Warunki dla zapytania Bacówka nad Wierchomlą:Beskid Sądecki

Bacówka nad Wierchomlą

2022-07-25 17:40
Trasy na Wczasy
Wierchomla Mała - Wyżne Młaki (wyciągiem) - Bacówka PTTK nad Wierchomlą - Szczawnik - Złockie - Muszyna Wjazd wyciągiem krzesełkowym, przejście przez Wyżne Młaki do Bacówki nad Wierchomlą, zejście drogą leśną do Muszyny. Wyciąg czynny od 9, na otwarciu brak ludzi, na Wyżnych Młakach również pusto, szlak do Bacówki suchy, w Bacówce pełno miejsc wolnych mimo sprzątania tarasu, widoki znakomite. Zejście do Muszyny drogą leśną wraz z szumem potoku Szczawnik idealne na upalną pogodę, po drodze kilku rowerzystów i rodzin z dziećmi wchodzących pod górę. Warunki bardzo dobre na rodzinny spacer bez tłumów.
reklama

Gdzie w góry...


Tomasz Habdas
"Gdzie w góry na weekend. Górskie trasy dla każdego" to praktyczny przewodnik i poradnik przygotowujący do jednodniowych wycieczek i weekendowych wypadów w Beskidy. W tej książce znajdziesz wiele wskazówek, jak przygotować się na górską wyprawę, i porad, co naprawdę będzie ci potrzebne, a co jest jedynie zbędnym gadżetem.
Beskid Sądecki

Jaworzyna Krynicka

2021-06-10 22:34
Waldemar Jasiński
Jaworzyna Krynicka, Bacówka nad Wierchomlą Pętla ze startem na parkingu przy dolnej stacji kolejki. Wejście na szczyt zielonym i czerwonym szlakiem, potem czerwonym i niebieskim w stronę Bacówki, powrót do Krynicy niebieskim. Na podejściu na Jaworzynę kilka drzew na szlaku. Poza tym absolutnie bezproblemowo i przyjemnie na całej trasie. Bardzo zielono, dość niewielu turystów.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.