Warunki dla zapytania Beskid Żywiecki:Beskid Żywiecki

Babia Góra

2020-08-08 14:26
Insta@marcin3k98
Piękny wschód słońca, ok. 2 górny parking na Krowiarkach pełny. Na górze dość chłodno, odczuwalna temp. Ok 5 stopni. W weekend tłumy na wschodzie.
Beskid Żywiecki

Romanka

2020-08-02 09:23
Joanna Waryszak
Trasa: Rysianka - Romanka - stacja turystyczna Słowianka - Węgierska Górka Na Rysiance stado owiec skradło serca turystów. Dalsza część trasy w upale, podejście żółtym szlakiem na Romankę pełne jagód. Wiecej ludzi dopiero przy Słowiance. Czerwony szlak do Węgierskiej Górki momentami z utrudnieniami - dużo kałuż i błota, wszystko do obejścia.
Beskid Żywiecki

Wielka Rycerzowa

2020-08-02 09:15
Insta@ceeli.p
Przyjemna pętla z Soblówki. Pogodnie i bardzo ciepło. Szlaki generalnie suche. Ludzi jak na weekend relatywnie niewiele.
Beskid Żywiecki

Babia Góra

2020-08-02 09:00
Insta@beertek100ibu
Krowiarki - Markowe Szczawiny - Brona - Diablak - Krowiarki Pogoda bardzo dobra, sucho, słonecznie, bardzo dużo ludzi na szlaku i na szczycie.
Beskid Żywiecki

Hala Rysianka

2020-08-01 00:01
Joanna Waryszak
Trasa: Węgierska Górka - Żabnica - Prusów - Hala Boracza - Hala Rysianka Bardzo ciepło, ludzi na szlaku zaskakująco mało. Pikniki, grille i tłum dopiero na Hali Boraczej. Na szlaku do Rysianki sporadycznie spotkani turyści. Żadnych utrudnień na trasie.
Beskid Żywiecki

Polica

2020-07-26 20:46
Anna Maria
Pętla z Sidziny do Sidziny, ok 22 km. Start zielonym szlakiem spod Skansenu - Muzeum Kultury Ludowej (zaparkowaliśmy w pobliżu, bo przed samym Skansenem parking dla zwiedzających). Po dojściu na Przełęcz Kucałowa (tam, gdzie schronisko na Hali Krupowej) zmieniliśmy szlak na czerwony, którym doszliśmy na szczyt Policy; następnie zawróciliśmy i kontynuując czerwonym doszliśmy do Przełęczy Malinowe, gdzie odbiliśmy na niebieski szlak w kierunku Sidziny. Warunki na wędrówkę idealne (około 15:00, gdy już wracaliśmy do auta, było słychać grzmienie gdzieś w oddali). Błoto w niektórych zalesionych miejscach spokojnie do obejścia bokiem. Ludzi na trasie niewielu; więcej przy schronisku, ale większość trasy szliśmy sami. Uwaga na końcówkę niebieskiego szlaku - słabo oznaczony, można się pogubić, nie raz na rozdrożach trzeba sprawdzać wszystkie warianty aby zorientować się, gdzie idzie szlak.
Beskid Żywiecki

Babia Góra

2020-07-26 19:59
Insta@olgaremieszko
Czerwony szlak z Krowiarek. Pogodnie, dobra widoczność, szlak suchy. Sporo ludzi na szczycie.
Beskid Żywiecki

Babia Góra

2020-07-24 23:03
Insta@zaneta_krawiec
Start: Zawoja Markowa przez schronisko Markowe Szczawiny na Babią Górę (szlak czerwony) dalej Przełęcz Krowiarki do Zawoi Policzne (szlak niebieski) i powrót przez Sulową Cyrhlę do Zawoi Markowej.
Beskid Żywiecki

Babia Góra

2020-07-20 14:13
Insta@abitepl
Podejście od Markowych Szczawin, szlak żółty, najtrudniejszy. Warunki bardzo dobre, momentami ślisko, kurtka przeciwdeszczowa obowiązkowa.
Beskid Żywiecki

Babia Góra

2020-07-19 16:03
Insta@caterina.marietta
Trasę zaczęłyśmy od Krowiarek, szłyśmy szlakiem czerwonym. Pogoda na początku słoneczna, dość parna. Szlak suchy, jedynie miejscami błoto. Dość duży wiatr. Sam szczyt był w chmurach, więc widoczność była zerowa. Powrot dość szybki tą samą trasa, ponieważ zaczęło grzmieć. Do auta dobiegłyśmy w ulewie.
Beskid Żywiecki

Krawców Wierch

2020-07-18 13:06
Insta@kzajaczkowska
Trasa żółtym szlakiem z Glinki. Widoczność średnia, jedynie miejscami, gdy wychodziło słońce, było coś widać. Przelotne opady deszczu, szlak mokry i śliski, szczególnie przy schodzeniu. Na szlaku mało ludzi, trochę więcej na szczycie i w schronisku.
Beskid Żywiecki

Babia Góra

2020-07-18 07:41
Insta@supermikolaj
Trasa z Zawoi szlakiem czarnym w kierunku schroniska Markowe Szczawiny. Początkowo we mgle. Później żółtym na Babią Górę 1725 m n.p.m. na tym odcinku było ostro pod górę z drabinką i łańcuchami. Osoby o niskim wzroście i dzieci będą mieć ciężko. Na górze dość mocno wiało. Ze szczytu powrót czerwonym szlakiem do Przełęczy Krowiarki i dalej niebieskim do Zawoi. W nocy padało i niebieski miał trochę błota, na całości miejscami kamienie były śliskie. Droga powrotna monotonna ze względu na brak widoczności (roślinność i chmury).
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.