Warunki dla zapytania Dolina Gąsienicowa:Tatry

Kościelec

2020-01-18 19:21
Monika Matyasik
Szlak: Brzeziny-Murowaniec-Czarny Staw-Karb-Kościelec-Zielona Dolina Gąsienicowa-Brzeziny Warunki: Szlak z Brzezin do schroniska ok, momentami przydatne raczki, szczególnie na zejściu. Na Karb śnieg zmrożony, twardy, stopnie wydeptane, raki i czekan obowiązkowo. Na Kościelec droga głównie w twardym śniegu; raki świetnie trzymają. Pod samym szczytem suche skały. Oblodzenie małe, do obejścia. Warunki, jak wspomniała adminka od jutra mogą się zmienić diametralnie ze względu na możliwe opady śniegu.
Tatry

Kasprowy Wierch, Dolina Gąsienicowa

2019-11-08 14:18
Przemysław Sobczyk
W Tatrach Wysokich warunki turystyczne bardzo trudne, 20cm zmrożonego śniegu bez podkładu. Stopa wpada pomiędzy skały. Występują oblodzenia, część szlaków nieprzetarta, a wiatr nie ułatwia poruszania się.
Tatry

Kościelec

2019-10-13 10:45
Insta@szopa.andrzej
Kuźnice-Dolina Jaworzynki-Dolina Gąsienicowa-Czarny Staw Gąsienicowy-Karb-Kościelec. Śniegu mało. Słonecznie. Wietrznie
Tatry

Karb

2019-10-11 22:53
Anita Karolina Dziekan
Kuźnice - Murowaniec - Zielona Dolina Gąsienicowa - Karb - Czarny Staw Gąsienicowy - Kuźnice Pogoda petarda, widoki na okoliczne szczyty, a schodząc widoki na Pieniny, Beskid Sądecki, Wyspowy, Żywiecki. Ciepło, wiatr wiał z porywami, sucho, na zejściu z Przełęczy Karb w kierunku Czarnego Stawu Gąsienicowego w dwóch miejscach śnieg i w kilku miejscach mokre kamienie. Nad Czarnym Stawem Gąsienicowym wiało bardzo mocno, miało się wrażenie, że zaraz przewróci. Zejście świeżo uruchomionym po remoncie szlakiem przez Boczań.
Tatry

Dolina Gąsienicowa

2019-09-06 23:01
Insta@d4r3k07
Dzisiejsza tęcza na Dolinie Gąsienicowej Godzina 14.05
Tatry

Dolina Gąsienicowa

2019-06-18 08:23
Annika Karvalainen
Kuźnice - Boczań - Murowaniec - zielony szlak na Rówień Waksmundzką - czarny szlak do szlaku z Krzyżnego - żółty szlak z Krzyżnego - Murowaniec - Czarny Staw Gąsienicowy - powrót do Brzezin Przez Boczań do Murowańca szlak super, zielony szlak na Rówień miejscami podtopiony, ale w butach do wędrówek do przejścia suchą stopą. Planowo miało być przejście do Roztoki, ale ze względu na pogarszającą się pogodę powrót do Murowańca czarnym i potem żółtym szlakiem - na czarnym szlaku trochę wody, jeden niewielki płat śniegu. Szlak z Krzyżnego super. Podejście na Czarny Staw bez problemu, samego stawu nie widać w chmurach w ogóle. Ze względu na warunki powrót do Brzezin, w połowie drogi, ok. 15:00 deszcz. Ludzie są jedynie na niebieskim szlaku do Murowańca i do Czarnego Stawu, poza tym pusto.
Tatry

Kasprowy Wierch

2019-06-13 08:59
Baby w Górach
Dolina Gąsienicowa - Kasprowy Wierch, Mało turystów, chłodny wiatr pozwalał znieść temperaturę 🙂
Tatry

Liliowe, Kasprowy Wierch

2019-03-12 18:47
Michał Lisek
Dolina Gąsienicowa, Przełęcz Liliowe, Kasprowy. Zapowiadała się piękna pogoda, a była ja na załączonym obrazku. Miała być Świnica.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.