Warunki dla zapytania Baraniec:Tatry

Baraniec

2022-06-20 20:59
Insta@czarny_motylek
Podejście od ?zki (Račkova Dol?na) przez Klinovate, Mládky, zejście do Žiarskiej Dol?ny i na parking. Lampa, słońce od rana do wieczora, krem z wysokim filtrem i nakrycie głowy obowiązkowe. Szlak suchy, kilka płatów śniegu na całej trasie, spokojnie do minięcia. Trasa jak to w tej części Tatr, długawa i nieco żmudna w upale. Poza naszą grupą niewiele osób spotkanych na szlaku dopiero w okolicy zejścia z Rohacza Płaczliwego.
reklama

Gdzie w góry...


Tomasz Habdas
"Gdzie w góry na weekend. Górskie trasy dla każdego" to praktyczny przewodnik i poradnik przygotowujący do jednodniowych wycieczek i weekendowych wypadów w Beskidy. W tej książce znajdziesz wiele wskazówek, jak przygotować się na górską wyprawę, i porad, co naprawdę będzie ci potrzebne, a co jest jedynie zbędnym gadżetem.
Tatry

Baraniec

2021-09-02 22:31
Insta@chodz_sie_powloczymy
Baraniec i fragment grani Rohaczy Ziarska Dolina - Baraniec - Rohacz Płaczliwy - Smutna Przełęcz - Ziarska Dolina Warunki dobre. Na górze trochę chłodno, przydają się kurtki. Podejścia bez błota, u góry sucho, jedynie na zejściu ze Smutnej Przełęczy do Ziarskiej Doliny przez pewien czas szlakiem płynął strumyk. Kiedy wiatr przegonił chmury były wspaniałe widoki.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.