Warunki dla zapytania Beskid Sądecki:Beskid Sądecki

Radziejowa

2020-11-22 16:31
Insta@g.m.a.t.t.i
Wyjście z Piwnicznej żółtym szlakiem przez Niemcową, dalej czerwonym przez Wielki Rogacz i Przełęcz Żłobki. Warunki bardzo dobre, szlak suchy, miejscowe oblodzenia, które nie stwarzają problemów w podejściu, da się ominąć. Na szczycie dość silny wiatr, widoczność rewelacyjna.
Pieniny, Beskid Sądecki

Wysoka, Radziejowa

2020-11-19 00:11
Przygodnik Podróżniczy
Dużo błota, ludzi brak, widoki podobnie jak wczoraj - wspaniałe. Od 1000m n.p.m. dokuczliwy wiatr. Im wyżej, tym mocniejszy. W przypadku obu szczytów opis w zasadzie ten sam 😉
Beskid Sądecki

Koziarz

2020-11-15 11:16
Przewodnik Tatrzański Maja Sindalska
Szlak zielony z Tylmanowej. Miejscami błoto, miejscami sucho. Bardzo dużo turystów. Wiele osób wjeżdża autami terenowymi na ogniska na okolicznych polanach. Sporo quadów i motocrossu. Również kilka psiaków. Warunki ogólnie dobre, widoki i pogoda - przepiękne.
Beskid Sądecki

Bacówka nad Wierchomlą

2020-10-25 22:59
Insta@kubarozpruwacz4
Przebija się słońce i pada deszcz.
Beskid Sądecki

Radziejowa

2020-10-24 22:27
Insta@julka.rokita
Szlak niebieski z Rytra na Przehybę, następnie czerwony na Radziejową, zejście do Rytra żółtym. Do około 12 warunki bardzo dobre, rano duża mgła. Szlak miejscami mokry i błotnisty. Po południu zaczęło lekko padać. Niestety na szczycie przy wieży widokowej bardzo dużo śmieci.
Beskid Sądecki, Pieniny

Radziejowa, Wysoki Wierch

2020-10-14 20:57
Insta@mountain_bastard
Trasa: Obidza-(niebieskim) Wysoka- Wysoki Wierch - (żółtym) Szlachtowa-(niebieskim Papieskim)Przehyba -(czerwonym) - Radziejowa - Obidza Na szlaku dużo błota, miejscami ślisko. Do południa niewielki opad deszczu ze śniegiem. W południe przejaśnienie (nawet przez chwilę było widać Tatry). Później bez opadu. W paśmie Radziejowej od Przehyby do Wielkiego Rogacza mocno oblodzone drzewa w połączeniu z wiatrem łamały się jak zapałki. Na szlaku nikogo nie spotakłem.
Beskid Sądecki

Hala Łabowska

2020-08-14 22:17
Anita Dziekan
Trasa: Piwniczna - Hala Pisana - Hala Łabowska -Parchowatka-Łomnica Zdrój. Na szlakach sucho, mało ludzi, czasem rowerzyści i crosowcy. Widoki na sąsiednie grupy górskie zamglone, Tatr nie widać zupełnie. Momentami parno, pod koniec dnia zaczęły się wypietrzac chmury burzowe.
Magura Spiska

Pawlikowski Wierch

2020-08-07 00:47
Anita Dziekan
Trasa: z Bukowiny Tatrzańskiej czerwonym szlakiem na Pawlikowski Wierch, a następnie niebieskim do Nowej Białej, zielonym do Gronkowa i dalej ścieżką rowerową do Nowego Targu. Trasa obfitujaca w widoki na Tatry (dziś mocno przymglone) oraz Magurę Spiską, Gorce, Pieniny i Beskid Sądecki. Tylko odcinek Pawliki (Rzepiska) -Trybsz wiedzie przez odcinki leśne, potem cały czas otwartym terenem i asfaltem. Dziś słońce przypiekalo, ale chłodny wiatr wynagradzal to, w lesie błoto. Reszta trasy sucha. Uwaga na znakowanie zielonego szlaku w okolicy Nowej Białej, można łatwo z niego zboczyc i z szutrowej drogi zejść na asfalt. Na całej trasie napotkane 2 osoby, dopiero w Nowym Targu na ścieżce rowerowej przez Bór na Czerwonym wzmożony ruch cyklistów. Białka i jej przełom oblegane przez ludzi szukających ochłody.
Beskid Sądecki

Jaworzyna Krynicka

2020-07-29 01:20
Insta@nina_rem
Chmury postraszyły, ale przeszły na szczęście bokiem, więc i trasa była sucha.
Beskid Sądecki

Przehyba

2020-07-24 15:47
Kinga Kassenberg
Niebieski szlak z Rytra na Przehybę. Warunki na szlaku bardzo dobre, generalnie sucho, gdzieniegdzie troszkę błota do obejścia. Turystów po drodze spotkałam garstkę, przy schronisku też bez tłumów.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.