Warunki dla zapytania Chełmiec:Góry Wałbrzyskie

Chełmiec

2022-08-03 22:04
Insta@joannawilkonska
Uwaga! Do jutra (06.08) zielony szlak na Chełmiec z miejscowości Boguszów-Gorce jest zamknięty z powodu kręcenia tam filmu. Zamiennie policja pilnująca wejścia na szlak zaleca żółty od Wałbrzycha. Sucho, ale stromo, w tym upale niekoniecznie jest to dobry wariant. Wieża na szczycie czynna tylko od piątku do niedzieli, więc nawet wody nie ma jak uzupełnić.
reklama

Gdzie w góry...


Tomasz Habdas
"Gdzie w góry na weekend. Górskie trasy dla każdego" to praktyczny przewodnik i poradnik przygotowujący do jednodniowych wycieczek i weekendowych wypadów w Beskidy. W tej książce znajdziesz wiele wskazówek, jak przygotować się na górską wyprawę, i porad, co naprawdę będzie ci potrzebne, a co jest jedynie zbędnym gadżetem.
Karkonosze

Cerna Hora

2022-07-17 14:12
Marta Kucharska
Z Pec pod Śnieżką niebieskim, żółtym, czerwonym i ponownie żółtym szlakiem na Cerna Hora + podejście na wieżę w rezerwacie. Powrót niebieskim przez Javorni Dul, zielonym i żółtym szlakiem. Szlaki bez utrudnień. Jak to bywa w Czechach większość trasy niestety po asfalcie :(. Warto wejść na wieżę na Cernej Horze (40kc). Widać całą okolicę: oczywiście Śnieżkę, Chełmiec, Wielką Sowę, a nawet Śnieżnik i Pradziada.
Góry Wałbrzyskie

Chełmiec

2022-02-12 08:50
Wiktor Warecki
Zielonym szlakiem od strony miejscowości Boguszów-Gorce. Potem żółty i powrót tą samą drogą. Pod butami dobrze udeptany śnieg, dosłownie jeden krótki odcinek lodu ze śniegiem - do przejścia bez problemów. Wieża na szczycie zamknięta do maja. Kolejny przyjemny spacer w słońcu, choć widoki tylko po drodze.
Góry Wałbrzyskie

Lubomin

2021-09-17 00:29
Wojciech Płocki
Lubomin ? Trójgarb ? Chełmiec - Lubomin. Żółty, zielony, czarny, zielony. Na szlakach mokro, ale brak większych utrudnień. Ludzi, jak na warunki pogodowe, dość sporo.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.