Warunki dla zapytania Beskid Śląski:Beskid Śląski

Skrzyczne

2020-07-27 13:27
Maja i Jan
Trasa od ulicy uzdrowiskowej w Szczyrku do niebieskiego szlaku i z powrotem. Warunki dobre, sporo słońca czasem chmury, opadu brak, na trasie miejscami błoto i strumyczki, ale przejście bez problemu. Turystów na szlaku trochę, ale w porównaniu z Tatrami jest to odludzie.
Beskid Śląski

Barania Góra

2020-07-25 19:33
Przemek Fecko
Niebieski szlak z Wisły Czarne na Baranią Górę, dalej do schroniska PTTK Przysłop, od schroniska czerwonym i czarnym szlakiem do Wisły Czarne. Ludzi dużo jak to przy słonecznej sobocie. Szlak mokry, pokryty bez mała do samego szczytu siecią strumyczków, czasami błoto, do przejścia bez problemu. Pogoda na 5.
Beskid Śląski

Wielka Czantoria

2020-07-12 07:57
Insta@patrycjakarolinap
Z Ustronia na Czantorię i dalej na Soszów i Stożek. Zielona, słoneczna, wymarzona, rześka, bezwietrzna niedziela, poprzedzona całodniową ulewno-burzową sobotą. Pogoda w górach zmienną jest 🙂 Spokojnie na szlaku, przy schroniskach też bez tłumów 🙂
Beskid Śląski

Kotarz, Grabowa, Stary Groń

2020-07-10 10:02
Paweł Seligman
Pogoda - marzenie. Cały szlak suchy, nieliczne błota i wodne bajora są do łatwego obejścia. Niewielu ludzi na szlaku.
Beskid Śląski

Szyndzielnia, Klimczok i Błatnia

2020-07-01 21:43
Insta@ceeli.p
Przyjemna pętla z Wapienicy. Pogodnie i ciepło. Szlaki generalnie suche, tylko miejscami błoto. Ludzi niewiele, nie ma to jak góry poza weekendem 🙂
Beskid Śląski

Stożek Wielki

2020-06-28 06:41
Tomek Migdał
Schronisko na Stożku Wielkim, Kiczory. Wejście zielonym suche, sporo ludzi po drodze. Ze schroniska czerwonym na Kiczory. Potem Mraźnica i zejście niebieskim do Wisły. Tutaj dużo bardzo błotnistych fragmentów, ale za to malowniczo, a ludzi można policzyć na palcach jednej ręki (no, może dwóch 🙂 ).
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.