Warunki dla zapytania Beskid Żywiecki:Beskid Żywiecki

Pilsko

2020-02-17 12:04
Dawid Mieszczak
Trasa: Schronisko na Hali Miziowej - Pilsko - Schronisko na Hali Miziowej (czarnym szlakiem). Wieje mocno. Oblodzenie na szlaku, ale spokojnie można przejść bez raczkówraków (potrzebne jedynie dla komfortu psychicznego).
Beskid Żywiecki

Hala Miziowa

2020-02-16 15:50
Daniel Bochynek, Jagoda Bąkowska
Trasa: Korbielów (żółtym) - Hala Miziowa - Korbielów (zielonym). Słońce z małymi chmurami, temp. odczuwalna ok. 3*C. Szlaki bardzo ubite, przed szczytem i na Hali mega wiatr do 70kmh. Ciężko ustać. Kijki wskazane, raczki też (szczególnie przy zejściu ). Widoczność doskonała, Tatry pięknie widoczne. W schronisku jakieś zawody i mega dużo ludzi. Odpuściliśmy wejście na szczyt z powodu wiatru.
Beskid Żywiecki

Babia Góra

2020-02-16 13:33
Zosia i Kuba
Czerwonym szlakiem z Krowiarek na szczyt i z powrotem. Piękna pogoda, mocno wieje, po wyjściu z lasu raczki lub raki bardzo wskazane. Wszystko pięknie udeptane, bywa ślisko, chociaż wiatr nawiewa też świeży śnieg.
Beskid Żywiecki

Wielka Racza

2020-02-15 16:10
Insta@tomi_z_lasu
Szlak czerwony na odcinku Wielka Racza - Mała Racza. Warunki idealne, pełne słońce, ruch pieszy umiarkowany, jednym słowem - cudnie.
Beskid Żywiecki

Wielka Racza

2020-02-15 16:06
Insta@aganieschka007
Podejście żółtym szlakiem od Roztok. Warunki bardzo dobre, szlak przetarty, idzie się bez problemu. Ze szczytu widoczność bardzo dobra, widoczne pasmo Tatr.
Beskid Żywiecki

Pilsko

2020-02-15 13:28
Magdalena Haase
Szlak niebieski z granicy Przełęcz Glinne na Pilsko przedeptany, ubity, obejdzie się bez rakiet i raczków, ale pod szczytem mniej przedeptany, zawiany. Zejście do schroniska na Hali Miziowej rozjezdżone przez narciarzy, dalej czerwony na Przełęcz Glinne - wygodna ścieżka wydeptana. Piękny zachód słońca
Beskid Żywiecki

Baza na Hali Górowej

2020-02-15 01:40
Anita Dziekan
Trasa: Z Ujsoł przez Chatę na Zagroniu, Redykalny Wierch, Halę Lipowską, Rysiankę, Halę Miziową do Chaty na Hali Górowej. Rano pochmurno, ok. 10 zrobiła się pogoda petarda. Po zachodzie słońca silny wiatr, momentami potrafiący przewrócić.
Beskid Żywiecki

Pilsko

2020-02-15 01:16
Dami An
Szlak niebieski od Prz. Glinne b. dobrze przetarty do rozstajów z czerwonym na Halę Miziową, pózniej sam niebieski już nie tak dobrze, ale jest ok, raczki niepotrzebne. Z Hali Miziowej czerwony na Przełęcz Glinne dobrze przedeptany. Pogoda piękna, jutro ponoć mają być duże wiatry.
Beskid Żywiecki

Babia Góra

2020-02-13 22:23
Adrian Piwowar
Wyjście od Krowiarek na wschód słońca. Szlak przedeptany. W większości przyjemnie i twardo pod butem, tylko miejscami nawiane i śnieg do kolan. Stuptuty konieczne, raczki przydatne. Na grani silny wiatr powodujący zamieć i raniący twarz kryształkami lodu. Powyżej 1600m ograniczona widoczność - szczyt spowity w chmurach. Temperatura odczuwalna w górnych partiach dochodziła przed świtem do minus 20. Na zejściu piękna pogoda z dobrą widocznością i pięknymi widokami. Na trasie kilka osób.
Beskid Żywiecki

Babia Góra, Mała Babia Góra

2020-02-13 22:21
Bartosz Szczepanik
Szlakiem z Krowiarek na Babią Górę, dobrze wydeptany i ubity, miękki śnieg. Od Sokolicy umiarkowany wiatr, ale dość wychładzający. Przy schodzeniu z Sokolicy raczki mogłyby się przydać. Chmury od rana trzymały od około 1500-1600 m.n.p.m, puściły dopiero koło 14. Na samym szczycie i zejściu z Babiej w stronę Przełęczy Brona dość mocny wiatr, w kilku miejscach ślad jest kompletnie zawiany i jest twardo, poza tym bez problemu. Przejście z przełęczy na Małą Babią zawiane, pojedyncze ślady i zaspy, tam też był największy wiatr. Ślad po chwili zanikał. Zejście do schroniska bez problemu, ale raczki warto mieć w razie czego.
Beskid Żywiecki

Wielka Racza

2020-02-13 00:20
Insta@violetcarrots
Śnieg głęboki, raczej miękki. Szlak czerwony od Zwardonia już przetarty, bliżej kopuły szczytowej Wielkiej Raczy śnieg ubity, można chodzić bez zapadania się.
Beskid Żywiecki

Pilsko

2020-02-09 17:29
Patrycja Jęczmionka
Pilsko od Przełęczy Glinne: szlak przetarty, kijki pomocne, da się wejść bez raczków, na szczycie straszny wiatr.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.