Warunki dla zapytania Bystra:Beskid Śląski

Klimczok

2020-02-29 12:23
Małgorzata Żerdzińska
Szczyrk - Chata Wuja Toma - Klimczok - Wilkowice-Bystra PKP śnieżnie, wietrznie, słonecznie. cudny widok na Tatry!
Beskid Śląski

Szyndzielnia, Klimczok

2020-02-06 11:55
Wojciech Masarczyk
Bystra - zielonym na Szyndzielnię - Klimczok - Ruiny schroniska Magura-Kąpielisko - Bystra Właściwie cała trasa do przejścia bez raczków, jedynie na zejściu do Bystrej miejscami ślisko. Śniegu w sam raz, szlaki przetarte aż do Klimczoka. Dalej czerwonym przez Magurę gorzej, pojedynczy ślad, przecieraliśmy. Na wierzchołkach wietrznie.
Beskid Śląski

Klimczok

2020-01-06 17:44
Insta@aleksaxw
Bystra Pod Źródłem - Klimczok - Szyndzielnia Warunki bardzo dobre, miejscami ślisko.
Tatry

Bystra

2019-10-27 19:13
Insta@venividivino
Kiry - Ornak - Siwy Zwornik - Błyszcz - Bystrá - Kiry. Lampa przez cały dzień, brak chmur, delikatny wiatr na grani. Przejrzystość powietrza doskonała. Na szlaku tylko jeden płat śniegu zaraz przed Siwym Zwornikiem, bezproblemowy do obejścia. Warunki wymarzone.
Tatry

Bystra Ławka i Skrajne Solisko

2019-10-23 09:35
Przewodnik Tatrzański Maja Sindalska
Ulala dawno tak idealnych warunków nie było na warunkowej wycieczce 🙂 śnieg w jednym miejscu tuż przed przełęczą, bez znaczenia. Sucho, słonecznie, kto może niech biegnie w Tatry, bo taka pogoda tylko do niedzieli!! Turystów niewielu. Pozdrowienia dla chłopaków ze schroniska i podziękowania za straszenie nas niedźwiedziem 😉 Dzięki ekipo i do zobaczenia na kolejnych wyjściach! Ps. Parking w Szczyrbskim Plesie 10euro za ponad 4h.
Tatry

Bystra

2019-10-18 22:34
Insta@thrashhmetalviking
Siwa Polana- Bystra- pttk Ornak- Kiry Do Siwej Przełęczy i godziny 11:30 pododa świetna, szlak suchy, widoczność wyśmienita. Później i dalej - dupówa. Widoczność maks 20m. Bardzo mocny wiatr. Temperatura odczuwalna bliska zeru. W niższych partiach przyjemnie i ciepło.
Beskid Śląski

Klimczok

2019-07-25 10:04
Paweł Morrison
Trasa Bystra - Magura - Klimczok Stromo, kamieniście, ale warto za widoki 🙂 na schronisku nawet basen.
Tatry

Bystra

2019-07-15 17:48
Maciek Wiśniewski
Kiry, Ornak, Siwa Przełęcz, Bystra, Błyszcz, Starorobociański Wierch, Kończysty Wierch, Trzydniowiański Wierch, Ścieżka nad Reglami. Trasa sucha, na Bystrej pustki, od Starorobociańskiego coraz więcej osób.
Tatry

Bystra Ławka, Skrajne Solisko

2019-07-14 20:46
Waldemar Jasiński
Większość trasy w deszczu i co za tym idzie było mokro i ślisko, momentami niebezpiecznie. Uważać trzeba było najbardziej pod samą przełęczą, szczególnie po stronie Doliny Furkotnej. Śliskie były nie tylko kamienie, ale i łańcuchy. Powyżej 2200 padający deszcz zamienił się w mokry śnieg. Podejście na Skrajne Solisko w czasie okna pogodowego i tam skała była prawie zupełnie sucha, co świadczy o szybkim wysychaniu - poprawa pogody powinna przenieść również znaczącą poprawę warunków.
Tatry

Bystra Ławka

2019-06-22 19:37
Szymon Mazur
Chata pod Soliskiem - Furkotna Dolina - Bystra Ławka - Chata pod Soliskiem - Strbske pleso. Rano mgła, ale bez opadów, szlak suchy Od godz. 11 deszcz, grad i burze. Ludzi niewielu. W kilku miejscach pojedyncze płaty śniegu, bez problemu.
Tatry

Bystra Ławka

2019-06-22 19:09
Tomasz Sierański
Wejście przez Dolinę Młynicką, zejście do Doliny Furkotnej. Większość trasy w deszczu, czasem nawet w mega deszczu oraz gradzie ^^ To co jednak najbardziej interesujące: od strony Doliny Młynickiej dwa pola śnieżne, jedno tuż przed samą przełęczą i tam należy uważać nieco bardziej. Od strony Doliny Furkotnej dwa większe pola śnieżne i kilka śnieżnych łatek - bez problemu do przejścia.
Tatry

Bystra

2019-05-25 21:43
Mateusz Kunz
Dol. Kościeliska - Iwaniacka Przełęcz - Błyszcz - Bystra Zaraz za Schroniskiem Ornak w kierunku Iwanickiej Przeł. szlak płynie na łuku. Pomiędzy Iwanicką Przełęczą, a granią Ornaku zapadający się śnieg na dosyć dlugim odcinku. Od Banistej Przełęczy przez Błyszcz na Bystrą dwietrzy połacie śniegu, które można spokojnie ominąć.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.