Warunki dla zapytania Bystra:Tatry

Bystra Ławka

2022-08-12 09:15
Przewodnik Tatrzański Maja Sindalska
Szczyrbskie Pleso - Dolina Młynicka - Bystra Ławka - Dolina Furkotna - Chata pod Soliskiem - Szczyrbskie Pleso Przepiękna pogoda, choć momentami mroźny wiatr. Umiarkowana ilość turystów. Szlaki wspaniale suche. W schronisku wszystkie stoliki zajęte. Pyszne tiramisu. Przepiękna widokowo wycieczka z małymi trudnościami. Parking 7euro poniżej hotelu Patria. O godz. 7:40 zajęliśmy jedno z trzech ostatnich miejsc. Ślicznie kwitnie wierzbówka i miłosna górska. Zapraszamy na nasze kolejne wycieczki w Tatry! 🙂
reklama

Gdzie w góry...


Tomasz Habdas
"Gdzie w góry na weekend. Górskie trasy dla każdego" to praktyczny przewodnik i poradnik przygotowujący do jednodniowych wycieczek i weekendowych wypadów w Beskidy. W tej książce znajdziesz wiele wskazówek, jak przygotować się na górską wyprawę, i porad, co naprawdę będzie ci potrzebne, a co jest jedynie zbędnym gadżetem.
Tatry

Bystra

2022-07-24 22:41
Insta@szukam_slonca
Do znaków do "Doliny Starorobociańskiej" dojechaliśmy rowerami (bardzo dobrze jechało się nimi do polany Huciska, później szlak jest kamienisty za to zjazd na parking w 15 min sama przyjemność). Bardzo polecam wziąć na ten szlak kije, są bardzo przydatne, bo trasa to jedno wielkie rumowisko skalne, należy zachować szczególną ostrożność. Pogoda idealna, słonecznie z delikatnym wiaterkiem. Sporo turystów na szczycie. Warto patrzeć pod nogi bo można spotkać pleń.
Tatry

Bystra Ławka

2022-07-19 19:51
Bochenek Ewa
Szczyrbskie Pleso - Wodospad Skok - Mlynicka Dolina - Bystra Ławka - Furtkotska Dolina - Szczyrbskie Pleso. Warunki idealne, skała sucha, słaby wiatr momentami chłodny. Ludzi trochę, od Młynickiej pusto. Bez zatorów na łańcuchu.
Tatry

Bystra Ławka

2022-07-09 07:54
Insta@p.oren94
Podejście przez Dolinę Młynicką, zejście Doliną Furkotną. Warunki dobre, choć pochmurno, wypogodziło się ok. 14. Zdecydowana większość skał sucha. Jeden duży płat śniegu tuż przed łańcuchami na przełęcz, w pełni do ominięcia dołem. Uwaga na oznakowanie - nie zawsze jest ono wyraźnie widoczne. Zachęcam do noszenia kasku w podobnych miejscach 🙂
Beskid Śląski

Klimczok

2022-01-24 22:55
Insta@emilka_waldman
Bystra Śląska - Lanckorona - Magura - Klimczok - Bystra Śląska Wejście czerwonym szlakiem z Bystrej przez Magurę, zejście niebieskim. Przez większość drogi wygodny, ubity śnieg, jednak na zejściu bardzo pomocne były raczki.
Tatry

Bystra

2021-09-27 14:21
Insta@p_dratka
Kiry - Ornak - Siwy Zwornik - Błyszcz - Bystra Powrót tą samą drogą. Na szlaku Hala Ornak - Suchy Wierch Ornaczański większość kamieni mokra cały dzień. Rano słońce. Od godziny 11:30 na grani pojawiają się chmury. Raz jest mleko raz słońce. Powrót od Siwego Zwornika cały czas w chmurach.
Tatry

Bystra Ławka

2021-09-12 21:56
Insta@mountain.crazy.girl
Na trasie, a przede wszystkim na przełęczy, zero śniegu. Łańcuchy znajdują się obok wodospadu i przy samej przełęczy. Trasa piękna, malownicza, w granicy 20km.
Tatry

Bystra Ławka

2021-09-11 21:41
Sepp Hashravi
Podejście z Młynickiej zejście Furkotną. Pogoda idealna, trochę małych grupek do pięciu osób, ale bez 'przypadkowych' ludzi więc było sprawnie, bezpiecznie i uprzejmie.
Tatry

Bystra

2021-09-02 16:10
Insta@zlamaprzezszlak
Start ze schroniska na Hali Ornak, przez Iwaniacką Przełęcz, Ornak, Siwą Przełęcz. Rano duża mgła, ale na szczycie były momenty błękitnego nieba 🙂 Na grani wiało bardzo mocno. Zero deszczu, ale dużo chmur. Piękna trasa! Powrót o wiele przyjemniejszy z momentami słonecznymi 🙂
Tatry

Bystra

2021-09-02 07:41
Robert Rożek
Szlakiem od wysokości około 1200 npm płynie potok. Na wysokość około 1400 npm brak przejścia ( prawdopodobnie zalany pomost, wszyscy wracali)
Tatry

Bystra

2021-08-28 14:35
Insta@thrashhmetalviking
Trasa: Siwa Polana- Siwa Przełęcz- Bystra- Błyszcz - Ornak- PTTK Ornak Duże zachmurzenie, momentami bez widoczności, momentami wiatr przewiewał, raczej chłodno, ale inwersja momentami przepiękna. Ludzi raczej niewielu. Pokoje w Ornaku dostępne od ręki, bo wszyscy porezygnowali. Niedziela i poniedziałek deszcz i brak widoczności cały dzień. Wycof z Czerwonych Wierchów w niedzielę, bo pod szczytem Ciemniaka widoczność zerowa, deszcz i zimny, nieprzyjemny wiatr. Pogoda raczej dla koneserów, a szlaki zmieniły się w błotniste potoki.
Tatry

Bystra Ławka, Skrajne Solisko

2021-08-15 22:24
Szymon Mazur
Strbske Pleso - Wodospad Skok - Bystra Ławka - Chata pod Soliskom - Skrajne Solisko - Strbske Pleso. Kolejny dzień doskonałej pogody. Oczywiście wszystkie szlaki suche, żadnego błota w lesie. Sporo turystów, ale tylko na szlaku na Solisko, poza nimi garstka.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.