Warunki dla zapytania Beskid Wyspowy:Beskid Wyspowy

Luboń Wielki

2020-07-06 09:05
Michał Ziomek
Wejście niebieskim szlakiem od Rabki, zejście żółtym do Rabki. Na szlakach pusto, warunki dobre, po drodze trochę błota. Żółty szlak schodząc od schroniska bywa niewyraźnie oznaczony.
Beskid Wyspowy

Mogielica

2020-06-30 16:34
Piotrek Weszka
Szlak zielony z przełęczy marszałka Rydza-Śmigłego. W dwóch miejscach szlakiem płynie strumień, ale jest do przejścia po kamieniach. Oprócz tego wszystko w porządku.
Beskid Wyspowy

Szczebel

2020-06-28 09:32
Grzegorz Niedośpiał
Gorąco, ludzi brak, cisza i spokój
Tatry

Kasprowy Wierch

2020-06-25 22:31
Anita Dziekan
Trasa: Kuźnice- Kasprowy W. - Beskid- Przeł. Liliowe- Hala Gąsienicowa -Boczań -Kuźnice. Do ok. 11 super warunki, choć widać było, że się zbiera na deszcz. Potem do ok. 14 deszcz, burza z gradem, wiatr na grani chcący przewrócić człowieka. Potem zrobiło się ciepło i wyszło słońce. Szlaki suche, jedynie na Boczaniu na remontowanym w jesieni odcinku trochę błota, ale do obejścia. W czasie burzy i deszczu kamienie zrobiły się śliskie. Widoki od Beskidu Sądeckiego, przez Pieniny, Gorce, po Beskid Żywiecki i dalej na zachód, przymglone, ale dało się popatrzeć kilka charakterystycznych szczytów. Na północ widoki po Beskid Wyspowy.
Beskid Wyspowy, Gorce

Mogielica, Gorc

2020-06-12 20:29
Anita Dziekan
Trasa: Przeł. Słopnicka, Mogielica, Gorc. Rano w czw pięknie, ale chłodno, z biegiem dnia pogorszenie pogody, od 15 deszcz, burza, gradobicie, noc w bazie na Polanie Wały spokojna, bez opadów. Ranek w pt chłodny, mglisty, z opadami deszczu, z biegiem dnia poprawa pogody. Na wieży na Gorcu na zachód słońca, było widać Babia Górę oraz Beskid Makowski. Cała trasa w błocie, ślisko, mokro. Na Mogielicy sporo ludzi, na szlakach pusto. W bazie pod Gorcem kilkanaście namiotów.
Beskid Wyspowy

Luboń Wielki

2020-06-06 18:31
Piotrek Weszka
Szlak niebieski z Rabki. Powrót tą samą trasą. Błoto w niektórych miejscach, w większości do obejścia. Na szczycie pogodnie, bezwietrznie, bezludne.
Beskid Wyspowy

Mogielica

2020-06-06 07:00
Kamil Daniel
Wyjście z Przełęczy Słopnickiej zielonym szlakiem, następnie czerowoną ścieżką historyczno - edukacyjną, następnie na Polanie Stumorgowej wejście na szlak żółty i stamtąd na Mogielicę. Powrót zielonym szlakiem do punktu wyjścia. Miejscami w początkowej fazie trasy szlak błotnisty, przed południem pogoda wymarzona, sporo ludzi na szczycie, wieża widokowa zamknięta.
Tatry

Wołowiec

2020-06-05 22:45
Anita Dziekan
Trasa z Siwej Polany, do schr na Polanie Chochołowskiej, dalej Grześ, Rakoń, Wołowiec, zejście przez Wyżnią Chochołowską Dolinę. Przez doline sucho, w jednym miejscu kałuże, na podejściu na Grzesia miejscami błoto, grań sucha, dopiero na podejściu na Wołowiec pojedyncze łaty śniegu do obejścia bokiem. Zejście przez Wyżnią Chochołowską Dolinę trudne. Na początkowym odcinku do wys. ok. 1600 m npm śnieg na przemian z wystajacymi kamieniami. Śnieg wyjeżdżający spod nóg. W raczkach względnie do przejścia. Pogoda doskonała na północ widoki od Beskidu Sądeckiego, przez Gorce, Beskid Wyspowy po Beskid Żywiecki. Wiatr cały dzień dokuczliwe, szczególnie na szczytach. Na Wolowcu podmuchy mogące przewrócić dorosłego człowieka.
Beskid Wyspowy

Luboń Wielki

2020-06-05 06:58
Krzysztof Kosecki
Zielony szlak z Rabki-Zdrój. Szlak miejscami bardzo mokry, ale da się obejść spływające potoczki wody. Na szczycie byłem sam plus właściciel schroniska. Na całym szlaku spotkany jedynie dostawca pierogów do schroniska. Widoczność dobra, lekki wiatr.
Beskid Wyspowy

Szczebel

2020-06-03 22:13
Insta@daga1g
Wejście od strony Przełęczy Glisne. 4,5 latka dała radę 🙂 Droga kamienista, trochę blota.
Beskid Wyspowy

Jasień

2020-06-02 21:36
Bartosz Szczepanik
Żółtym szlakiem z Przełęczy Przysłop. W samo południe parking kompletnie pusty. Bezpośrednio po opadzie na szlaku dość mokro, ale bez większego błota. Na całym szlaku spotkana 1 osoba. Widoczność bardzo dobra, przyjemny wiatr.
Beskid Wyspowy

Mogielica

2020-05-29 22:23
Insta@mizia.hardahorda
Szlak niebieski z Jurkowa. Na szczycie mgła i opady. Po drodze dużo błota i jest grząsko.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.