Warunki dla zapytania Beskid Niski:Beskid Niski

Cergowa

2022-01-12 15:27
Insta@moments_in_the_mountains
Trasa z Dukli. Początkowo droga bardzo przyjemna, bez śniegu, im bliżej wieży widokowej śniegu coraz więcej, warunki bardzo dobre choć mróz, śnieg i wiatr opóźniają drogę. Podsumowując trasa magiczna przypominająca wspaniałą zimową krainę.
Beskid Niski

Baranie

2021-12-28 01:33
Krzysztof Cieniawski
Barwinek = Przełęcz Szarbowska: szlak przetarty tylko tam, gdzie pokrywa się z drogą leśną. Zrobiłem pojedynczy ślad piechura. Śnieg początkowo do kostek, wyżej do połowy uda. Miejscami zaspy do kolan. Punktowo błoto i kałuże schowane pod śniegiem. Przełęcz Szarbowska = Baranie: szlak przetarty, ścieżka wydeptana. Brak lodu. Wieża widokowa na szczycie przewrócona, schron dostępny. Przełęcz Szarbowska = Olchowiec: szlak przetarty, punktowo lód, ale chropowaty, można bezpiecznie przejść. Od granicy lasu przetarta droga, ślad samochodu. Olchowiec = Tylawa: szlak w 23 przetarty, ślad samochodu. Środkowa 13 pojedynczy ślad piechura. Po drodze 4 brody. Jeden nie był zamarznięty, ale było obejście. Lód utrzymał 100 kg. Dodatkowo punktowo kałuże i błoto pod śniegiem.
Beskid Niski

Cergowa

2021-08-28 00:58
Insta@wyjdzze_z_dzieckiem
Żółtym szlakiem spacerowym z parkingu w Dukli. Na szlaku pusto, chłodny poranek i duża mgła, w kilku miejscach niewielkie błoto, a na całym szlaku dość ślisko. Z wieży nic nie było widać.
Beskid Niski

Lackowa

2021-07-31 20:54
Anita Dziekan
Trasa: Pętla nad Izbami przez Bieliczną. Początkowo do grzbietu granicznego asfaltem i ścieżką konną. Na szczyt czerwonym szlakiem, po zejściu ze szczytu ścieżką wzdłuż Białej Tarnowskiej. Rano sucho, w lesie pojedyncze kałuże do ominięcia bokiem. Podejście na szczyt suche, ale sypkie - ziemia plus kamienie i wystające korzenie, trzeba uważać. Zejście przez Bieliczną - kilkanaście przepraw przez Białą. Od 10 jak zaczęło padać tak ścieżki stały się mokre i błotniste.
Beskid Niski

Lackowa

2021-05-28 19:54
Insta@monikawiosek
Podejście czerwonym szlakiem z Izb, przy gospodarstwie Końska Dolina. Praktycznie na całym szlaku błoto, kijki przydatne.
Beskid Niski

Rymanów - Iwonicz

2021-05-04 09:40
Insta@rejmandorota
Trasa czerwonym szlakiem do Rymanowa z Iwonicza, powrót szlakiem zielonym, warunki bdb. W jednym miejscu szlaku czerwonego teren po pracy ciężkiego sprzętu (do obejścia), mokrawo w okolicy Przymiarek, poza tym warunki bdb.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.