Warunki dla zapytania Beskid Sądecki:Beskid Sądecki

Jaworzyna Krynicka, Hala Łabowska

2019-07-24 23:26
Insta@kolodziej_patryk
Szlakiem w lesie mokro, przejrzystość dobra chociaż Tatr nie widać, słonecznie, ludzi na szlaku mało.
Beskid Sądecki

Jaworzyna Krynicka

2019-07-13 11:34
Marta Fabin
Pogoda zmienna, trochę wietrznie, czasami pojawia się słońce. Wejście zielonym szlakiem. Na podejściu zaczęło kropić, ale trwało to chwilę, na szczycie na zmianę wiatr i słońce. Rozpogodziło się jak schodziłyśmy. Powalone drzewa w dwóch miejscach na podejściu, trzeba uważać, bo w jednym miejscu leżą jedno na drugim.
Beskid Sądecki

Wierchomla

2019-06-29 13:27
Monika Ruszała Tęczar
Szlak czerwony ze Szczawnika. Trasa spacerowa. Sucho. Sporo osób na szlaku i w Bacówce.
Beskid Sądecki

Radziejowa

2019-06-26 08:22
Insta@pkasik13
Szlak na Radziejową z Przełęczy Gromadzkiej czerwonym, potem niebieskim szlakiem na Wielki Rogacz i dalej czerwonym na Radziejową. Sucho, słonecznie i wiał przyjemny chłodzący wiatr, dzięki któremu upał nie był tak odczuwalny. Wieża widokowa nieczynna.
Beskid Sądecki

Jaworzyna Krynicka

2019-06-08 18:46
Insta@losiowezycie
Jaworzyna Krynicka - Runek-Hala Łabowska- Łabowa, na Jaworzynę wyjazd kolejką, żeby zaoszczędzić czas, potem czerwonym szlakiem na Hale Łabowską, zejście do Łabowej niebieskim. Trasa w 90% sucha, miejscami w lesie błoto, w dwóch miejscach na odcinku Jaworzyna Krynicka - Runek wiatrołomy, ale nie przeszkadzają w przejściu szlaku, ludzi malutko, ciepło, ale na niebie cały dzień krążyły chmury, dalekich widoków brak.
Beskid Sądecki

Przehyba

2019-06-01 16:59
Szwendacz Galicyjski
Niebieskim szlakiem z Rytra do schroniska na Przehybie, powrót niebieskim + zielonym + żółtym. Ciepły, słoneczny dzień z lekkimi podmuchami wiatru. Niżej przy bardziej stromych podejściach błoto, wyżej generalnie sucho (trochę błota i kałuż). Przejrzystość średnia - widoki na Pieniny i Beskidy, Tatr ledwie zarys. Ludzi sporo, ale dopiero na szczycie.
Beskid Sądecki

Radziejowa

2019-05-25 21:37
Jerzy Rykała
Wyszliśmy zielonym szlakiem ze Szczawnicy, na początku strumyk wody na szlaku i trochę błota. Przeszliśmy przez Przehybę, Radziejową, Wielki Rogacz, Przełęcz Obidza do Jaworek - trasa 23 km. W dolnej części szlaku (przed Białą Wodą) też na szlaku strumień wody oraz błoto. Ale w zasadzie to można powiedzieć, że szlak suchy z tymi małymi wyjątkami.
Beskid Sądecki

Koziarz

2019-05-12 10:25
Marcin Hycnar
Z Tylmanowej zielonym na Koziarz. Na szlaku trochę błota rozjeżdżonego przez motory i quady. Na poczatku trochę stromo, a później przyjemnie do samego szczytu.
Beskid Sądecki

Wielki Rogacz - Radziejowa

2019-05-02 10:41
Dariusz Lampa
Na horyzoncie przebijające się przez chmury Tatry Wysokie. Szlak miejscami mokry, na polanie powyżej Obidzy gdzieniegdzie woda, pod szczytem Radziejowej resztki śniegu, który ułatwia marsz w lekkim błocie. Ciepło, ale wietrznie.
Beskid Sądecki

Jaworzyna Krynicka, Runek, Bacówka pod Wierchomlą

2019-04-26 13:12
Robert Jaśkowiec
Na trasie Krynica - Jaworzyna Krynicka - Czubakowska - Runek - Bacówka nad Wierchomlą warunki dobre, dość sucho, miejscami placki ze śniegiem i błoto, ale można je ominąć. Uwaga na żmije, pojawiają się co jakiś czas na kamieniach. Dalsza trasa z Bacówki do Żegiestowa pełna połamanych drzew. Lepiej ominąć jakoś ten fragment bo jest praktycznie nie do przejścia.
Beskid Sądecki

Radziejowa

2019-04-23 12:13
Andrzej Wydra
Od Bacówki na Obidzy błotko na drodze resztki śniegu przy rogaczach. Przed szczytem w lesie śnieg jeszcze poleży dlugo. Dużo połamanych drzew ale da się przejść.
Beskid Sądecki

Wielki Rogacz, Radziejowa

2019-04-07 00:57
Waldemar Dobrowolski
Niebieski szlak z Bacówki na Obidzy na Wielki Rogacz i dalej czerwonym na Radziejową. Śnieg miejscami w dużych ilościach, mocno zmrożony przed południem i roztapiający się w masę błotną po południu. Pełno wiatrołomów utrudniających poruszanie się.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij