Warunki dla zapytania Giewont, Kopa Kondracka:Tatry

Giewont, Kopa Kondracka

2021-02-05 19:42
Insta@grazkaijanuszenarowerach
Trasa: Kuźnice, Hala Kondratowa, Kondracka Przełęcz, Giewont, Kopa Kondracka, Przełęcz pod Kopą Kondracką i Hala Kondratowa. Warunki dobre od Kondratowej, zero wiatru jak i ludzi, o 10 byliśmy na Giewoncie, szlak na Giewont nieprzetarty, kopuła Giewontu dosyć lodowa, czekan i raki obowiązkowo. Zejście przez Kopę Kondracką na spokojnie, a od przełęczy można śmiało uskutecznić dupozjazd. Kominek przed szczytem Giewontu mocno pionowy i trochę lodu, kopaliśmy schodki, bo ciężko było wbić się rakami.
Tatry

Giewont, Kopa Kondracka

2020-12-27 19:33
Insta@Wojtek.Mountaineer
Podejście i zejście niebieskim szlakiem na Kondracką Przełęcz. Na Giewoncie raczki wskazane, na Kopie śnieg prawie cały wywiany. Na Kopie bardzo mocny wiatr już o 10:00, dużo ludzi zawracało.
Tatry

Giewont, Kopa Kondracka

2020-11-27 23:18
Bartosz Cięszczyk
Giewont od Kuźnic, Kopa Kondracka, powrót do Kuźnic. Szlak przez Halę Kondratową pokryty cienką warstwą świeżego śniegu, lodu brak. Raczki wskazane dopiero w kopule szczytowej Giewontu oraz na podejściu na Kopę Kondracką. Tam też spora mgła ograniczająca widoczność. Zejście zielonym szlakiem z Przełęczy pod Kopą Kondracką do Hali Kondratowej bezproblemowe.
Tatry

Giewont, Kopa Kondracka

2020-09-27 21:05
Waldemar Jasiński
Wejście od Doliny Strążyskiej przez Przełęcz w Grzybowcu, zejście do Kuźnic przez Halę Kondratową. Trochę mokro rano w odcinkach leśnych, poza tym warunki idealne. Brak dużych tłumów, nawet na Giewoncie w godzinach szczytu. Zero jakichkolwiek zatorów, co było efektem tego, że pogoda zupełnie niespodziewanie zrobiła się niemal perfekcyjna (jedynie mocny wiatr na Kopie Kondrackiej).
Tatry

Giewont, Kasprowy Wierch

2020-08-01 09:52
Insta@amberek79
Giewont, Kopa Kondracka i Kasprowy Wierch Warunki cudne, tylko mnóstwo ludzi na szlaku.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.