Warunki dla zapytania Gęsia szyja:Tatry

Gęsia Szyja

2019-07-22 23:07
Insta@szukam_slonca
Z Palenicy na Rusinową Polanę (pyszne oscypki w bacówce) dalej na Gęsią Szyję tym samym szlakiem z powrotem na polanę, dalej do schroniska w Dolinie Roztoki, na trasie do schroniska trwają pracę remontowe, dużo blota. Sporo osób na szlaku, cały czas mżawka, słaba widoczność.
Tatry

Rusinowa Polana, Gęsia Szyja

2019-07-13 20:38
Joanna Waryszak
Trasa: schronisko Roztoka - Rusinowa Polana - Gęsia Szyja - Rówień Waksmundzka - schronisko Roztoka Na asfalcie do Morskiego Oka tłumy, na samej Rusinowej też dużo osób, ok. 12:30 przyszła burza i ulewa, trochę ludzi uciekło, ogólnie szlaki w bardzo dobrym stanie, momentami wypogodzenia.
Tatry

Gęsia szyja

2019-07-11 07:45
Joanna Noweta
Rano dość rześko,wiatr,deszcz a nawet w grad
Tatry

Wiktorówki, Polana Rusinowa, Gęsia Szyja

2019-06-30 20:03
Insta@ana_snoppy
Warunki na szlaku idealne, bardzo dużo wędrujących, żar z nieba.
Tatry

Gęsia Szyja

2019-06-22 19:30
Aneta Kołodziej
Gęsia Szyja przez Rusinową Polanę. Wyjście z parkingu Wierch Poroniec o godz. 8. Kilka samochodów. Pogoda bezdeszczowa. Na Rusinowej Polanie nas trochę postraszyło, po czym na szczycie Gęsia Szyja się przejaśnialo. Podczas naszej drogi powrotnej masa osób zmierzająca w górę. Na trasie raczej sucho. O godz. 13 burza w Zakopanem.
Tatry

Przełęcz Krzyżne

2019-06-06 09:31
Robert Stanisz
Trasa: Wierch Poroniec - Rusinowa Polana - Gęsia Szyja - Rówień Waksmundzka - Dolina Pańszczycy - Krzyżne - powrót tą samą trasą. Idealne warunki, genialna pogoda, super widoki i przede wszystkim mało ludzi. Na trasie trzeba przygotować się na błoto w zalesionym terenie Równi Waksundzkiej oraz zalegający śnieg będący już na podejściu aczkolwiek nie wymagający raków (mieliśmy, ale nie musieliśmy używać), dobra przyczepność. Oczywiście na trasie z topniejącego śniegu wody wezbrane i trzeba mieć dobre buty z wodoodporną powłoką, bo zamoczyć się będzie bardzo łatwo przy przekraczaniu w trzech miejscach potoków oraz woda płynąca trasą szlaku już w Dolinie Pańszczycy.
Tatry

Gęsia Szyja

2019-05-18 20:30
Ola Koziarska
Przez Rusinową Polanę z Palenicy Białczańskiej, powrót przez Rówień Waksmudzką czerwonym szlakiem. Na podejściu do Polany szlak suchy, dopiero lekko błotnisty przy podejściu na Gęsią Szyję. Zejście bardzo mokre, momentami ?potok? na szlaku, miejscami mokry śnieg.
Tatry

Gęsia Szyja

2019-05-12 09:13
Kinga Chromy
Do samej Gęsiej Szyi warunki świetne, miejscami śnieg lecz nieprzeszkadzający, przy samym szczycie padał deszcz ze śniegiem miejscami ślisko.
Tatry

Gęsia Szyja

2019-05-04 07:10
Anna Czajka
Przez Rówień Waksmundzką w kierunku Roztoki. Dramat. Miejscami dosłownie płynął. Roztopy plus ostatnie deszcze nie pozostały obojętne, mimo iż dziś jak do tej pory piękna pogoda.
Tatry

Gęsia Szyja, Kopieniec Wielki

2019-05-02 08:56
Insta@analogue_alice
Wierch Poroniec- Gęsia Szyja- Waksmundzka Rówień- Psia Trawka- Wielki Kopieniec- Jaszczurówka Do Rusinowej Polany warunki dobre, na schodach na Gęsią Szyję kilka płatów śniegu i błoto, po zejściu z Gęsiej trochę śniegu. Na szlaku czerwonym do Psiej Trawki miejscami woda nawet po kostki. Dalsza trasa na Wielki Kopieniec i zielonym szlakiem na Jaszczurówkę bez trudności. Trasa do przejścia bez problemów, pogoda dopisała.
Tatry

Gęsia Szyja

2019-05-01 21:07
Insta@onecupof
Od Rusionwej Polany do Gęsiej Szyi trasa schodami bardzo śliska, mokra i błotnista. Dziś warunki nam sprzyjały bezdeszczowo. Na samym szczycie zimny wiatr. Bardzo przyjemny dzień.
Tatry

Gęsia Szyja, Rusinowa Polana

2019-04-14 16:58
Mateusz Oćwieja
Podejście na Rusinową: warunki typowo wiosenne - miejscami śliski śnieg, miejscami sucho. Na Rusinowej niewielkie płaty śniegu, w miejscach nasłonecznionych sucho. Podejście na Gęsią Szyję: śnieg tylko w lesie (0-40cm), rano dość twardy, im cieplej tym bardziej rozjeżdżający się. Przy zejściu czujnie. Kije mogą się przydać.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij