Warunki dla zapytania Gęsia Szyja:Tatry

Gęsia Szyja

2019-05-18 20:30
Ola Koziarska
Przez Rusinową Polanę z Palenicy Białczańskiej, powrót przez Rówień Waksmudzką czerwonym szlakiem. Na podejściu do Polany szlak suchy, dopiero lekko błotnisty przy podejściu na Gęsią Szyję. Zejście bardzo mokre, momentami ?potok? na szlaku, miejscami mokry śnieg.
Tatry

Gęsia Szyja

2019-05-12 09:13
Kinga Chromy
Do samej Gęsiej Szyi warunki świetne, miejscami śnieg lecz nieprzeszkadzający, przy samym szczycie padał deszcz ze śniegiem miejscami ślisko.
Tatry

Gęsia Szyja

2019-05-04 07:10
Anna Czajka
Przez Rówień Waksmundzką w kierunku Roztoki. Dramat. Miejscami dosłownie płynął. Roztopy plus ostatnie deszcze nie pozostały obojętne, mimo iż dziś jak do tej pory piękna pogoda.
Tatry

Gęsia Szyja, Kopieniec Wielki

2019-05-02 08:56
Insta@analogue_alice
Wierch Poroniec- Gęsia Szyja- Waksmundzka Rówień- Psia Trawka- Wielki Kopieniec- Jaszczurówka Do Rusinowej Polany warunki dobre, na schodach na Gęsią Szyję kilka płatów śniegu i błoto, po zejściu z Gęsiej trochę śniegu. Na szlaku czerwonym do Psiej Trawki miejscami woda nawet po kostki. Dalsza trasa na Wielki Kopieniec i zielonym szlakiem na Jaszczurówkę bez trudności. Trasa do przejścia bez problemów, pogoda dopisała.
Tatry

Gęsia Szyja

2019-05-01 21:07
Insta@onecupof
Od Rusionwej Polany do Gęsiej Szyi trasa schodami bardzo śliska, mokra i błotnista. Dziś warunki nam sprzyjały bezdeszczowo. Na samym szczycie zimny wiatr. Bardzo przyjemny dzień.
Tatry

Gęsia Szyja, Rusinowa Polana

2019-04-14 16:58
Mateusz Oćwieja
Podejście na Rusinową: warunki typowo wiosenne - miejscami śliski śnieg, miejscami sucho. Na Rusinowej niewielkie płaty śniegu, w miejscach nasłonecznionych sucho. Podejście na Gęsią Szyję: śnieg tylko w lesie (0-40cm), rano dość twardy, im cieplej tym bardziej rozjeżdżający się. Przy zejściu czujnie. Kije mogą się przydać.
Tatry

Gęsia Szyja

2019-04-12 23:13
Insta@juliagiza
Palenica Białczańska - Rusinowa Polana - Gęsia Szyja - Wierch Poroniec - Wodogrzmoty Mickiewicza. Szlak zielony lekko oblodzony i ośnieżony. Droga na Gęsią Szyję bardzo ośnieżona, duża mgła, mała widoczność. Kierując się na Wierch Poroniec szlak oblodzony bardzo, było parę wywrotek. Na samym końcu trasy błoto+śnieg. Polecam zabrać raki lub raczki oraz kijki trekkingowe. Pogoda średnia mglisto, deszczowo, śniegowo.
Tatry

Gęsia Szyja

2019-03-31 10:56
Dona Ta
Ze schroniska w Roztoce przez Rówień Waksmundzką na Gęsią Szyję w lesie twardo, od Gęsiej do Rusinowej Polany w miejscach nasłonecznionych już mokry i śliski śnieg. Poniżej Rusinowej do Palenicy Białczańskiej już dużo miejsc bez śniegu i czuć cudowny wiosenny zapach iglaków.
Tatry

Gęsia Szyja, Murowaniec, Dolina Jaworzynka

2019-03-17 21:02
Waldemar Jasiński
Gęsia Szyja - Murowaniec (zielonym) - Kuźnice (żółtym). Śnieg bardzo zróżnicowany, od niemal betonu (rzadko), przez mokry, ale dość stabilny, po koszmarnie kopny, w którym bardzo ciężko się wędrowało. Kilka razy zaliczyłem glebę po tym, jak jechał razem z moim butem. Ślad wszędzie założony, ale w najgorszych miejscach i tak trzeba liczyć się z mocnym zapadaniem się.
Tatry

Rusinowa Polana, Gęsia Szyja, Wiktorówki

2019-03-17 11:58
Z Wierchporońca z wizytą na Wiktorówkach. Szlak mokry, śnieg ciężki, miejscami przepadający. Przy Wiktorówkach lodowisko, raczki obowiązkowe, jeśli nie chcemy stać się akrobatą cyrkowym. Piękna pogoda, brak miejsc parkingowych na Zazadniej, bardzo wielu turystów. Wiatr nieodczuwalny. Na Wiktorówkach znacznie chłodniej. Bardzo dobra widoczność.
Tatry

Rusinowa Polana, Gęsia Szyja

2019-03-09 22:31
Iwona Wierzbińska
Trasa: przez Rusinową Polanę, powrót tą samą trasą. Rano śnieg zmrożony, szło się bardzo dobrze. Na podejściu kilka delikatnych oblodzeń. Raczki przydatne. Koło 1011 na zejściu jak słońce chwilę mocniej już grzało, śnieg był miękki, miejscami zapadający się.
Tatry

Gęsia Szyja

2019-03-04 19:40
Insta@witekwiwak
Gęsia Szyja z Palenicy, pogoda do 14 żyleta, od Rusinowej zalecane raczki, bo śnieg na trasie przymrożony, ludzi jak na lekarstwo.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij