Warunki dla zapytania Śnieżne Kotły:Karkonosze

Śnieżne Kotły

2021-07-03 22:33
Insta@anna.a_anula
Żółty szlak ze Szklarskiej Poręby do Schroniska pod Łabskim Szczytem. Dalej zielony na Śnieżne Stawki. Przepiękny krajobraz Karkonoskiego Parku Narodowego obfituje w soczystą zieleń. Ze Śnieżnych Stawków do Rozdroża pod Wielkim Szyszakiem skąd prowadzi niebieski szlak do Śnieżnych Kotłów. Pogoda piękna, warunki idealne.
Karkonosze

Śnieżne Kotły

2021-06-29 22:07
Insta@karia.dondracka
Szklarska Poręba - Wodospad Kamieńczyka - Hala Szrenicka - Śnieżne Kotły - Czarna Przełęcz - Schronisko PTTK Odrodzenie. Start przed 11, lekki deszcz i mgła; całe przejście czerwonym szlakiem (GSS). Do Wodospadu Kamieńczyka kolejka (trzeba było poczekać chwilę na kask). Na Hali Szrenickiej widoczność na max. 50 metrów, mimo to ludzi w schronisku całkiem sporo. Dalej już tylko garstka osób na szlaku. Przejaśniło się dopiero za Śnieżnymi Kotłami, jednak całą drogę dawały się we znaki wiatr, mgła i mżawka.
Karkonosze

Śnieżne Kotły, Szrenica

2021-06-06 20:01
Insta@yes.to.mountains
Podejście z Michałowic niebieskim szlakiem do Obniżenia pod Śmielcem, następnie czerwonym szlakiem przez Śnieżne Kotły na Szrenicę. Zejście szlakiem zielonym, a następnie czerwonym przez Schronisko Pod Łabskim Sczytem. Dalej czarnym i niebieskim powrót do Michałowic. Szlaki suche, miejscami lekkie błoto i skrawki śniegu. Pogoda idealna, trasa piękna widokowo.
Karkonosze

Śnieżne kotły

2021-05-08 12:48
Monika Drzymała
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.