Warunki dla zapytania Czerwone Wierchy:Czerwone Wierchy

Czerwone Wierchy.

2019-08-12 09:19
Paweł Metalski
Cała droga na Czerwonych Wierchach w chmurach. Tylko chwilowe przejaśnienia. Do tego bardzo silny wiatr. Zdjęcie na żywo
Tatry

Kopa Kondracka

2019-07-23 23:21
Insta@szukam_slonca
Z Kasprowego Wierchu na Kopę Kondracką przez Czerwone Wierchy do schroniska na Hali Kondratowej. Momentami silny wiatr, mglisto, około 11 na chwilę pojawiło się słońce. Na szlaku i w schronisku turystów sporo.
Tatry

Czerwone Wierchy przez Giewont

2019-07-10 21:26
Filip Romanowski
Pogoda: rano deszcz, pochmurno, widoczność 0, po 12.00 wypogodziło się, Pod Ciemniakiem stado kozic.
Tatry

Czerwone Wierchy

2019-07-06 21:16
Insta@lauraxsadowska
Trasa: Kuźnice- schronisko na Hali Kondratowej- Przełęcz pod Kopą Kondracką- Kopa Kondracka- Małołączniak-Krzesanica-Ciemniak-Chuda Przełączka- zielonym szlakiem do Schroniska na Hali Ornak- Kiry Słońce wraz z chmurami i towarzyszący przyjemny wiatr pozwolił przyjemnie przebyć cała trasę. Upał odczuwalny jedynie na zejściu zielonym szlakiem przez las do schroniska na Hali Ornak. Brak tłoku na szlaku, poza zejściem w dolinie Kościeliskiej.
Tatry

Czerwone Wierchy

2019-07-06 09:55
Insta@danioo9608
Warunki i przejrzystość bardzo dobre.
Tatry

Czerwone Wierchy

2019-06-27 20:41
Insta@catherine.lasota
Czerwone Wierchy Ornak-Ciemniak - Małołączniak-Kopa Kondracka - Giewont Warunki idealne, słonecznie, czasem mocniej zawiało.
Tatry

Czerwone Wierchy

2019-06-26 22:31
Paulina
Trasa: Dolina Małej Łąki - Kondracka Przełęcz - Kopa Kondracka, Małołączniak, Krzesanica, Ciemniak, Chuda Przełączka - Dolina Kościeliska. Warunki dobre, na Czerwonych Wierchach silny wiatr, duża mgła. 34 trasy na Wierchach w chmurze, gdzieniegdzie ślisko. Pozostała część trasy sucha.
Tatry

Czerwone Wierchy

2019-06-26 20:57
Szwendacz Galicyjski
Start z Nędzówki, dalej przez Dolinę Kościeliską, Dolinę Tomanową, Czerwone Wierchy, Przełęcz Kondracką, Kuźnice. Od rana grzejące słońce i łagodzący to grzanie przyjemny wiatr. Później trochę ciemnych chmur, ale bez deszczu. Trasa generalnie sucha, za to cała armia much (od Ciemniaka po Kalatówki, jedynie na Krzesanicy był od nich spokój). Ludzi umiarkowanie, miejscami wręcz mało. Na Giewoncie chyba bez tłumów, a i kolejka do kolejki znikoma. Widoki bajka.
Tatry

Czerwone Wierchy

2019-06-26 17:41
Szwendacz Galicyjski
Dolina Tomanowa, Czerwone Wierchy. Start z Nędzówki, dalej przez Dolinę Kościeliską, Dolinę Tomanową, Czerwone Wierchy, Przełęcz Kondracką, Kuźnice. Od rana grzejące słońce i łagodzący to grzanie przyjemny wiatr. Później trochę ciemnych chmur, ale bez deszczu. Trasa generalnie sucha, za to cała armia much (od Ciemniaka po Kalatówki, jedynie na Krzesanicy był od nich spokój). Ludzi umiarkowanie, miejscami wręcz mało. Na Giewoncie chyba bez tłumów, a i kolejka do kolejki znikoma. Widoki bajka.
Tatry

Czerwone Wierchy

2019-06-18 17:46
Insta@d4r3k07
Trasa: - Kiry - Ciemniak - Krzesanica - Małołączniak - Kopa Kondracka - Rówienki - Cudakowa Polana - Kiry. Szlak suchy, żadnych utrudnień, ludzi prawie zero. Pierwsze osoby napotkane na szlaku dopiero przy zejściu z Krzesanicy. Pogoda dopisywała, przy zejściu z Kopy Kasprowy i Giewont przykryły się chmurami. Do końca trasy pogoda stabilna.
Tatry

Czerwone Wierchy

2019-06-15 19:20
Insta@losiowezycie
Kasprowy Wierch - Czerwone Wierchy - Dolina Tomanowa-Kiry, na Kasprowy wyjazd, żeby zaoszczędzić czas i siły, potem przez Czerwone Wierchy do Chudej Przełączki czerwonym szlakiem, dalej do Doliny Kościeliskiej zielonym. Trasa sucha, zimny wiatr na grani łagodzi piekące słońce, na podejściu na Małołączniak od Kopy Kondrackiej płat ok. 20m śniegu oraz na jednym odcinku w Dolinie Tomanowej ok. 10m. Na Małołączniaku spokojnie da się obejść, ale w Dolinie Tomanowej trzeba przez niego przejść- kije, ostrożność i dobre buty w zupełności wystarczą. Ludzi trochę, ale nie jakieś tłumy, niebo trochę przymglone, chmurzylo się, ale nic z tych chmur nie było.
Tatry

Czerwone Wierchy

2019-06-10 22:57
Wejście Doliną Małej Łąki, zejście przez Dolinę Tomanową. Na szlaku sucho, na grani małe 2 płaty śniegu, jeden płaski do przejścia, drugi do obejścia bokiem. Na zejściu do Tomanowej również jakiś się ostał, dało się go przejść po wydeptanej ścieżce.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij