Warunki dla zapytania Bieszczady:Bieszczady

Połonina Wetlińska

2022-09-16 10:38
Insta@_paczula
Wetlinka Górna - Połonina Wetlińska - Smerek - Wetlina Piękna pogoda, po nocnych opadach szlak miejscami błotnisty, gdzieniegdzie płynie woda. Chatka Puchatka wciąż zamknięta, na szlaku niezbyt tłoczno, widoki piękne, bo widoczność bardzo dobra.
reklama

Gdzie w góry...


Tomasz Habdas
"Gdzie w góry na weekend. Górskie trasy dla każdego" to praktyczny przewodnik i poradnik przygotowujący do jednodniowych wycieczek i weekendowych wypadów w Beskidy. W tej książce znajdziesz wiele wskazówek, jak przygotować się na górską wyprawę, i porad, co naprawdę będzie ci potrzebne, a co jest jedynie zbędnym gadżetem.
Bieszczady

Tarnica

2022-09-12 22:22
Insta@_paczula
Pszczeliny - Bukowe Berdo - Tarnica - Ustrzyki Górne Szlak miejscami błotnisty, widoczność świetna, większe zagęszczenie ludzi na Tarnicy, po drodze raczej niedużo turystów.
Bieszczady

Tarnica

2022-08-28 13:18
Insta@p_chrobak93
Szlak czerwony: Wołosate - Przełęcz Bukowska - Rozsypaniec - Halicz - Przełęcz Goprowska - Tarnica. Zejście niebieskim szlakiem do Wołosatego. Widoczność bardzo dobra. Słonecznie. Spory ruch na szlaku zarówno czerwonym jak i na zejściu niebieskim.
Bieszczady

Połonina Wetlińska

2022-08-24 20:24
Insta@wlf.hrt
Podejście z Przełęczy Wyżnej, zejście z Przełęczy Orłowicza żółtym szlakiem do Wetliny. Warunki dla koneserów. Klimatyczna mgła utrzymywała się do około południa. Widoków brak, czyli mówiąc inaczej - najbardziej wytrawne widoki. Trochę duszno i jednocześnie wietrznie. Chatka Puchatka jeszcze nie otwarta.
Bieszczady

Połonina Wetlińska

2022-08-11 23:42
Insta@j_skrabalak
Start w Wetlinie, żółtym szlakiem do Przełęczy Orłowicza, następnie w prawo, czerwonym, Połonina Wetlińska i zakończenie w Brzegach Górnych. Uwaga - czerwony szlak do Chatki Puchatka zamknięty, obchodzi się dołem. Całość 13 km, z przerwami ok. 4 h.
Bieszczady

Połonina Caryńska

2022-07-03 22:34
Insta@sarzb555
Brzegi Górne - Połonina Caryńska - Ustrzyki Górne Bardzo suchy szlak i eksponowany słonecznie na grzbiecie Połoniny Caryńskiej, więc warto posmarować się kremem z filtrem przed wyjściem oraz zabrać nakrycie głowy i minimum 1,5 l wody. Kijki mogą być również przydatne.
Bieszczady

Tarnica

2022-06-23 22:21
Insta@lukasz.wolny91
Szlak niebieski z Wołosatego przez Przełęcz pod Tarnicą na Tarnicę wręcz idealne warunki. Wszystkie "pomosty", schody, których są setki na tej trasie, w bardzo dobrym stanie, szlak super oznakowany, odpowiednia ilość miejsc z ławeczkami na odpoczynki z pięknymi widokami. Czuć już lato, ale warunki dopełnia fakt tuż przed wakacjami gdzie obcowanie w ciszy z naturą daje mega przyjemność.
Bieszczady

Mała Rawka

2022-06-14 23:39
Justyna
Trasa: Przełęcz Wyżna - nowym żółtym szlakiem na Dział - Mała Rawka - zejście do Bacówki i Przełęczy Wyżniańskiej. Lekki, przyjemny szlak, widoki bajeczne. Sporadyczne błoto w lesie. Pogoda piękna - słońce, lekki wiatr. Chce się wędrować, nie chce się wracać! 🙂
Bieszczady

Połonina Wetlińska

2022-06-13 22:54
Justyna
Warunki wymarzone - lekki wiatr, brak upału, błota na szlaku niewiele (uwaga na spodaryczne śliskie kamienie na zejściach), ludzi w sam raz. Na wędrówkę z bobasem w nosidełku idealnie. 🙂 Widoki górskie jak zawsze piękne. Zaskakuje ToiToi w okolicy nowej Chatki Puchatka i szeroka autostrada dla pojazdów budowy... Uwaga na zmianę w wytyczeniu żółtego szlaku do Przełęczy Wyżnej. Nasza trasa: Wetlina - Przełęcz Orłowicza - Osadzki Wierch - okolice Chatki Puchatka - żółtym w dół do Przełęczy Wyżnej.
Bieszczady

Rawki

2022-05-24 23:14
Insta@jbohacz
Trasa z Przełęczy Wyżniańskiej, szlak przygotowany na sezon, przyjemna pogoda, cisza i spokój. Warunki idealne, od schroniska pod Małą Rawką aż na Wielką Rawkę słonecznie, szlak wyremontowany w partiach podszczytowych.
Bieszczady

Tarnica

2022-05-19 22:48
Insta@joannawilkonska
Niebieskim szlakiem z Wołosatego na Tarnicę, powrót czerwonym przez Szeroki Wierch do Ustrzyk Górnych. Warunki doskonałe, sucho. Śnieg tylko płatami w kotlinach i na jednym odcinku tuż przy Przełęczy pod Tarnicą, gdyby ktoś się wybierał na Bukowe Berdo. Ludzi w samo południe na szczycie niewiele, jak na tak piękną pogodę. Jak schodziliśmy o 14.00 to do góry szło jeszcze sporo. Na szczyt warto zabrać coś cieplejszego do ubrania, bo mocno wieje.
Bieszczady

Połonina Wetlińska

2022-05-15 12:45
Insta@gorskiemanowce
Z Kalnicy przez Smerek, Osadzki Wierch i Połoninę Wetlińskę do Przełęczy Wyżniej. Na szlaku sucho, brak śniegu i błota. Niebo było lekko zachmurzone, chwilami się przejaśniało. Z rana turystów było bardzo mało, koło południa trochę więcej. Najwięcej turystów było w okolicach Połoniny Wetlińskiej.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.