Warunki dla zapytania Andrzejówka:Góry Kamienne

Lesista Wielka i Bukowiec

2020-05-12 20:03
Joanna Waryszak
Trasa: Grzędy Górne - Lesista Wielka - Sokołowsko - Bukowiec - schronisko Andrzejówka - Sokołowsko Po nocnych wichurach od rana piękne słońce, na północnych stokach i na grzbiecie śnieg, jednak słońce operowało tak mocno, że wszystko się topiło. Spodziewalam się, że będę brodzić w lawinach błotnych, ale szlaki w bardzo przyzwoitym stanie, nic nie płynie i się nie osuwa. Widoczność cudowna, ludzi totalne zero. Andrzejówka czynne ma okienko tylko w weekendy.
Góry Suche

Waligóra, Suchawa, Kostrzyna, Włostowa

2020-05-02 20:19
Elwira Kuczwara
Trasa z Andrzejówki na Waligórę,dalej przez Suchawę, Kostrzynę, Włostową do Sokołowska. Na trasie nieliczni turyści, szlak suchy, pogoda w miarę dobra, po południu zaczęło padać. Andrzejówka prowadzi sprzedaż z okienka.
Góry Suche

Andrzejówka

2020-02-02 00:22
Iwona Dąbrowska
Pętla Sokołowsko- Włostowa- Kostrzyna- Suchawa- schronisko Andrzejówka- Javorovy Vrch- Siroky Vrch- Ruprechticky Spicak- Kopica- Średniak- Garbatka- Sokołowsko, na trasie mokro, w przeważającej części błoto, występują też fragmenty oblodzone, na których raczki okazały się bardzo pomocne.
Góry Kamienne

Waligóra

2019-05-13 08:00
Joanna Waryszak
Trasa: Sokołowsko - Andrzejówka - Waligóra - Ruprechticky Špičak - z powrotem do Andrzejówki i Sokołowska. Byłam pewna, że po wczorajszej ścianie deszczu będzie na szlakach lawina błota, a tu miła niespodzianka. Sucho, sporadycznie kałuże, najgorszy odcinek to podejście na Waligórę, na którym leżą powalone drzewa. Słonecznie, wietrznie i rześko, dobra widoczność z wieży na Špičaku.
Góry Kamienne

Waligóra

2019-03-30 02:26
Szym Mat
Trasa: Andrzejówka - Waligóra - Szpicak. Pogoda kosmiczna, ale na zboczach jeszcze sporo śniegu. Z rana bardzo ślisko.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.