Warunki dla zapytania Czarny Staw Gąsienicowy:Tatry

Przełęcz Karb

2019-11-17 01:25
Insta@gdziestybyl
Podejście od Murowańca (od strony Kasprowego). Zejście na Czarny Staw Gąsienicowy. Warunki bardzo dobre, brak śniegu. Słonecznie z lekkim wiatrem. Czekan i raki nieobowiązkowe.
Tatry

Czarny Staw Gąsienicowy

2019-11-07 14:16
insta@bartpnet
Podejście przez Boczań, Halę Gąsienicową, zejście przez Dolinę Jaworzynki. Warunki dobre. Przelotne opady deszczu.
Tatry

Czarny Staw Gąsienicowy

2019-10-31 21:30
Bartek
Warunki świetne, szlak suchy, ludzi bardzo mało, delikatny mróz, ale bezwietrznie, więc przy odpowiednim ubiorze bardzo przyjemnie.
Tatry

Granaty

2019-10-26 20:07
Jakub Krawczyk
Trasa : Kuźnice - Czarny Staw Gąsienicowy - Skrajny Granat - Pośredni Granat - Zadni Granat - Kozia Dolinka - Czarny Staw Gąsienicowy - Kuźnice Wyjście o 7 z Kuźnic, pogoda jak i widoczność super, prawie bez wiatru, od szczytu w pełnym słońcu. Ludzi na szlaku do Czarnego Stawu sporo, poźniej w stronę Granatów już mniej. Na szczycie ok.10 osób. Przejście przez Granaty raczej płynne bez zatorów. Miejsce warte odwiedzenia 🙂
Tatry

Czarny Staw Gąsienicowy

2019-10-26 20:06
Kasia Budak
Trasa z Kuźnic niebieskim szlakiem przez Schronisko Murowaniec do Czarnego Stawu Gąsienicowego. Z powrotem do Murowańca i żółtym szlakiem do Kuźnic. Szlak suchy, całkiem sporo ludzi. Pogoda wymarzona jak na październik.
Tatry

Kościelec

2019-10-13 10:45
Insta@szopa.andrzej
Kuźnice-Dolina Jaworzynki-Dolina Gąsienicowa-Czarny Staw Gąsienicowy-Karb-Kościelec. Śniegu mało. Słonecznie. Wietrznie
Tatry

Karb

2019-10-11 22:53
Anita Karolina Dziekan
Kuźnice - Murowaniec - Zielona Dolina Gąsienicowa - Karb - Czarny Staw Gąsienicowy - Kuźnice Pogoda petarda, widoki na okoliczne szczyty, a schodząc widoki na Pieniny, Beskid Sądecki, Wyspowy, Żywiecki. Ciepło, wiatr wiał z porywami, sucho, na zejściu z Przełęczy Karb w kierunku Czarnego Stawu Gąsienicowego w dwóch miejscach śnieg i w kilku miejscach mokre kamienie. Nad Czarnym Stawem Gąsienicowym wiało bardzo mocno, miało się wrażenie, że zaraz przewróci. Zejście świeżo uruchomionym po remoncie szlakiem przez Boczań.
Tatry

Czarny Staw Gąsienicowy

2019-10-04 22:37
Paulina Laszewska
Na szlaku trochę mokro i przelotnie pada śnieg, ale bez większych utrudnień 🙂
Tatry

Zawrat

2019-09-23 20:11
Ania Brożonowicz
Palenica Białczańska - Wodogrzmoty Mickiewicza - Dolina Pięciu Stawów - Zawrat - Czarny Staw Gąsienicowy - Murowaniec - Kuźnice przez Dolinę Jaworzynki Warunki przy podejściu do schroniska w Dolinie 5 Stawów idealne. Niebieskim szlakiem do Przełęczy Zawrat sucho, zero śniegu. Zdecydowanie gorzej na zejściu niebieskim szlakiem do Czarnego Stawu Gąsienicowego. Dużo topniejącego i mokrego śniegu w okolicy łańcuchów, ślisko, miejscami trochę oblodzonych kamieni. Od Czarnego Stawu Gąsienicowego już sucho i bez problemu do samych Kuźnic.
Tatry

Kościelec

2019-09-22 20:27
Natalia Szafrańska
Kuźnice-Boczań-Hala Gąsienicowa - Karb- Czarny Staw Gąsienicowy - Schronisko Murowaniec - Dolina Jaworzynka-Kuźnice Ścieżka przez Boczań do schroniska chwilami tylko mokra. Z Murowańca na Karb szlak czysty. Z Karbu na Kościelec niektóre partie szlaku oblodzone, zalega śnieg. Zejście do Czarnego Stawu Gąsienicowego dość śliskie, bo mokre i bogate w błoto. Dalej, do Doliny Jaworzynki, sucho i przyjemnie.
Tatry

Czarny Staw Gąsienicowy

2019-09-18 20:16
Insta@nuurcia
Tatry

Czarny Staw Gąsienicowy

2019-07-27 12:03
Hubert Gra Obp
Do Hali Gąsienicowej niebieskim szlakiem przez Boczań po drodze po 7 rano burza i deszcz po południu rozpogodzenie. Nad Czarnym Stawem Gąsienicowym silny wiatr. Powrót żółtym szlakiem przez Polanę Jaworzynki do Kuźnic.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij