Warunki dla zapytania Bystra Ławka:Tatry

Bystra Ławka i Skrajne Solisko

2019-10-23 09:35
Przewodnik Tatrzański Maja Sindalska
Ulala dawno tak idealnych warunków nie było na warunkowej wycieczce 🙂 śnieg w jednym miejscu tuż przed przełęczą, bez znaczenia. Sucho, słonecznie, kto może niech biegnie w Tatry, bo taka pogoda tylko do niedzieli!! Turystów niewielu. Pozdrowienia dla chłopaków ze schroniska i podziękowania za straszenie nas niedźwiedziem 😉 Dzięki ekipo i do zobaczenia na kolejnych wyjściach! Ps. Parking w Szczyrbskim Plesie 10euro za ponad 4h.
Tatry

Bystra Ławka, Skrajne Solisko

2019-07-14 20:46
Waldemar Jasiński
Większość trasy w deszczu i co za tym idzie było mokro i ślisko, momentami niebezpiecznie. Uważać trzeba było najbardziej pod samą przełęczą, szczególnie po stronie Doliny Furkotnej. Śliskie były nie tylko kamienie, ale i łańcuchy. Powyżej 2200 padający deszcz zamienił się w mokry śnieg. Podejście na Skrajne Solisko w czasie okna pogodowego i tam skała była prawie zupełnie sucha, co świadczy o szybkim wysychaniu - poprawa pogody powinna przenieść również znaczącą poprawę warunków.
Tatry

Bystra Ławka

2019-06-22 19:37
Szymon Mazur
Chata pod Soliskiem - Furkotna Dolina - Bystra Ławka - Chata pod Soliskiem - Strbske pleso. Rano mgła, ale bez opadów, szlak suchy Od godz. 11 deszcz, grad i burze. Ludzi niewielu. W kilku miejscach pojedyncze płaty śniegu, bez problemu.
Tatry

Bystra Ławka

2019-06-22 19:09
Tomasz Sierański
Wejście przez Dolinę Młynicką, zejście do Doliny Furkotnej. Większość trasy w deszczu, czasem nawet w mega deszczu oraz gradzie ^^ To co jednak najbardziej interesujące: od strony Doliny Młynickiej dwa pola śnieżne, jedno tuż przed samą przełęczą i tam należy uważać nieco bardziej. Od strony Doliny Furkotnej dwa większe pola śnieżne i kilka śnieżnych łatek - bez problemu do przejścia.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.