Warunki dla zapytania Cergowa:Beskid Niski

Cergowa

2022-05-21 20:27
Piotr Stasiewicz
Zyndranowa - Ostra - Piotruś - Zawadka Rymanowska - Cergowa - Dukla Od rana deszcz i w okolicy Zyndranowej błoto i kałuże. Potem słońce i silniejszy wiatr. Do Ostrej wszelkiej maści potykacze, przeszkadzacze. Dalej sucho i fragmenty mokre i trochę błotniste. Przy Piotrusiu ruch niewielki. Na podejściu pod szczyt łany kwitnącego czosnku niedźwiedziego. Na zejściu bród do przejścia po kamieniach. W cerkwi w Zawadce Romanowskiej remont, odkryte polichromie na suficie i w fragmencie ściany. Podejście na Cergową z większą ilością błota. Na zejściu ponownie czosnek niedźwiedzi. Mocno wieje.
reklama

Gdzie w góry...


Tomasz Habdas
"Gdzie w góry na weekend. Górskie trasy dla każdego" to praktyczny przewodnik i poradnik przygotowujący do jednodniowych wycieczek i weekendowych wypadów w Beskidy. W tej książce znajdziesz wiele wskazówek, jak przygotować się na górską wyprawę, i porad, co naprawdę będzie ci potrzebne, a co jest jedynie zbędnym gadżetem.
Beskid Niski

Cergowa

2022-01-12 15:27
Insta@moments_in_the_mountains
Trasa z Dukli. Początkowo droga bardzo przyjemna, bez śniegu, im bliżej wieży widokowej śniegu coraz więcej, warunki bardzo dobre choć mróz, śnieg i wiatr opóźniają drogę. Podsumowując trasa magiczna przypominająca wspaniałą zimową krainę.
Beskid Niski

Cergowa

2021-08-28 00:58
Insta@wyjdzze_z_dzieckiem
Żółtym szlakiem spacerowym z parkingu w Dukli. Na szlaku pusto, chłodny poranek i duża mgła, w kilku miejscach niewielkie błoto, a na całym szlaku dość ślisko. Z wieży nic nie było widać.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.