Warunki dla zapytania Beskid Mały:Beskid Mały

Czupel

2019-08-16 08:46
Monika Ruszała Tęczar
Szlak Niebieski z Przełęczy Przegibek , powrót tym samym szlakiem. Kilka miejsc z błotem do obejścia, reszta szlaku sucha.
Beskid Mały

Potrójna

2019-07-28 14:30
Krzysztof Rozowski
Jedna z lepszych miejscówek na podziwianie wschodów słońca. Trasa - Rzyki Praciaki, czarnym, powrót przez Łamaną Skałę do Rzyk żółtym. Warunki idealne, rano pojedyncze osoby spotkane na trasie, poza tym pusto.
Beskid Mały

Leskowiec

2019-07-27 11:59
Michał Ziomek
Trasa Rzyki - Leskowiec - Rzyki, czarny szlak. Warunki świetne, szlak suchy, burza postraszyła, ale przeszła bokiem. Ludzi na szlaku bardzo mało, w schronisku trochę więcej 😉
Beskid Mały

Magurka Wilkowicka

2019-07-02 17:29
Insta@olxvw
Beskid Mały

Hrobacza Łąka, Gaiki

2019-06-09 11:58
Przewodnik Tatrzański Maja Sindalska
Podejście szlakiem niebieskim z Kóz, dość stromo i sypko na końcówce. Miejscami przedzieraliśmy się przez krzaki, mocno zarośnięty. Przez Gaiki na Hrobaczą Łąkę czerwonym. Zejście czarnym do Kóz, łagodniej. Ładna pętla, szlaki suche. Turystów sporo na głównym, czerwonym szlaku i przy schronisku, ludzie uprawiają tu wszystkie możliwe sporty górskie, są też psy w znacznej ilości. Szlaki bardzo czyste, co nas zdziwiło wręcz. Przy schronisku ognisko, można sobie kupić kiełbaskę i upiec. Ceny przyzwoite, smaczny schabowy i świetnie schłodzone napoje, są nawet trzy rodzaje piwa bezalkoholowego!! Brawo dla chatara 🙂 Uwaga!!! Komary tym ze słodszą krwią naprawdę uprzykrzają życie, zabierzcie jakiś spray, bo nie da się stanąć nawet na moment bez pogryzień.
Beskid Mały

Hrobacza Łąka

2019-06-02 09:09
Insta@pestka313
Szlak czerwony ze Straconki przez Hrobaczą Łąkę do Żarnówki Małej. Pogoda piękna, na szlaku generalnie sucho, gdzieniegdzie śladowe ilości błota. Idealna trasa na lekki niedzielny spacer 🙂
Beskid Mały

Magurka Wilkowicka

2019-05-18 10:13
Michał Węgierek
Magurka Wilkowicka z Łodygowic. Na otwartym terenie czysto, sucho, pewnie. Po wejściu do lasu robi się mokro - bokiem płynie strumyk. Wyżej, gdzie szlak nie jest już utwardzoną drogą, błoto we wszelkich konfiguracjach od takiego do przejścia w półbutach, do konieczności kombinowania bokiem szlaku. Dużo kałuż. Kilka powalonych drzew, do ominięcia bez problemu. Na grzbiecie czysto i twardo - kałuż i błota niewiele. Zejście do Straconki suche. Wczesnym popołudniem ulewa z dalekimi piorunami, ale w warunkach na szlaku zmieniła niewiele. Widoczność taka sobie, ale poza ww ulewą pięknie.
Beskid Mały

Czupel

2019-05-11 21:47
Insta@i_w_ona
Szlak suchy, jedynie miejscami płytka warstwa błota.
Beskid Mały

Leskowiec, Potrójna

2019-05-04 16:02
Bartosz R
Trasa z Andrychowa, przez Leskowiec, Potrójną do Rzyk. Warunki idealne, na szlakach w miarę sucho, bez zapowiadanych przelotnych opadów. Mało ludzi na szlakach.
Beskid Mały

Czupel, Magurka

2019-04-27 10:34
Kamil Pyzik
Małe opady i mgła. Warunki do chodzenia bardzo dobre. Salamandry pełzają po szlakach.
Beskid Mały

Czupel

2019-04-03 20:06
Maciej Maksymilian
Wilkowice - Magurka - Czupel. Część po szlaku, część poza, miejscami śniegi, od dołu już wszystko płynie, łatwo się zapaść czasami pod kolano. Mocny wiatr, ale ciepło. Ludzi na szlaku zero, w schronisku na Magurce dwie osoby. W powietrzu szybowiec. I robale zaczynają się pokazywać.
Beskid Mały

Hrobacza Łąka

2019-03-31 16:13
Insta@martaskydive
Z ul.Leśnej w Lipniku-Gaiki (czerwonym szlakiem)- Hrobacza Łąka (czarnym szlakiem)-Lipnik Droga na szlaku miejscami sucha, miejscami bloto. Pogoda piękna, słoneczna, bez wiatru. Na szlaku dużo biegaczy i rowerzystów. Miejscami resztki śniegu 🙂 Nic tylko korzystać.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij