Warunki dla zapytania Dom Śląski:Karkonosze

Schronisko Dom Śląski

2021-03-25 18:29
Wojciech Płocki
Karpacz Orlinek ? Biały Jar ? Schronisko Dom Śląski ? Schronisko PTTK Samotnia ? Karpacz Orlinek. Szlaki przetarte, śnieg mokry i ciężki. Dobrze mieć raczki, szczególnie jak się chce wejść na Śnieżkę. Jak na czwartek to ludzi bardzo dużo.
Karkonosze

Śnieżka

2021-03-24 14:47
Insta@marcelinakondas
Szlak niebieski z Wang przez Samotnię, Dom Śląski i na Śnieżkę. Zejście czarnym szlakiem przez Biały Jar. Warunki bardzo dobre, brak wiatru. Przy szczycie raczki koniecznie!
Karkonosze

Śnieżka

2021-03-18 20:19
Ewelina Ś.
Wejście niebieskim szlakiem z Karpacza przez Świątynię Wang, PTTK Samotnię, Strzechę, Dom Śląski. Z uwagi na opady śniegu w ostatnim czasie, trasa jest miękka i przyjemna, jedynie na ostatniej stromej prostej spod Domu Śląskiego na szczyt mogą się przydać rakikolce, ale i bez tego da radę. Pogoda zmienna, od czasu do czasu piękne prześwity i mocne słoneczko - polecam krem z filtrem UV na twarz. Zejście żółtym szlakiem spod Strzechy Akademickiej do Karpacza - tu również bezproblemowe przejście przez miękki śnieg, aczkolwiek śnieg na trasach powoli się udeptuje.
Karkonosze

Strzecha Akademicka, Dom Śląski

2021-03-06 23:53
Insta@zwiedzam_czasem
Wejście żółtym szlakiem do schroniska Strzechy Akademickiej, następnie do Domu Śląskiego. Temperatura i warunki spacerowe super, raczki się przydadzą, śnieg wydeptany.
Karkonosze

Dom Śląski

2021-02-22 23:52
Insta@slowlytrip
Szlak żółty do Słonecznika, czerwony do Domu Śląskiego i czarny Drogą Śląską - twardy, ubity śnieg, na początku żółtego i na końcu czarnego porządne oblodzenia. Raczki i kijki.
Karkonosze

Śnieżka

2021-01-15 23:34
Insta@mewa_w_locie
Pogoda w górach w swoim najlepszym wydaniu, czyli jak potrafi być różnie na szlaku 🙂 Czarny szlak od wyciągu przez Dom Śląski na Śnieżkę czerwonym szlakiem. Początek szlaku to idealne warunki, wydeptane, idzie się przyjemnie chociaż z raczkami dużo prościej. Mamy świetną widoczność niemal do Domu Śląskiego. Od schroniska bardzo silny wiatr, stromo pod górę robi się bardziej ślisko. Wiatr i śnieg dają mocno po oczach i twarzy. Na górze zero widoczności tylko wiatr. Temperatura przy Domu Śląskim -14 stopni, nie wiem jaka odczuwalna. Serio wyjście teraz na Śnieżkę w butach typu emu, trapery miejskie, adidasy nie jest godnym podziwu wyczynem. To, że Ci się uda nie znaczy, że zawsze. Polecam raczki. Dziś podawałam rękę kilku osobom, które ślizgały się i nie mogły zejść. Halko to góry, nie spacer w Łazienkach.
Karkonosze

Śnieżka

2021-01-09 19:01
Insta@jedrzejwy
Podejście zielonym i czerwonym szlakiem przez Słonecznik, zejście czarnym szlakiem przez Biały Jar. Warunki dobre, szlaki przetarte z wyjątkiem odcinka Słonecznik- Dom Śląski. Odcinek: Dom Śląski-Śnieżka- raczki obowiązkowo. Ich brak skutkował kolejką ślizgających się turystów.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.