Warunki dla zapytania Bieszczady:Bieszczady

Tarnica

2019-05-25 21:38
Kamil Cięszczyk
Szlak Muczne - Bukowe Berdo - Tarnica Na dole w lesie bardzo mokro, im wyżej tym bardziej sucho, do przejścia bez problemów 😉 Piękne widoki!
Bieszczady

Połonina Caryńska

2019-05-19 11:59
Katarzyna Krawiec
Piękna pogoda, miły wiaterek. Szlaki suche, mało ludzi. Las pachnie czosnkiem niedźwiedzim 🙂
Bieszczady

Połonina Wetlińska

2019-05-17 14:43
Katarzyna Krawiec
Na szlaku z Berehów do Wetliny przez Przełęcz Orłowicza spokój, mały tłum tylko przy chatce. Udało się spotkać piękną łanię, mniej piękną żmiję i padalca
Bieszczady

Tarnica

2019-05-12 05:09
Insta@michalina_be
Szlak czerwony z Ustrzyk Górnych. W lesie mokro i ślisko, powyżej już sucho. Niewielu turystów. Na szczycie wietrznie, ale przez cały czas towarzyszyło nam słońce.
Bieszczady

Połonina Wetlińska i Połonina Caryńska

2019-05-11 08:38
Insta@michalina_be
Szlak na Połoninę Wetlińską z Wetliny przez las suchy, niewielu turystów. Od Przełęczy Orłowicza do Chatki Puchatka również. Błoto na zejściu do Brzegów Górnych. Ślisko, mokro do tego przelotne opady. Z Brzegów Górnych wejście na Połoninę Caryńską, a na szczycie deszcz, grad. Piękne widoki. Zejście znów błotniste.
Bieszczady

Połonina Wetlińska

2019-05-09 22:01
Insta@krzysiek.drozdz
Czerwony szlak z Brzegów Górnych.
Bieszczady

Tarnica

2019-05-03 07:18
Ewa Bochenek
Trasa: Wołosate - Tarnica - Ustrzyki Górne. Pogoda zmienna, na górze silne porywy wiatru. Ludzi dużo. Od 16 silne opady deszczu.
Bieszczady

Tarnica, Halicz

2019-05-03 07:15
Przygodnik Podróżniczy
Bardzo wietrznie na otwartych przestrzeniach. Do późnego popołudnia niewiele błota, jednak po godzinie 16 złapało nas nawet gradobicie. Im bliżej Tarnicy, tym więcej ludzi. Na czerwonym szlaku pusto.
Bieszczady

Jeziorka Duszatyńskie, Chryszczata

2019-05-03 00:10
Insta@chodz_sie_powloczymy
Schronisko nad Smolnikiem - Jeziorka Duszatyńskie - Chryszczata - Turzańsk - Rzepedź. Między schroniskiem a Duszatynem szliśmy część trasy po torach nieczynnej kolejki wąskotorowej zamiast po drodze aby ominąć brody na rzece. Szlak przez las początkowo z małą ilością błota Po godzinie 14 dosyć intensywny deszcz i przy schodzeniu do Turzańska towarzyszyły już nam na szlaku strumyki. Na odcinku od Duszatyna do jeziorek trzeba kilka razy przejść przez rzeczkę po kamieniach i kłodach. Przed deszczem dało się to zrobić bez większego problemu - nie wiem jak po opadach
Bieszczady Zachodnie

Smolnik

2019-05-02 19:01
Insta@chodz_sie_powloczymy
Rzepedź - Turzańsk - Prełuki - Komańcza - Duszatyn - schronisko nad Smolnikiem. Na asfalcie między Turzańskiem a Prełukami znajdują się 3 brody wymagające pieszego przejścia przez rzekę po betonowych płytach. Przeszliśmy zdejmując buty. Miejscami silny prąd w rzece i śliskie płyty. Podobne brody znajdują się na asfalcie między Duszatynem a Smolnikiem, można je jednak obejść idąc po torach nieczynnej kolejki wąskotorowej. W lesie między Prełukami a Komańczą raczej mało błota jak na porę roku. Pogoda super.
Bieszczady

Tarnica

2019-05-02 09:43
Insta@ukaszekkk
Wołosate - Tarnica Miejscami trochę błota, na szczycie mocny wiatr, gigantyczne tłumy, korki do parkingów.
Bieszczady

Tarnica

2019-05-02 09:36
Insta@martynecz.ka
Z Mucznego przez Bukowe Berdo, Przełęcz Goprowską na Tarnicę, zejście czerwonym szlakiem do Ustrzyk Górnych. Szlak w lesie koszmarnie rozmoczony i zabłocony. Na grani non stop wieje bardzo mocny wiatr, wejście na Tarnicę niemożliwe, ponieważ kolejka sięga przełęczy i oczekiwanie na wejście trwa 1,5h. Szlak do Ustrzyk strasznie zadeptany przez tabuny ludzi, błoto do kostek. Kilka razy z ciągu dnia pada deszcz.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij