Warunki dla zapytania Chatka Górzystów:Góry Izerskie

Wysoki Kamień, Chatka Górzystów, Stóg Izerski

2020-03-01 23:35
Insta@head_full_of_adventures
1.03 szlaki już przetarte. Pogoda zmienna, na zmianę słońce i ciepło, chwilę później b. pochmurno, zimny wiatr i gęsta mgła. 2.03- odwilż, śnieg tępy i mokry, mglisto. Czerwonym ze Szklarskiej Poręby, przez Wysoki Kamień do Orle, potem do Chatki Górzystów, Polana Izerska. Nastepny dzień Chatka - Schronisko na Stogu i powrót.
Góry Izerskie

Chatka Górzystów

2020-02-27 18:41
Insta@wariatkinaszlaku
Polana Jakuszycka - Orle - Chatka Górzystów - Polana Jakuszyce Z polany do schroniska Orle przygotowana trasa biegowa, więc trzeba iść bokiem, ze schroniska Orle do Chatki Górzystów już mniej biegaczy przez brak przygotowanej trasy. Około 5 cm świeżego puchu. Z Chatki Górzystów żółtym szlakiem w kierunku Rozdroża pod Kopą, niestety w momencie zebrała się taka śnieżyca, że plany musiały ulec zmianie. Trasa letnia rowerowa w sypkim śniegu lekko ponad kostkę, do Rozdroża pod Cichą Równią, stamtąd do polany w Jakuszycach trasa biegowa, więc ponownie poruszać należy się bokiem. Ciemne chmury przeplatające się ze słońcem i sypiący śnieg. Raczki zbędne, kijki przydatne.
Góry Izerskie

Chatka Górzystów

2019-06-26 20:45
Katarzyna Łęcka
Rowerem z Jakuszyc do Chatki Górzystów, potem do Czech - do Jizerka. Powrót przez stację Orle do Jakuszyc. Sucho na trasie i niesamowicie gorąco! Kilku śmiałków na rowerach i paru turystów. Generalnie pusto i cicho.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.