Warunki dla zapytania Czarny Staw Gąsienicowy:Tatry

Czarny Staw Gąsienicowy

2022-06-18 20:53
Insta@gorskie_gazele
Droga bez żadnych większych trudności do pokonania.
reklama

Gdzie w góry...


Tomasz Habdas
"Gdzie w góry na weekend. Górskie trasy dla każdego" to praktyczny przewodnik i poradnik przygotowujący do jednodniowych wycieczek i weekendowych wypadów w Beskidy. W tej książce znajdziesz wiele wskazówek, jak przygotować się na górską wyprawę, i porad, co naprawdę będzie ci potrzebne, a co jest jedynie zbędnym gadżetem.
Tatry

Czarny Staw Gąsienicowy

2022-06-18 17:34
Insta@monikaw_k
Trasa z Brzezin. Słonecznie i gorąco. Krem z filtrem to konieczność. Tłumy ludzi pod Murowańcem, kolejki, wszędzie kolejki.
Tatry

Kościelec

2022-06-16 17:18
Łukasz Zie
Od Kuźnic, przez Dolinę Jaworzynki, Halę Gąsienicową, Czarny Staw Gąsienicowy, Karb i dalej na Kościelec. Szlak suchy, warunki typowo letnie. Od Karbu w kierunku na Kościelca miejscami mijanka, jedni schodzą, drudzy wychodzą. Pod szczytem mały zator. Powrót tą samą drogą. Długi weekend i ładna pogoda, więc sporo ludzi, zwłaszcza przy Murowańcu i nad Czarnym Stawem Gąsienicowym.
Tatry

Czarny Staw Gąsienicowy

2022-06-02 11:08
Insta@mvnaws
Wejście niebieskim szlakiem od Kuźnic przez Halę Gąsienicową nad Czarny Staw Gąsienicowy, powrót żółtym szlakiem również do Kuźnic. Bez śniegu i błota. Bardzo przyjemna trasa. 🙂
Tatry

Czarny Staw Gąsienicowy

2022-05-22 19:08
Julia
Brzeziny - Murowaniec - Czarny Staw Gąsienicowy - Hala Gąsienicowa - Boczań - Kuźnice Na wszystkich szlakach oprócz szlaku nad Czarny Staw Gąsienicowy warunki bardzo dobre, praktycznie wszędzie było sucho, w nielicznych miejscach małe błoto nie sprawiające żadnych problemów. Na szlaku do Czarnego Stawu Gąsienicowego nadal miejscami zalega śnieg. W większości można przejść bokiem po kamieniach, jednak w jednym miejscu jest ok 10-15 m podejścia tylko po śniegu. W tym miejscu warto mieć raczki albo chociaż kijki, szczególnie do zejścia, jednak większość ludzi radziła sobie bez.
Tatry

Kasprowy Wierch

2022-05-18 22:46
Insta@zuza_gra
Szlak zielony z Kuźnic - łatwy, warunki bardzo dobre. Miejscami zalega mokry, grząski śnieg. W jednym miejscu (ok. 1500m) na długości ok 100m przydatne raczki. Zejście na Halę Gąsienicową żółtym szlakiem - dużo śniegu, mokrego i śliskiego. Ludzie w złym obuwiu potrafili się ześlizgnąć po parę metrów. Szlak na Czarny Staw Gąsienicowy z dużą ilością śniegu, ale łatwy do przejściaominięcia. Na końcówce może trochę gorzej. Pan na Kościelec szedł w rakach. Zejście z Gąsienicowej do Kuźnic niebieskim łatwe i suche. Od Redakcji: na takie warunki raki. Nie raczki. Do tego kije i odpowiednia technika chodzenia.
Tatry

Czarny Staw Gąsienicowy

2022-04-13 21:27
Insta@tomi_is_only_one
Dzisiejsze wejście nad Czarny Staw Gąsienicowy szlakiem niebieskim z Kuźnic. Do Przełęczy między Kopami bardzo dużo lodu. Potem do Hali Gąsienicowej i do samego stawu, bardzo dużo mokrego śniegu spowodowanego wiosennymi roztopami. Obowiązkowo raki. Dzień bardzo słoneczny, bezchmurny i ciepły, ok. 5-13 stopni.
Tatry

Czarny Staw Gąsienicowy

2022-03-14 10:10
Beata Odj
Cała trasę przeszłam w raczkach i z kijkami. Byli tacy, którzy szli bez raczków i też dawali radę, ale dla mnie raczki i kijki to podstawa. Start o 9 w Kuźnicach, przez Boczań. Ruch umiarkowany. Podejście nad Czarny Staw Gąsienicowy szlakiem letnim. W Murowańcu szarlotka jak zawsze bardzo dobra. Zejście do Brzezin. Warunki dzisiaj - jednym słowem - bajka. Tylko trzeba pamiętać o kremie z filtrem i okularach przeciwsłonecznych (obowiązkowo).
Tatry

Czarny Staw Gąsienicowy

2022-03-12 19:47
Anita Dziekan
Trasa: z Kuźnic przez Boczań, nad Czarny Staw szlakiem letnim, powrót tak samo. Szlak dobrze wydeptany, szeroki (do Hali), twardo, dobrze mieć chociaż raczki. Z Hali nad Czarny Staw szlakiem letnim, dobrze wyznaczona ścieżka, ale wąska na jedną osobę. Mijanki bywały trudne. Zejście z progu stawiarskiego bez raczków kłopotliwe. Rano mało ludzi, z biegiem dnia coraz więcej. Pogoda słoneczna i bezwietrzna. W słońcu ciepło, w cieniu chłodno.
Tatry

Czarny Staw Gąsienicowy

2022-03-11 23:31
Insta@kasiap11
Kapitalna pogoda na wędrówkę! Trasa z Kuźnic dobrze wydreptana. Raczki wystarczyły na bezpieczne przejście.
Tatry

Czarny Staw Gąsienicowy

2022-02-25 12:56
Przewodnik Tatrzański Maja Sindalska
Z Kuźnic przez Boczań na Halę Gąsienicową, dalej nad Czarny Staw Gąsienicowy letnim szlakiem. Trasa ubita, miejscami kopny śnieg, ale płytki. Szłam bez raczków, w samych butach. Miejscami prześwituje lód, ale nie poślizgnęłam się ani razu. Przydatne bardzo kije trekkingowe z zimowymi talerzykami. Pogoda zmienna, raczej w typie koneserskim, widoki również 😉 Opady śniegu. Umiarkowana ilość turystów, a wg mnie warunki na tę trasę fajne. Jadalnia w Murowańcu pełna, bar lodowy gotowy, ale nie działał dziś.
Tatry

Czarny Staw Gąsienicowy

2022-02-03 23:30
Agnieszka Szczepańska
Trasa z Kuźnic przez Boczań do Murowańca. Dalej zimowym obejściem nad Czarny Staw. Powrót do Brzezin. Od schroniska śnieg lepki, klei się do buta. Od początku zalecane przynajmniej raczki. Na obejściu śnieg kopny. Od Redakcji: obowiązkowe lawinowe abc.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.