Warunki dla zapytania Gorce:Gorce

Turbacz

2021-04-10 22:54
Insta@monikaa_wiktor
Wyjście z Przełęczy Knurowskiej czerwonym szlakiem. Dużo błota, błota ze śniegiem oraz śniegu. Widoczność bardzo dobra. Kijki przydatne. Miejscami spod śniegu przebijają się pierwsze krokusy.
Gorce

Gorc Troszacki

2021-04-10 22:34
Insta@globtrotersi.pl
Podejście z Lubomierza Rzek początek szlak niebieski do skrzyżowania pod Stawieńcem, następnie zielonym szlakiem w kierunku Kudłonia. Warunki dobre, szlak ośnieżony i miejscami oblodzony, raczki i kijki pomocne.
Gorce

Gorc Troszacki

2021-04-10 18:20
Insta@s_stanczykk_
Przez Polanę Podskały. Pogoda wyśmienita, miło, ciepło i przyjemnie. Przez większość szlaku towarzyszył śnieg, przydadzą się raczki. Powrót tą samą trasą i za ten czas śniegu stopniało i zrobiło się błotniście. Jak widać pojawiły się krokusy 🙂
Gorce

Lubań

2021-04-10 17:48
Insta@ggercu44
Ochotnica Dolna, zielonym do góry, powrót niebieskim do punktu startu. Wiosna pełną gębą. Przy podejściu sporo błota, w górnych partiach kilkucentymetrowa warstwa śniegu, ale raczki niewymagane. Kijki przydatne do łapania równowagi na błocie. Szlak mało oblegany.
Gorce

Turbacz

2021-04-10 17:38
Insta@tomi_is_oly_one
Turbacz, Kiczora, Jaworzyna Kamienicka. Z Nowego Targu. Pogodnie, bardzo słonecznie. Dużo śniegu i błota. Szlaki przetarte, warunki łatwe, raczki raczej niewymagane, dużo ludzi na szlakach.
Gorce

Turbacz

2021-04-10 17:13
Insta@to_omasz
Podejście z Koninek zielonym szlakiem przez TobołówObidowiec. Zejście niebieskim szlakiem przez Suchy Groń. W lesie na dole błoto i błoto pośniegowe. Powyżej pewnej granicy (900m) sam śnieg. Raczki nie są konieczne, chodź miałem wrażenie, że podchodząc niebieskim szlakiem mogą okazać się przydatne. Na Turbaczu spotkałem pieszych wędrowców, narciarzy biegowych, skiturowca i rowerzystę, a także biegacza... Więc obecnie na Turbaczu panuje sezon na każdą górską aktywność. Krokusów jeszcze nie ma.
Gorce

Turbacz

2021-04-10 10:57
Insta@cypressi
Ostatnie podrygi na biegówkach na Turbaczu. Jak zwykle zdobywamy Śladami Olimpijczyków. Wjazdwejście wzdłuż Lepietnickiego potoku (dużo przetarć na południowym stoku), ale pogoda, krokusy i widoki wynagradzają marny stan trasy. Zjazd wzdłuż Obidowskiego nadal w dobrym stanie.
Gorce

Lubań

2021-04-10 10:53
Insta@karpasani
Z Przełęczy Snozka. Słonecznie, dużo błota i resztki śniegu.
Gorce

Turbacz

2021-04-09 08:03
Dominika Filipowicz
Wyjście z Koninek na Turbacz zielonym szlakiem. Od samego wyjścia śnieg. Na trasie miejscami, pod świeżym śniegiem lód (około 0.5km).
Gorce

Turbacz

2021-04-06 20:42
Insta@jerryviolin
Wyjście trasą biegową Doliną Obidowca, następnie czerwonym szlakiem na Turbacz. Świeży opad, szlak miejscami zawiany, warunki narciarskie dobre, na szlaku dla turystów pieszych wskazane stuptuty.
Gorce

Magurki

2021-04-05 12:11
Insta@monikaa_wiktor
Wyjście z Ochotnicy Górnej, Forendówki. Trasa błotnista, w wyższej partii gór na szlaku śnieg. Kijki bardzo przydatne. Piękna, słoneczna pogoda, ale z porywistym wiatrem.
Gorce

Turbacz

2021-04-05 01:02
Insta@supertramp_ali
Wchodziliśmy zielonym szlakiem z parkingu Osiedle Oleksówki. Wyszliśmy wcześnie rano, więc na początku podejścia było jeszcze zamarznięte błoto. Na wspaniałe widoki nie trzeba było długo czekać. Widoczność bardzo duża i panorama Tatr towarzyszyła nam przez całą drogę na Turbacz. Śniegu sporo, w niektórych miejscach raczki się przydały, ale nie były niezbędne. Od schroniska na Turbaczu na sam szczyt był spory wiatr i zacinało śnieżnymi igiełkami, ale dobry kaptur załatwia sprawę. W okolicy południa zaczął się spory ruch turystyczny. Schodziliśmy żółtym szlakiem, który już był wychodzony i momentami było ślisko. Przy samym końcu szlaku bardzo dużo błota i krokusów;)
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.