Warunki dla zapytania Czarny Staw Gąsienicowy:Tatry

Kościelec

2020-10-24 22:12
Jakub Swiderski
Parking Brzeziny - Murowaniec - Czarny Staw Gąsienicowy - Karb - Kościelec Warunki dobre, śniegu brak. Trochę ślisko, raczki zbędne.
Tatry

Czarny Staw Gąsienicowy

2020-10-21 22:20
Kinga Kasza
Niebieski szlak z Kuźnic przez Boczań do Czarnego Stawu Gąsienicowego, powrót żółtym szlakiem przez Dolinę Jaworzynki. Do Hali Gąsienicowej na szlaku sucho, dalej mokre kamienie, sporo zalegającego, roztapiającego się śniegu, miejscami bardzo ślisko. Od Przełęczy między Kopami na żółtym szlaku mokre, śliskie kamienie, trzeba uważać przy schodzeniu, tym bardziej, że jest tam dość stromo. Piękna pogoda 🙂
Tatry

Czarny Staw Gąsienicowy

2020-10-19 09:54
Insta@gdziecieniesie
Szlak niebieski na Halę Gąsienicową bez utrudnień. Na praktycznie całej jego długości zalega błoto. Dojście do Murowańca możliwe bez raczków. Schronisko otwarte, bez większych utrudnień związanych z pandemią. Szlak nad Czarny Staw Gąsienicowy już po lekkim śniegu, ale z kijkami da się go z łatwością pokonać. Większe trudności zaczynają się na końcowym podejściu nad staw. Tam już zalega warstwa lodu, która osobom bez raczkówraków czy kijków przysparza problemów (zwłaszcza przy zejściu). Kilka osób bez wyżej wymienionych sprzętów zrezygnowało z dalszej wędrówki.
Tatry

Czarny Staw Gąsienicowy

2020-10-18 20:56
Insta@agu.bu
Hala Gąsienicowa i Czarny Staw Gąsienicowy. Można śmiało bez raczków, chociaż miejscami troszkę ślisko, bez wiatru.
Tatry

Czarny Staw Gąsienicowy

2020-10-16 19:26
Magdalena Magda
Śnieg miejscami i warto wyczuć kijkiem podłoże. Ale trasa spokojnie do przejścia.
Tatry

Czarny Staw Gąsienicowy

2020-10-15 11:51
Insta@ciornaofca
Wejście w słońcu. Zejście we mgle. Na szlaku śnieg i ślisko. W drodze powrotnej na niebieskim szlaku dużo wody. Szlak nad staw w śniegu.
Tatry

Kozi Wierch

2020-09-27 20:23
Insta@monikaw_k
Palenica - Dolina Pięciu Stawów - Kozi Wierch. Mimo niekorzystych prognoz pogoda wymarzona o tej porze roku. Dość chłodno, ale słonecznie. Na Kozim Wierchu trochę chmur, jednak przed 14 można było zobaczyć piękne widoki na zarówno Czarny Staw Gąsienicowy i Dolinę Pięciu Stawów. Na szczycie kilkanaście osób.
Tatry

Czerwone Wierchy, Kasprowy Wierch

2020-09-16 09:05
Maciej
Kiry - Piec - Ciemniak - Czerwone Wierchy- Goryczkowa Czuba - Kasprowy Wierch - Liliowe - Czarny Staw Gąsienicowy - Murowaniec - Kuźnice Pogoda słoneczna, lecz na Czerwonych Wierchach wiało. Z rana pusto 4 szczyty Czerwonych Wierchów brak ludzi i później już w okolicy Kasprowego zaczęło się robić tłoczno. Start ok 6 rano.
Tatry

Kościelec

2020-09-10 12:16
Przewodnik Tatrzański Maja Sindalska
Kuźnice - Boczań - Hala Gąsienicowa - Zielony Staw Gąsienicowy - Karb - Kościelec - Karb - Czarny Staw Gąsienicowy - Murowaniec - Dolina Jaworzynki - Kuźnice Szlaki suche, poza miejscami gdzie zawsze są mokre 😉 Turystów niewielu, na szczycie 6 zdobywców. Wiele osób rezygnowało z podejścia z Karbu przez zachmurzenie, które potem jednak przeszło. Po południu pochmurno i mżawka. Rano rześko. W Murowańcu rano (ok 9) bardzo pusto, po południu prawie wszystkie stoliki w środku zajęte. Pozdrowienia dla napotkanych fanów strony!
Tatry

Czarny Staw Gąsienicowy

2020-08-30 21:40
Insta@marcin3k98
Od Jaworzynki aż po schronisko Murowaniec duży ruch, warto wyjść dużo wcześniej, od schroniska po staw szlak suchy, w bdb kondycji.
Tatry

Kościelec

2020-08-22 21:20
Insta@pvsiia
Kościelec przez Czarny Staw Gąsienicowy. Wyruszyliśmy późno, bo koło godziny 9 z Kuźnic, droga na Kościelec przepełniona ludźmi, momentami ślisko, cięższe fragmenty szczytu suche, także nie było problemu ze wspinaniem. Ludzie bardzo pomocni i uprzejmi na szlaku. Ale jak to Kościelec - szczyt wymagający technicznie. Odpowiednie obuwie to podstawa i przydadzą się rękawiczki.
Tatry

Orla Perć

2020-08-22 21:15
Insta@maciekbc
Kozi Wierch, Granaty Podejście od Palenicy do D5SP Z Piątki do góry na Kozi Wierch. Bardziej jak słońce męczył tłum ludzi, ale do przeżycia ;). Z Koziego na czerwony i na Zadni Granat. Ok, godziny 13.30 nawiało chmur, które już zostały z nami do Skrajnego Granatu. Zejście na Czarny Staw Gąsienicowy i Kuźnice. Super dzień.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.