Warunki dla zapytania Śnieżne Stawki:Karkonosze

Śnieżne Stawki

2022-06-18 20:57
Insta@fox_travelers
Z Jagniątkowa za znakami niebieskim i zielonym, zejście za znakami czerwonym i czarnym. Bardzo dobre warunki, bez śniegu. Nie zapomnij o odpowiednich butach.
reklama

Gdzie w góry...


Tomasz Habdas
"Gdzie w góry na weekend. Górskie trasy dla każdego" to praktyczny przewodnik i poradnik przygotowujący do jednodniowych wycieczek i weekendowych wypadów w Beskidy. W tej książce znajdziesz wiele wskazówek, jak przygotować się na górską wyprawę, i porad, co naprawdę będzie ci potrzebne, a co jest jedynie zbędnym gadżetem.
Karkonosze

Śnieżne Kotły

2022-06-15 17:36
Insta@wyjdzze_z_dzieckiem
Wjazd kolejką na Szrenicę, dalej czerwonym szlakiem do Śnieżnych Kotłów i zielonym przez Śnieżne Stawki do Schroniska pod Łabskim szczytem, powrót szlakiem zielonym do Szklarskiej Poręby. Warunki wyśmienite, słonecznie, szlak w całości suchy. W okolicach Śnieżnych Kotłów większy ruch i kilka wycieczek. Na szlaku zielonym praktycznie pusto, przy schronisku niewiele osób.
Karkonosze

Śnieżne Stawki

2021-11-20 00:51
Insta@teerris
Podejście od Mokrego Rozdroże przez Śnieżne Stawki do Rozdroża pod Wielkim Szyszakiem. Warunki dobra, mgliście, ślisko na drewnianych kładkach.
Karkonosze

Labska Bouda

2021-11-06 23:08
Insta@szarikpies
Koralowa Ścieżka - Czarna Przełęcz - Labska Bouda - Pramen Labe - Mokra Przełęcz - Śnieżne Stawki - Koralowa Ścieżka. Start z Domu Hauptmana, parking pusty. Do Trzeciej Drogi zupełnie jesiennie, trochę powyżej zaczynają się śniegi i lekkie oblodzenia na kładkach, które są śliskie. Powyżej regla już regularna zima, słaba widoczność, a na grzbiecie bardzo silny wiatr. Momentami padał śnieg lub śnieg z lodem. Poniżej grzbietu mniej wiatru i odczuwalnie cieplej. Z grzbietu zielonym szlakiem przez Martinovą Boudę (była zamknięta) do Labskiej Boudy (otwarta, potrzebny certyfikat covid lub trzeba się badać na miejscu). Stamtąd na Źródła Łaby i na grzbiet, gdzie widoczność była do 3 tyczki max. Mokra Ścieżka częściowo nieprzetarta z zawianym śniegiem (są tyczki), odbicie na zielony przez Śnieżne Stawki przetarte, chociaż przejście nie należało do najłatwiejszych. Najlepiej mieć raczki, przydatne kijki.
Karkonosze

Śnieżne Kotły

2021-07-03 22:33
Insta@anna.a_anula
Żółty szlak ze Szklarskiej Poręby do Schroniska pod Łabskim Szczytem. Dalej zielony na Śnieżne Stawki. Przepiękny krajobraz Karkonoskiego Parku Narodowego obfituje w soczystą zieleń. Ze Śnieżnych Stawków do Rozdroża pod Wielkim Szyszakiem skąd prowadzi niebieski szlak do Śnieżnych Kotłów. Pogoda piękna, warunki idealne.
Karkonosze

Szrenica

2021-06-18 22:38
Piotr Stasiewicz
Szklarka Poręba Huta - Wodospad Kamieńczyk - Hala Szrenica - Schronisko na Szrenicy (zielonym) - źródła Łaby - Łabski Szczyt - Rozdroże pod Wielkim Szyszakiem - Śnieżne Stawki - Schronisko pod Łabskim Szczytem - muzeum minerologiczne. Wielkie podziękowania dla pana ze Śląska za zniesienie do schroniska aparatu fotograficznego zostawionego przez jedną z osób z naszej grupy. Wielkie dzięki. Do południa lampa, potem zachmurzenie, ale nie padało. Przy schroniskach sporo osób, ruch z rana mały potem umiarkowany.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.