Warunki dla zapytania Błędne Skały:Góry Stołowe

Błędne Skały i Szczeliniec Wielki

2019-06-29 22:01
Dorian Malczak
Weekend piękny, sucho i gorąco. Nawet nocą ciepło i przyjemnie.
Góry Stołowe

Szczeliniec Wielki, Błędne Skały

2019-06-19 14:07
Małgorzata Janczak
Szczeliniec 19.06: droga z Karłowa żółtym szlakiem, koło 10 rano wycieczka czeskich emerytów, pojedynczy turyści, zejście bez tłumów, widoczność bardzo dobra, trasa widowiskowa, sucho, przyjemnie Błędne Skały 19.06: darmowy parking YMCA, niebieski szlak spokojnie, na trasie pojedyncze osoby (pozostali wjeżdżali autami), tylko gdzieniegdzie przecinające strumyczki, w samym skalnym labiryncie mokrawo, ale chodzi się suchą stopą po wytyczonych drewnianych "trasach", niekiedy trzeba uważać na głowę i wciągnąć brzuch (kto nie wie, bo nie był); rewelacyjne widoki!
Góry Stołowe

Błędne Skały

2019-06-11 15:35
Insta@sb_flow
Pogoda świetna, warunki bardzo dobre, tylko dużo ludzi.
Góry Stołowe

Błędne Skały

2019-03-31 21:56
Choroba nizinna
Trasa: Lisia Przełęcz - Błędne Skały Trasa pełna rozległych kałuż, które można obejść suchą stopą. Kilka powalonych drzew również do obejścia. W Błędnych Skałach dużo zlodowaciałego śniegu. Zalecana ostrożność i coś cieplejszego do okrycia, bo wewnątrz labiryntu temperatura zauważalnie niższa.
Góry Stołowe

Błędne Skały

2019-03-02 22:24
Górołazik
Na szlakach jeszcze sporo lodu, miejscami bez raków ciężko. Przejść bez raków też się da, ale trzeba się liczyć z upadkami. Na Szczelińcu łatwiej niż przez Błędne. Dziś chwilami polatywał śnieg, ale poprawiła się widoczność. Wyludnione trasy.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij