Warunki dla zapytania Chata Baców:Beskid Żywiecki

Hala Boracza

2022-09-23 19:55
Wojciech Płocki
Schronisko PTTK Chata Baców ? Hala Miziowa ? Hala Redykalna ? Schronisko PTTK na Hali Boraczej. Do Hali Miziowej (żółtym) względnie sucho (uwaga na drwali, rżną na potęgę), od Hali Miziowej do Hali Rysianki miejscami walka o przetrwanie i nie chodzi czy tylko, ale jak bardzo zintegrujemy się z błotem. Od Rysianki do Hali Boraczej błoto czy woda do obejścia. Ludzi na szlakach, choć jeszcze nie tłumy, to całkiem sporo ? pierwszy dzień bez opadów i rozpoczynający się weekend wiele tłumaczą.
reklama

Gdzie w góry...


Tomasz Habdas
"Gdzie w góry na weekend. Górskie trasy dla każdego" to praktyczny przewodnik i poradnik przygotowujący do jednodniowych wycieczek i weekendowych wypadów w Beskidy. W tej książce znajdziesz wiele wskazówek, jak przygotować się na górską wyprawę, i porad, co naprawdę będzie ci potrzebne, a co jest jedynie zbędnym gadżetem.
Beskid Żywiecki

Chata Baców

2022-09-22 09:51
Wojciech Płocki
Schronisko PTTK Markowe Szczawiny ? Beskid Krzyżowski? Schronisko PTTK Chata Baców. Bardzo dużo miejsc z błotem i wodą. Większość można obejść, ale czasem trzeba zamoczyć stópki 😉 Ludzi na szlakach znikoma ilość, naliczyłem w sumie 6.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.