Warunki dla zapytania Beskid Makowski:Beskid Wyspowy, Gorce

Mogielica, Gorc

2020-06-12 20:29
Anita Dziekan
Trasa: Przeł. Słopnicka, Mogielica, Gorc. Rano w czw pięknie, ale chłodno, z biegiem dnia pogorszenie pogody, od 15 deszcz, burza, gradobicie, noc w bazie na Polanie Wały spokojna, bez opadów. Ranek w pt chłodny, mglisty, z opadami deszczu, z biegiem dnia poprawa pogody. Na wieży na Gorcu na zachód słońca, było widać Babia Górę oraz Beskid Makowski. Cała trasa w błocie, ślisko, mokro. Na Mogielicy sporo ludzi, na szlakach pusto. W bazie pod Gorcem kilkanaście namiotów.
Beskid Makowski

Chełm

2020-05-10 21:29
Darek
Wyjście zielonym szlakiem z Myślenic na Chełm, zejście tym samym szlakiem. Warunki bardzo dobre, ciepło i sucho, w paru miejscach kałuże i kilka powalonych drzew do przejścia. Ludzi na szczycie i na szlaku sporo. Platforma widokowa oczywiście zamknięta.
Beskid Makowski

Kotoń

2020-05-10 21:03
Ania Piątkowsa
zlak z Pcimia do Myślenic przez Kotoń. Warunki na szlaku dobre, miejscami błoto, ale łatwe do ominięcia. Mało osób na szlaku.
Beskid Makowski

Lubomir

2020-05-09 22:09
Maciej Wałach
Trasa: Poręba-Sucha Przełęcz - Lubomir - Poręba. Na całym szlaku sucho, tylko miejscami niewielkie ilości błota, ogromne ilości ludzi na szlaku, ludzie w dużych grupach bez odstępów. Do tego ludzie z psami swobodnie biegającymi i parę osób na crossach i quadzie, którzy jeździli między ludźmi. P. S. Pamiętajcie o nie skracaniu sobie drogi przez łąki gdyż możecie wpaść w jakąś dziurę i skrecona kostka gotowa 🙂
Beskid Makowski

Koskowa Góra

2020-05-08 22:06
Insta@violetcarrots
Pasmo Koskowej Góry, przejście żółtym i czarnym szlakiem grzbietowym do Makowskiej Góry Bardzo komfortowa dróżka, miejscami jeszcze pozostają kałuże, jednak łatwe do ominięcia. Zdarzają się przejazdy quadów i motocrossów na szlaku.
Beskid Makowski

Dalin, Barnasiówka

2020-05-03 15:42
Darek
Wyjście z Myślenic żółtym szlakiem na Dalin i dalej Barnasiówkę, zejście poza szlakiem do Jawornika. Warunki dobre, sucho, w paru miejscach kałuże do ominięcia, szlak w paru miejscach zniszczony przez motory.
Beskid Makowski

Jałowiec

2020-04-26 09:18
Regina Mus
Wyjście na Jałowiec z Stryszawa Matusy. Na szlaku bardzo suchu. Ludzi było sporo.
Beskid Makowski

Jałowiec

2020-04-21 15:16
Tomas Matys
Podejście od strony Koszarawy-Cicha szlak zielony, później żółty w kierunku szczytu, zejście szlakiem niebieskim do Stryszawy. Na szlaku sucho, widoczność bardzo dobra, na szczycie spotkanych parę osób.
Beskid Makowski

Góra Chełm

2020-04-20 16:21
Przewodnik Tatrzański Maja Sindalska
Szlak zielony z Zarabia. Sucho jak pieprz, jak na tę trasę - spory ruch. Motocross, rowery, spacerowicze, biegacze, psy. Zimny wiatr. Po naszych listopadowych porządkach już jest co tam sprzątać, głównie w lesie. Za to okolica górnej stacji krzesła czysta.
Beskid Makowski

Lubomir

2020-02-16 12:09
Iwona Zbijowska
Czerwony szlak, Przełęcz Jaworzyce - Lubomir, od około 700m śnieg, na całej długości wydeptany, fragmentami lód, ale spokojnie da się go obejść. Bardzo przydatne kijki. Dobre warunki, ładna pogoda, chwilami dość mocny wiatr, idealna widoczność.
Beskid Makowski

Lubomir

2020-01-22 19:50
Maciej Wałach
Szlak czerwony Myślenice-Lubormir a dalej zielony do Wisniowej, śnieg mniej więcej od wysokości 600. Na podejściu na Kudłacze na szlaku raz śnieg zbity, ale nieśliski, raz lód, ale do obejścia, a raz brak śniegu i lodu, za Kudłaczami przyjemy śnieżek świeży sprzed kilku dni. Na zejściu z Lubomira więcej śniegu, więc przyjemnie się schodzi, raczki niekonieczne.
Beskid Makowski

Lubomir

2020-01-19 18:21
Patryk Pronobis
Węglówka -Lubomir- Węglówka Nareszcie śnieg sypie, jest go co prawda 5-10 cm, ale szczelnie pokrywa już lód i można się normalnie poruszać bez lodowiska. Warunki dobre, tyle że mglisto.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.