Warunki dla zapytania Czerwone Wierchy, Giewont:Tatry

Czerwone Wierchy, Giewont

2020-05-17 22:30
Wojtek Masarczyk
Kiry - Ciemniak - Małołączniak - Kopa Kondracka - Giewont - Przełęcz w Grzybowcu - Ścieżką nad Reglami do Kir W drodze na Ciemniak powyżej granicy lasu kilka płatów śniegu przez które trzeba przejść. Poza tym warunki dobre, sucho. Podejście na Giewont bez śniegu, warunki letnie. Przy zejściu czerwonym szlakiem do Przeł. w Grzybowcu miejscami śnieg i śliskie kamienie.
Tatry

Czerwone Wierchy, Giewont

2020-05-09 20:31
Bartłomiej Język
Kiry - Ciemniak - Czerwone Wierchy - Giewont - Kiry Pogoda bajka, słoneczko. Warunki ni to lato ni to zima. Śnieg na zmianę z błotem i suchym szlakiem. Sprzęt w plecaku, ale nieużywany. Wystarczyły kijki, ale trzeba uważać. Na podejściu na Ciemniak, nad lasem, sporo mokrego, zapadającego się śniegu, na grani Czerwonych Wierchów mniej. Giewont mokry, śliski.
Tatry

Czerwone Wierchy, Giewont

2020-02-08 13:17
Insta@evela.er
Torowanie szlaku od Kir do Chudej Przełączki czasem w śniegu po pas, ale jak zawsze było warto! Wyjście od Kir o 5:15. Doszliśmy do Kopy Kondrackiej, potem jeszcze na Giewont i zejście do Kuźnic przez Halę Kondratową. Na grani śnieg twardy, ładnie skrzypiący pod butami. Aż pod Giewont można było spokojnie przejść nie zakładając raków. Wyjście na Giewont już w rakach i z czekanem.
Tatry

Czerwone Wierchy, Giewont

2019-10-12 21:34
Insta@zabickim
Hala OrnakCiemniakKondracka KopaGiewontKiry. Od Chudej Przełączki mocny wiatr, na szlaku trochę śniegu i błoto, miejscami ślisko. Widoczność bardzo dobra. Na Giewoncie bez. śniegu, od Kondrackiej Przełęczy już się kończy.
Tatry

Czerwone Wierchy, Giewont

2019-10-11 17:51
Insta@michal_kita
D.KościeliskaCiemniakMałołączniakaKopa KondrackaGiewontD.Kościeliska Do 1800mnpm rano jesienne i trochę błota (ok południa zdecydowanie więcej), wyżej zima - śniegu po kostki, raki raczej zbedne - fajnie zmrożona warstwa bez oblodzeń, chodzi się wygodnie.
Tatry

Czerwone Wierchy, Giewont

2019-04-21 06:58
Marcin Gunia
Dolina Kościeliska - czerwonym na Kopę Kondradzką - Giewont - Przysłop Miętusi - Dolina Kościeliska. Do 12 zmrożone, później wszystko jedzie. Rakiraczki!
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.