Warunki dla zapytania Czerwone Wierchy:Tatry

Czerwone Wierchy

2019-11-07 20:45
Insta@elajzaboo
Trasa przejścia : Kiry- schronisko na Hali Ornak - Ciemniak- Małołączniak- Kopa Kondracka - Przełęcz Kondracka - schronisko na Hali Kondratowej- Kuźnice. Pogoda z rana piękna. Mało deszczu. Opady śniegu na wysokości 1500m. Czerwone Wierchy całe w śniegu. Gdzieniegdzie śniegu po kolana. Szlak nieprzetarty. Ludzi brak. Dopiero na Kopie Kondrackiej pojawili się ludzie. Bardzo ślisko było na odcinku od Kondrackiej Przełęczy do schroniska, śnieg mocno wydeptany, kamienie bardzo śliskie.
Tatry

Czerwone Wierchy, Starorobociański Wierch

2019-11-06 10:40
Adrian Piwowar
Czerwone Wierchy - Ornak - Starorobociański - Kończysty - Trzydniowiański Podejście niebieskim szlakiem na Małołączniak - ślisko. Rano od deszczu, poprzez deszcz ze śniegiem aż po śnieg śnieg i silny wiatr raniący twarz kryształkami lodu. Na Czerwonych Wierchach mleko - widzialność do maks kilkudziesięciu metrów. Okno pogodowe rozpoczęło się po 10. Od tego czasu słońce przeplatało się z chmurami. Na grani do 10 cm świeżego śniegu; w niektórych miejscach nawiane więcej, choć na południowych stokach słońce zdążyło wszystko wytopić. Temperatura w okolicach zera, w cieniu i na wietrze odczuwalna dużo niższa. Na szlaku kilka osób i kilka kozic. Pogoda sprzyjała powstawaniu widma brockenu.
Tatry

Czerwone Wierchy

2019-11-02 17:32
insta@milena_kanabus
Podejście od Doliny Kościeliskiej do Chudej Przełączki dalej na Ciemniak aż do Krzesanicy. Zejście przez Kopę Kondracką do schroniska na Hali Kondratowej. Warunki bardzo dobre poza halnym, który utrudniał nieznacznie podejście. Szczyty lekko ośnieżone. Przy zejściu uwaga na śliskie kamienie. Specjalistyczny sprzęt niewymagany.
Tatry

Czerwone Wierchy

2019-11-01 17:53
Zuza Cąkała
Dużo słońca, rewelacyjna widoczność, temperatura ok 0°C, szlaki w większości suche. Duży wiatr. Kilka miejsc z lodem, do ominięcia.
Tatry

Czerwone Wierchy

2019-10-31 23:55
Insta@kaskonarska
Przejście z Kalatówek do Przełęczy pod Kopą Kondracką do Ciemniaka. Piękne słońce przez cały dzień. Na grani duży i męczący wiatr. Widoczność 100%.
Tatry

Czerwone Wierchy

2019-10-31 21:17
Bartosz Szczepanik
Szlakiem z Kir przez Chudą Przełączkę. Na dole solidny mróz (około -8C), wyżej kiedy pojawiło się słońce całkiem przyjemnie i lekki mróz, bez wiatru. Warunki bardzo dobre, raki nie potrzebne. Sucha skała i resztki śniegu. Jedynie w kilku miejscach oblodzenie ale do obejścia. Spotkanych więcej kozic niż ludzi.
Tatry

Czerwone Wierchy

2019-10-31 17:39
Insta@glodnyyy
Kiry Przysłop Miętusi - ok. Dalej na Małołączniak ślisko. Cienka warstwa śniegu na wyślizganych kamieniach bardzo zdradliwa - trzeba bardzo uważać. Szlak po Wierchach ok. Na zejściu czerwonym szlakiem miejscami ślisko na kamieniach (do granicy lasu). Mimo słońca mroźno.
Tatry

Czerwone Wierchy

2019-10-27 16:42
Poli Sło
Trasa : Nędzówka ~ Staników Żleb ~Przyslop Miętusi ~Kobylarz ~ Małołączniak ~Krzesanica ~Ciemniak ~ Kiry. Wyjście o 6:30 z Nędzówki, na początku lekki ciepły wiatr ~krótki rekaw. Od Kobylarzowego Żlebu powyżej łańcuchów zimniejszy wiar - bluza. Trasa w cieniu. Sucho. Potem słońce ale silny wiatr zabierający oddech i unoszący pył. Godz. 10 Malolaczniak i kurtka. Na szczycie już ok 30 os. Dalej w stronę Ciemniaka ludzi coraz więcej... Widoczność żyleta Polecam widoki przepiękne!
Tatry

Czerwone Wierchy

2019-10-27 09:35
Insta@mati_ns
Pogoda wyśmienita - czyste niebo, ciepło, a nawet od słoneczka gorąco, czasami trochę powiało.
Tatry

Czerwone Wierchy

2019-10-26 07:46
Insta@bopiotrek90
Kościelisko -Ciemniak-Krzesanica-Małołączniak-Kopa Kondracka, warunki petarda, lekki wiatr na szczytach idealnie reguluje temperaturę. Szlak suchy na całej długości.
Tatry

Czerwone Wierchy

2019-10-25 17:45
Jakub Krawczyk
Trasa : Kuźnice - Przełęcz pod Kopa Kondracką - Kopa Kondracka - Małołączniak - Krzesanica - Ciemniak - Kiry. Wyjście o 7 z Kuźnic, na początku lekki wiatr, od przełęczy lampa, prawie brak wiatru i około 18 stopni Celsjusza. Od Krzesanicy w krótkim rękawku. Widoczność pełna, ludzi na szlaku zaczęło przybywać około 12.30 od strony Ciemniaka. Ogólnie polecam widoki przepiękne!
Tatry

Czerwone Wierchy, Małołączniak

2019-10-20 14:22
Insta@bialyduch
Godz. 9:00 wiatr do 100kmh, widoczność na szczycie minimalna.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij