Warunki dla zapytania Góry Sowie:



Góry Sowie

Wielka Sowa

2021-04-10 22:41
Insta@dobrzanska.marta
Start czerwonym szlakiem z Przełęczy Sokolej. Powrót szlakiem żółtym przez Małą Sowę, czarnym od Jeleniej Polany do Przełęczy Sokolą. Na szlaku błoto, miejscami sporo śniegu z oblodzeniem. Przydatne kijki. Ludzie bez wyobraźni, niektórzy w letnim obuwiu.
Góry Sowie

Wielka Sowa

2021-04-06 20:47
Insta@kurdeniemawolnejnazwy
Podejście od Przełęczy Jugowskiej do Wielkiej Sowy. Następnie do schroniska Orzeł czerwonym, jednak okazało się dziś zamknięte, powrót do schroniska Sowa i tam żółtym, następnie czerwonym do punktu startu. Całość trasy 12km, pogoda słoneczna, momentami sypał śnieg, całkiem pusto na trasach.
Góry Sowie

Kalenica

2021-04-02 01:31
Insta@polezmarchewka
Szlak ze Świerków Dolnych przez Ludwikowice, Jugów do Bielawy. Warunki bardzo dobre, na szlakach ostatnie resztki mokrego, lepkiego śniegu, szczególnie w okolicy grani między Słoneczną i Kalenicą.
Góry Sowie

Wielka Sowa

2021-03-28 20:09
Insta@adriano_suwaliano
Początek i koniec w Sierpnicu. Poruszamy się cały czas szlakiem niebieskim aż do Przełęczy Sokolej, następnie czarnym do Jeleniej Polany, następnie żółtym na Małą Sowę i dalej na Wielką Sowę. Dalej czerwonym do schroniska Sowa, do Przełęczy Sokolej i powrót niebieskim szlakiem. Warunki dobre, choć od żółtego szlaku na podejściu pod Małą Sowę aż na szczyt i do schroniska Sowa potrzebne raczki, ponieważ występuje zlodowaciały śnieg i lód.
Góry Sowie

Wielka Sowa

2021-03-21 17:02
Insta@magdalenaazielinskaa
Trasa: Przełęcz Walimska - Wielka Sowa - Mała Sowa - Jelenia Polana - Przełęcz Walimska Pętla bardzo przyjemna, mało wymagająca. Niestety widoków zero. Mglisto i mroźny wiatr. Szlak ogólnie przetarty, miejscami nawiany śnieg, raczki niepotrzebne, ale bardzo przydadzą się stuptuty.
Góry Sowie

Kalenica

2021-02-06 22:29
Sławek Nosal - Przewodnik Sudecki
Przełęcz Jugowska - Zygmuntowka - Kalenica Warunki turystyczne od bardzo dobrych, po bardzo trudne... Szlaki przetarte, ale w wielu miejscach pod kilkucentymetrową warstwą śniegu znajduje się lód. Przechodzenie wielu miejsc bez raczków jest to prostu mało bezpieczne. Warunki skiturowe trudne. Oblodzone szlaki, stok Rymarza oblodzony, twardy, a pokrywa bardzo nierówna.
Góry Sowie

Wielka Sowa

2021-01-27 23:54
Insta@chochlikowe.odkrytki
Warunki: szlak od Przełęczy Jugowskiej przetarty, widoczność słaba z powodu mgły, praktycznie nie było wiatru, więc trasa dosyć przyjemna i spokojna. Piesze szlaki spokojne, niewiele osób na szlaku.
Góry Sowie

Kalenica

2021-01-17 20:32
Insta@sandra_czerwinska
Przełęcz Jugowska - Kalenica - Bielawska Polanka - Przełęcz Jugowska. -12 stopni, względnie mały ruch turystyczny, na trasie pochmurno, z przejaśnieniami. Na wieży widokowej na Kalenicy widoczność słaba, ale nadal uroczo 🙂
Góry Sowie

Wielka Sowa

2021-01-17 19:46
Insta@chaldoi
Bardzo dobre warunki, nawet przy temperaturze -12, dużo ludzi.
Góry Sowie

Wielka Sowa

2021-01-16 00:49
Insta@agatamozdzierz
Warunki bardzo dobre, s?nieg ubity, idzie sie? stabilnie - szlis?my z Przełe?czy Walimskiej - raczki nie sa? konieczne, ale be?da? ułatwieniem.
Góry Sowie

Kalenica

2021-01-15 21:05
Insta@michalbrezden
Start z Przełęczy Jugowskiej, ścieżka czerwona przez Rymarz, potem szlak czerwony na Kalenicę, tam wieża widokowa. Powrót szlakiem czerwonym, przy wyciągu zejście stokiem do Schroniska Zygmuntówka. 20cm świeżego puchu, sanki dadzą radę, pod wyciągiem śnieg po kolana.
Góry Sowie

Wielka Sowa

2021-01-10 22:16
Iwona Dąbrowska
Rzeczka-Jelenia Polana- Wielka Sowa- Rozdroże pod Wielką Sową- Rozdroże nad Gołębiem- Kozie Siodło- Lisie Skały- Rzeczka, warunki na całej trasie bardzo dobre, napadało trochę świeżego puchu, jednak na szlakach śnieg ubity, niewyślizgany, bardzo wygodnie się idzie.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.