym do Jagniątkowa i żółtą Drogą pod Reglami do Przesieki-kilku turystów. W sumie trochę ponad 30 km i jedno miejsce z błotem do obejścia. Brak kolejek, zatorów i większych skupisk ludzi.
Karkonosze

Szrenica, Śnieżne Kotły

2020-06-30 21:49
Insta@dzoankka
Wejście na Szrenicę od Wodospadu Kamieńczyk. Następnie przejście na Łabski Szczyt i Śnieżne Kotły. Pogoda słoneczna, szlak suchy. Od Hali Szrenickiej zaczyna mocno wiać.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.