Warunki dla zapytania Barania Góra:Beskid Śląski

Barania Góra

2019-11-08 12:54
Katarzyna Marszalik
Pogoda petarda. Ludzi na szlakach można było policzyć na palcach jednej ręki. Piękna końcówka jesieni, ale na szlaku czerwonym i zielonym sporo błota i śliskich kamieni oraz ogromne kałuże - na czarnym płynęła nawet rzeczka. Wiatr tylko na otwartych przestrzeniach i nie urywał on głowy ????
Beskid Śląski

Barania Góra, Cieńków

2019-10-19 22:10
Joanna Waryszak
Trasa: schronisko Przysłop - Barania Góra - Gawlas - Cieńków - Wisła Głębce Po nocy na podejściu na Baranią więcej wody i podmokłych miejsc, potem już cała trasa sucha i bez jakichkolwiek niespodzianek. Turystów sporo, najwięcej w okolicy kolejki na Cieńków i skoczni Małysza. Po zejściu do Wisły z żółtego szlaku uwaga, ta część miasta to jeden wielki plac budowy i ciężko odnaleźć początek czarnego szlaku na Głębce.
Beskid Śląski

Barania Góra

2019-10-15 19:04
Insta@morisonfan96
Słonecznie i ciepło,jednak bardzo silny wiatr zwłaszcza na Hali Radziechowskiej
Beskid Śląski

Barania Góra

2019-09-22 20:30
Marcin Soluch
Malinowska Skała - Barania Góra Warunki wspaniałe, brak ludzi na szlaku.
Beskid Śląski

Barania Góra

2019-07-06 10:08
Szymon Trzaskalik
Szlak zielony z Węgierskiej Górki na Fajkówkę miejscami bardzo zarośnięty, trzeba się przedzierać przez krzaki, a na skrzyżowaniach pilnować szlaku, bo można łatwo przegapić odbicie. Dalej czarnym na Baranią już normalnie i zejście Czerwonym do Węgierskiej Górki. Na czerwonym wiele ciekawych wychodni skalnych. Ludzi jak na lekarstwo...
Beskid Śląski

Barania Góra

2019-06-30 19:34
Insta@martynaolma
Piękna pogoda, około 18 ruszył się mocniejszy wiaterek, ale bardzo przyjemnie bez szalejącego upału.
Beskid Śląski

Barania Góra

2019-06-08 19:17
Insta@thrashhmetalviking
Trasa czerwonym szlakiem Kubalonka- Barania- Magurka Wiślana- Węgierska Górka. Od Kubalonki trochę podmokło, dalej warunki idealne - ciepło, sucho, dobra widoczność.
Beskid Śląski

Barania Góra

2019-06-01 11:52
Tomasz Czernecki
Warunki w sumie dobre, względnie niska wilgotność i lekki wiaterek, natomiast szlak momentami bardzo zabłocony, rozlewiska na trasie od Hali Radziechowskiej, szlak czerwony z Węgierskiej Górki.
Beskid Śląski

Barania Góra

2019-05-26 19:54
Insta@kamilkaki_d
Wschód słońca Barania Góra. Szlakiem niebieskim z Wisły Czarne, miejscami mocno zalany, ślisko na początkowym odcinku, dalej nieco błotnisty, w wyższych partiach z kilkoma powalonymi drzewami, ale bez problemu może przejść. Uwaga na salamandry.
Beskid Śląski

Barania Góra

2019-05-18 00:04
Wojtek Masarczyk
Trasa: Węgierska Górka - Magurka Radziechowska - Barania Góra - Przełęcz Kubalonka - Wisła Głębce. Warunki do wędrówki były dobre. Jednak trzeba się liczyć z błotem, bo gleba nadal mokra. Szczególnie uciążliwe było błoto między Stecówką a Przełęczą Kubalonka. Na szczęście tam można udać się asfaltem. Pod Baranią od strony Przysłopu pływające belki po wodzie (położone są na szlaku by nie ugrząźć w błocie). Słońce ładnie grzało, koło godziny 16 przyszła krótkotrwała ulewa.
Beskid Śląski

Barania Góra, Skrzyczne

2019-05-11 21:05
Artur Smuda
Trasa: Węgierska Górka - Fajkówka - Barania Góra - Skrzyczne - Szczyrk. Szlak na odcinku z Węgierskiej Górki do Baraniej momentami zamienia się w potok, można zgubić buta w błocie. Do Skrzycznego oprócz kilku miejsc z płatami śniegu - sucho. Podczas zejścia trochę błota, głównie z powodu ścinki drzew. Pogoda petarda, jak na zamówienie 😉
Beskid Śląski

Barania Góra

2019-05-11 08:05
Mateusz Kaźmierczak
Wejście od Wisła Czarne. Przy szczycie trochę błota i resztki śniegu.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij