Warunki dla zapytania Gorc Troszacki:Gorce

Gorc Troszacki

2021-04-10 22:34
Insta@globtrotersi.pl
Podejście z Lubomierza Rzek początek szlak niebieski do skrzyżowania pod Stawieńcem, następnie zielonym szlakiem w kierunku Kudłonia. Warunki dobre, szlak ośnieżony i miejscami oblodzony, raczki i kijki pomocne.
Gorce

Gorc Troszacki

2021-04-10 18:20
Insta@s_stanczykk_
Przez Polanę Podskały. Pogoda wyśmienita, miło, ciepło i przyjemnie. Przez większość szlaku towarzyszył śnieg, przydadzą się raczki. Powrót tą samą trasą i za ten czas śniegu stopniało i zrobiło się błotniście. Jak widać pojawiły się krokusy 🙂
Gorce

Gorc Troszacki

2021-03-31 19:52
Ann
Trasa : Trusiówka - Polana Stawieniec - Gorc Troszacki - Polana Podskały Trusiówka. Do Gorca Troszackiego sporo śniegu, na początku lekko zmrożony, później zapadający się aż do kolan. Zejście z Gorca Troszackiego obowiązkowo w raczkach. Dalej śniegu znacznie mniej, odsłonięta polana i pierwsze w tym roku krokusy. Zejście do Trusiówki ścieżką dydaktyczną w kilku miejscach większe płaty śniegu.
Gorce

Kudłoń

2021-02-19 23:47
Monika Mendyka
Czarny szlak z Lubomierza na Kudłoń i Gorc Troszacki. Szlak z dużą ilością mokrego, niezbitego śniegu. Warunki bardzo trudne, przecieraliśmy szlak. Zapadliśmy się po kolana i uda. Niżej ogromne roztopy. Po zejściu buty już u większości przemoczone, mimo stuptutów. Warunki dla wytrwałych. Najlepiej dzisiaj na skiturach. Pogoda jednak cudownie słoneczna, bez wiatru, z dobrą widzialnością.
Gorce

Gorc Troszacki

2021-01-10 18:51
Insta@annpia92
Szlakiem niebieskim z Rzek Trusiówki (parking za 10 o 9:00 rano w 23 zapełniony) na Gorc Troszacki, przejście przez Jaworzynkę i z powrotem do Rzek. Śnieg na całej długości trasy dobrze ubity, raczej niewyślizgany, ale lepiej iść w raczkach, a kijki to już obowiązkowe. Sporo ludzi, także zjeżdżających na sankach czy jabłuszkach, co lepiej mieć na uwadze.
Gorce

Gorc Troszacki

2021-01-07 23:51
Insta@bloodydeathy
Szlak z Koniny - Gorc Troszacki Warunki turystyczne bardzo dobre, raki raczki stuptuty zbędne, śnieg na całej trasie, nieubity, turystów niewielu.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.