Warunki dla zapytania Cergowa:Beskid Niski

Cergowa

2020-03-10 00:35
Sylwia M.
Żółty szlak od Dukli: w kilku miejscach umiarkowane błoto, ale da się obejść. Na szczycie resztki śniegu, brak oblodzeń, raczki zbędne. Zejście czerwonym szlakiem do Nowej Wsi: miejscami na zejściach śliskie błoto, lepiej schodzić powoli, przydatne kijki. W rejonie szczytu zaczynają kwitnąć przebiśniegi 🙂
Beskid Niski

Cergowa

2020-02-13 22:16
Jakub Kafel
Żółty szlak od Cergowej: w lesie najpierw błoto, potem śnieg aż na szczyt. Miejscami ślisko, raczki niekonieczne, ale przydatne na zejściu. Słaby wiatr, dobra widoczność.
Beskid Niski

Cergowa

2020-02-02 01:50
Katarzyna Łęcka
Start z Dukli żółtym szlakiem na szczyt. Po drodze sporo błota po nocnym deszczu, też gruba warstwa lodu. Trzeba bardzo uważać i raczki by się przydały. Zboczylismy trochę za szlaku, żeby uniknąć wywrotki. Jakieś pół godziny przed wieżą widokową sporo trochę już roztopionego śniegu. Na wieży miejscami gruba warstwa lodu. Trzeba bardzo uważać. Mocny wiatr i piękne widoki.
Beskid Niski

Cergowa

2020-01-27 20:06
Mateusz Ocias
Czerwonym szlakiem od strony Lubatowej ,,Przylasek? Na dole mokro i leci lód i śnieg z drzew. Im wyżej tym bardziej mgliście i wietrznie. Śnieg pomieszany z lodem. Na szczycie zero widoczności, wietrznie i mgliście. Zejście czerwonym szlakiem do żółtego przez ,,złotą studzienkę?do Cergowej.
Beskid Niski

Cergowa

2019-10-21 15:57
Małgorzata Agata Janczak
Szlak żółty z Dukli. Pogoda wyśmienita, lekki wiatr, na samym szczycie (wieży widokowej) mocniejszy. Dość stromo pod górę, ale sucho i liściasto. Same widoki z wieży całkiem całkiem, choć w południe gorsza widoczność ze względu na słońce. Spokojnie, bez tłumów. Można zrobić pętelkę w kierunku Jasionki białym szlakiem, ale nie jest on zbyt dobrze oznakowany.
Beskid Niski

Cergowa

2019-05-01 17:13
Przemek Polański
Pogoda typowa jak na majówkę przystało. Słońce na przemian z deszczem. Temperatura ok. 10 stopni. Taka aura ma trwać do niedzieli. Na szlakach błoto, turystów niewiele.
Beskid Niski

Cergowa

2019-03-30 02:28
Szwendacz Galicyjski
Wyjście żółtym od strony Dukli, dalej czerwonym do Nowej Wsi, powrót niebieską ścieżką przyrodniczą. Słonecznie, ciepło, znikomy wiatr. Niżej ziemia śliska, momentami trochę błota. Wyżej ok, śnieg tylko na zboczach (poza szlakiem). Ruch umiarkowany.
Beskid Niski

Cergowa

2019-03-23 09:34
Insta@szczurasekenduro
Szlak żółty od strony Dukli suchutki. Śnieg tylko na północnych stokach poza szlakiem. Widoki z nowej wieży rewelacyjne.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.