Warunki dla zapytania Dolina Strążyska:Tatry

Dolina Strążyska

2021-04-04 21:19
Insta@fotopolinka
Wejście szlakiem czerwonym do Polany Strążyskiej, dalej do Wodospadu Siklawica. Śnieg na szlaku jest mocno ubity i miejscami niestety wyślizgany przez jabłuszka. Do Polany jako tako da się dojść bez sprzętu, chociaż na pewno pomocne są kijki i raczki, wyżej do Wodospadu bez raczków lepiej się nie zapuszczać.
Tatry

Dolina Strążyska, Siklawica

2021-03-16 23:20
Insta@gorski_express
Od Wielkiej Krokwi czarnym szlakiem, dalej do Siklawicy czerwonym i żółtym. Trochę świeżego śniegu, niestety pod nim schowany lód. Raczki lub kije trekkingowe wskazane. Bajkowa, zimowa aura, pogoda mleczna, bez wielkiego wiatru.
Tatry

Sarnia Skała

2021-03-05 11:03
Marzena Żencia
Dolina Białego - Sarnia Skała - Dolina Strążyska Świeży śnieg, opad ciągły. Szlak przedeptany, nie jest ślisko, choć miejscami, gdzie stromo, przydadzą się raczki.
Tatry

Sarnia Skała

2021-02-11 00:47
Maria Kowalska Bieniek
Trasa: Dolina Strążyska- Siklawica- Sarnia Skała- Dolina Białego- Droga pod Reglami W Dolinie Strążyskiej droga przetarta, śnieg ubity. Szlak do Siklawicy śliski, pod warstwą śniegu jest lód. Warto mieć raczki. Na Sarnią Skałę podobnie- w stromszych miejscach w lesie pod śniegiem jest lód. Skałki pod szczytem całkowicie pod śniegiem. Zejście do Doliny Białego w śniegu, miejscami lód. Raczki są bardzo przydatne, widziałam mnóstwo osób wykonujących piruety w śliskich butach. To jest groźne nie tylko dla nich- narażają też innych turystów- np. podcinając ich. Droga pod Reglami pokryta równomierną warstwą śniegu- śliskich miejsc nie stwierdziłam.
Tatry

Sarnia Skała

2021-01-10 21:14
Insta@joanna.k.m
Wejście: start ok. 7. - Dolina Strążyska - Wodospad Siklawica - Sarnia Skała Zejście: Doliną Białego - Droga pod Reglami. Szlaki w większości z ubitego śniegu, miejscami wyślizgany śnieg, ale łatwy do przejścia, raczki niekonieczne, ale ułatwiłyby życie na stromych fragmentach. Na szczycie wyszło słońce, pogoda super. Wchodząc zero ludzi, podczas schodzenia coraz więcej.
Tatry

Dolina Strążyska

2021-01-08 12:23
Przewodnik Tatrzański Maja Sindalska
Szlak wyślizgany, ale nie jest jakoś krytycznie ślisko, da się przejść bez raczków. Raj dla dzieci z sankami. Jest też wielka ślizgawka lodowa 😀 Turystów bardzo dużo, masa dzieci, dorośli też stają się dziećmi. Jakieś awanturki ceperskie naturalnie obecne. Bufet sprzedaje przez okienko, nie można wejść do środka. W dzień bardzo przyjemnie, nawet słonecznie, pod wieczór w Zakopanem bardzo rześko, - 6.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.