Warunki dla zapytania Babia Góra, Mała Babia Góra:Beskid Żywiecki

Babia Góra, Mała Babia Góra

2020-02-22 13:05
Ania Piotrowska
Z Zawoi Markowej, znikoma widoczność na przemian ze słońcem i piękną panoramą na Tatry. Wiatr wiadomo, bardzo silny, momentami huraganowy. Przetarte, aczkolwiek miejscami zasypywało momentalnie, na Małej Babiej ścieżynka, byliśmy sami : ) Kije, raczki, stuptuty mocno wskazane.
Beskid Żywiecki

Babia Góra, Mała Babia Góra

2020-02-13 22:21
Bartosz Szczepanik
Szlakiem z Krowiarek na Babią Górę, dobrze wydeptany i ubity, miękki śnieg. Od Sokolicy umiarkowany wiatr, ale dość wychładzający. Przy schodzeniu z Sokolicy raczki mogłyby się przydać. Chmury od rana trzymały od około 1500-1600 m.n.p.m, puściły dopiero koło 14. Na samym szczycie i zejściu z Babiej w stronę Przełęczy Brona dość mocny wiatr, w kilku miejscach ślad jest kompletnie zawiany i jest twardo, poza tym bez problemu. Przejście z przełęczy na Małą Babią zawiane, pojedyncze ślady i zaspy, tam też był największy wiatr. Ślad po chwili zanikał. Zejście do schroniska bez problemu, ale raczki warto mieć w razie czego.
Beskid Żywiecki

Babia Góra, Mała Babia Góra

2020-01-06 18:28
Insta@siostra_juli
Czerwonym szlakiem z Krowiarek, udeptane, ale raki mogą się przydać, z Babiej na Małą Babią niebieskim, tam już więcej nieudeptanego śniegu.
Beskid Żywiecki

Babia Góra, Mała Babia Góra

2019-12-30 15:38
Dona Ta
Przełęcz Krowiarki - Sokolica - Babia Góra - Przełęcz Brona- Mała Babia- Przełęcz Brona- Schronisko Markowe Szczawiny- Krowiarki. Na Diablak i dalej do Przełęczy Brona szlak dobrze przetarty i wydeptany. Od Przełęczy Brona na Małą Babią ślad założony, ale dość często się zapadaliśmy po kolana. Od Przełęczy Brona do Krowiarek też bardzo dobrze wydeptane. Rakiraczki zbędne, kije bardzo przydatne. Widoczność bardzo dobra, wiatr słaby, tylko momentami silniejsze podmuchy.
Beskid Żywiecki

Babia Góra, Mała Babia Góra

2019-11-14 21:20
Bartosz Szczepanik
Szlakiem z Przełęczy Krowiarki, na dole lekko mokry szlak, ale bez błota. Od Sokolicy ponad chmurami i wiatr, który wzmagał się wraz z wysokością. Na samym szczycie dość silny wiatr, ale do ustania. Całą trasa bez śniegu i błota. Warunki i widoki bardzo dobre.
Beskid Żywiecki

Babia Góra, Mała Babia Góra

2019-06-09 21:26
Bartosz R
Na Babią z Markowej schroniska, potem żółtym na szczyt, bez większych zatorów przy klamrach, na szczycie tłumy. Na Małej Babiej zdecydowanie mniej ludzi. Powrót z Małej Babiej, najpierw niebieskim, potem żółtym do Zawoi Czatoża. Na tym odcinku 5 osób spotkanych po drodze. Pogoda piękna.
Beskid Żywiecki

Babia Góra, Mała Babia Góra

2019-04-14 09:00
Bartosz R
Z Markowej na Przełęcz Brona, potem Babia Góra, Mała Babia Góra i z powrotem do Markowej. Warunki nadal zimowe. Między przełęczą a Babią spory kawałek odsłoniętych kamieni. Standardowy wiatr na grani i szczycie 🙂
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.