Warunki dla zapytania Gorc:Gorce

Turbacz

2021-02-24 20:34
Insta@mkkornafel
Szlak zielony z Kowańca. Śnieg mokry, trochę źle się idzie. Miejscami lód mimo wysokiej temperatury (13st) i słońca, więc raczki potrzebne. Kije też się przydadzą. Ludzi umiarkowanie.
Gorce

Gorc

2021-02-21 17:39
Sevencoins.pl
Pętla czerwonym z Zasadnego. Wszystko przetarte, na szlaku trochę lodu, ale do przejścia. Sporo ludzi w okolicach wieży, jak w weekend i piękną pogodę.
Gorce

Gorc

2021-02-21 17:26
Insta@beticelary
Trasa Rzeczki - Gorc niebieskim szlakiem Trasa wydeptana i idzie się raczej bez problemu. Zaczyna jednak dawać się we znaki topniejący śnieg - w nasłonecznionych miejscach jest już czasem rozmoczony. Widoki piękne.
Gorce

Turbacz

2021-02-20 12:02
Insta@endriupuszkar
Podejście szlakiem żółtym z Kowańca, zejście szlakiem zielonym tamże. Warunki bardzo dobre, przy podejściu ubity śnieg, natomiast przy zejściu bardzo przydatne raczki. Widoczność ze szczytu oraz spod schroniska dobra, natomiast Tatry za chmurami 🙂 Uwaga na topniejący śnieg spadający z drzew!
Beskid Sądecki

Jaworzyna Krynicka

2021-02-20 09:43
Anita Dziekan
Rano wyjazd na Jaworzynę kolejką, dalej wędrówka GSB, niebieskim i żółtym szlakiem do Szczawnika. Na dole rano mgła, na górze lampa. Śnieg rano zmrozony, potem mokry, przypadający, miejscami rakiety by się przydały. Ludzie głównie na Jaworzynie i w schronisku nad Wierchomla. Widoki na cały Sądecki, Tatry fragnentarycznie, część Wyspowego, Gorców, na słowacka stronę Lubovelska Vierchowina, góry Czerchowskie. W drodze szczególnie na GSB trzeba uważać na drzewa oblepione śniegiem, który z nich spada. Ścieżka wydeptana na szerokość jednej osoby.
Gorce

Kudłoń

2021-02-19 23:47
Monika Mendyka
Czarny szlak z Lubomierza na Kudłoń i Gorc Troszacki. Szlak z dużą ilością mokrego, niezbitego śniegu. Warunki bardzo trudne, przecieraliśmy szlak. Zapadliśmy się po kolana i uda. Niżej ogromne roztopy. Po zejściu buty już u większości przemoczone, mimo stuptutów. Warunki dla wytrwałych. Najlepiej dzisiaj na skiturach. Pogoda jednak cudownie słoneczna, bez wiatru, z dobrą widzialnością.
Gorce

Gorc

2021-02-18 00:56
Insta@tojahana
Podejście szlakiem niebieskim jak i również zielonym z Ochotnicy Górnej. Śnieg miejscami po pas. Szlaki nieprzetarte i widoczność słaba, a na górze wietrznie, liczba osób spotkana - zerowa.
Gorce

Lubań z Krościenka nad Dunajcem

2021-02-15 11:30
Piotr Kozioł
Przetarete przez skutery, brak lodu, trochę kopnego śniegu pod szczytem.
Gorce

Turbacz

2021-02-14 21:51
Insta@hikeyourdreams
Podejście z Koninek zielonym szlakiem przez Obidowiec, który jest dobrze wydeptany, bez lodu. Zejście szlakiem niebieskim, który był bardzo podobny. Jedynie na Hali Turbacz głęboki śnieg, w który można się zapaść. Dobre buty wystarczają.
Gorce

Turbacz

2021-02-14 12:09
Insta@gorskieopowiesci
Początek trasy w Gorczańskiej Chacie. Szlak żółty w górę był nieprzetarty, od wejścia na zielony było już trochę lepiej, ale nadal nogi miejscami zapadały się w śniegu. Pogoda piękna, widoczność bardzo dobra, zalecane stuptuty i kijki.
Góry Wałbrzyskie

Chełmiec

2021-02-14 12:02
Insta@stawka_ustawka
Podejście od miejscowości Boguszów-Gorce początkowo zielonym, następnie żółtym szlakiem, zejście szlakiem zielonym. Warunki dobre, piękne słońce, błękit nieba, dużo śniegu, droga ubita, bez lodu. Temperatura trochę poniżej zera, bez wiatru. Widoki piękne jak w bajce.
Gorce

Gorc

2021-02-13 12:10
Insta@gorskieopowiesci
Wejście od Lubomierza szlakiem niebieskim, śniegu bardzo dużo, ale większość szlaku przetarta. Stuptuty i kijki bardzo pomocne w wysokim śniegu.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.