Warunki dla zapytania Beskid Niski:Beskid Niski

Ferdel

2019-12-01 16:08
Dece Haenpe
Niedzielny spacer zielonym szlakiem z Wapiennego do wieży widokowej pod Ferdlem - powrót ta samą drogą. Sucho, bezwietrznie, przyjemnie:)
Beskid Niski

Zrubań, Tokarnia

2019-12-01 00:10
Szwendacz Galicyjski
Wyjście zielonym szlakiem z Moszczańca, dalej czerwonym na Tokarnię, zejście żółtym do Wisłoka Wielkiego. Ładny, słoneczny dzień, temperatura na minusie. Ziemia zmrożona, dzięki czemu idzie się dobrze. Lekkie błoto tylko w miejscach nasłonecznionych. Ruch znikomy - na szlaku spotkaliśmy 2 osoby. W okolicy Zrubania słychać było niedźwiedzia, do tego na szlaku kilka grup jeleni. W pobliżu wiaty na szlaku czerwonym informacja o polowaniu.
Beskid Niski

Przełęcz Cigielka

2019-11-24 20:26
Dece Haenpe
Pętla z Wysowej Zdrój szlakiem niebieskim do granicy - czerwonym granicznym do Przełęczy Cigielka - zielonym do punktu wyjścia. Sucho, lecz trzeba uważać na liście podczas podejść i zejść.
Beskid niski

Lackowa

2019-11-24 11:46
Mariusz Kurlit
Pogoda piękna ale w lesie mokro i ślisko.
Beskid Niski

Lackowa

2019-11-17 20:29
Paulina
Wejście czerwonym szlakiem z Izb, zejście tak samo. Warunki bardzo dobre, ogólnie na szlaku sucho, trochę błota pod liśćmi, przez co zaliczyliśmy kilka zjazdów przy zejściu, na górze wietrznie.
Beskid Niski

Góra Grzywacka

2019-11-10 23:34
Katarzyna Łęcka
Przesyłam raport Niepodległościowy z Beskidu Niskiego. Pogoda na wędrówkę bardzo dobra. Na trasie trochę błota i bardzo wietrznie. Widoki znakomite
Beskid Niski

Chyrowa

2019-10-28 21:22
Szwendacz Galicyjski
Trasa z Chyrowej do Dukli - szlak czerwony + żółty. Od rana mgła i deszcz. Część trasy w błocie, ziemia śliska. Warto wziąć stuptuty, a i kijki nie zaszkodzą. Ruch zerowy.
Beskid Niski

Łysa Góra

2019-10-27 21:21
Szwendacz Galicyjski
Trasa Bartne - Chyrowa,szlaki czerwony i żółty. Na odcinku Bartne - Świątkowa Wielka w lesie trochę błota, podobnie bliżej Chyrowej. Poza tym szlaki suche. Dzień słoneczny, ciepły, dopiero wieczorem zaczęło mocno wiać. Ludzi garstka.
Beskid Niski

Kozie Żebro, Rotunda, Popowe Wierchy

2019-10-26 20:20
Szwendacz Galicyjski
Trasa zielonym szlakiem z Wysowej na Kozie Żebro, dalej GSB do Bartnego. Trasa w większości sucha, jedynie przed Wołowcem kilka miejsc z błotem. Mimo pięknej pogody ruch znikomy - pojedyncze osoby na Kozim Żebrze i Rotundzie. Za to w schronisku komplet.
Beskid Niski

Cergowa

2019-10-21 15:57
Małgorzata Agata Janczak
Szlak żółty z Dukli. Pogoda wyśmienita, lekki wiatr, na samym szczycie (wieży widokowej) mocniejszy. Dość stromo pod górę, ale sucho i liściasto. Same widoki z wieży całkiem całkiem, choć w południe gorsza widoczność ze względu na słońce. Spokojnie, bez tłumów. Można zrobić pętelkę w kierunku Jasionki białym szlakiem, ale nie jest on zbyt dobrze oznakowany.
Beskid Niski

Rotunda, Jaworzyna Konieczniańska

2019-06-29 16:04
Szwendacz Galicyjski
Trasa czerwonym szlakiem (GSB) ze Zdyni do Regietowa, dalej żółtym do granicy, a reszta niebieskim do Koniecznej. Szlak w większości suchy, jedynie w kilku miejscach trochę błota i stojącej wody. Dzień ciepły, słoneczny, z lekkim wiatrem. Na trasie spotkanych kilkanaście osób. Baza w Regietowie w trakcie rozkładania.
Beskid Niski

Kopa Przymiarki

2019-06-24 20:52
Przemek Polański
Pogoda słoneczna, więc należy pamiętać o nakryciu głowy i zapasach wody przed ruszeniem w trasę. Uwaga! W okolicach Piotrusia, Cergowej i Zawadki Rymanowskiej wędruje niedźwiedź. Przestrzegam przed schodzeniem ze szlaku!
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij