Warunki dla zapytania Gorce:Gorce

Magurki

2020-08-01 21:40
Dominika Kozimor
Wieża widokowa na Magurkach Szlak przebiega ścieżką przyrodniczą Dolina Potoku Jaszcze oraz Szlakiem Kultury Wołoskiej, które są dobrze oznakowane. Na trasie pojedyncze osoby, im bliżej do wieży tym więcej turystów oraz biegaczy uczestniczących w triathlonie. Jedno podejście błotniste, ale spokojnie do przejścia, poza tym sucho, słonecznie i piękne widoki 🙂
Gorce

Turbacz

2020-07-29 23:58
Anita Dziekan
Trasa: z Lubomierza Przysłop żółtym szlakiem, na Hali Turbacz odbicie na ścieżkę rowerową i GSB przez szczyt Turbacza do schroniska, zejście przez Łapsową Kolibę do Nowego Targu. Pięknie, słonecznie, sucho, dopiero na czarnym szlaku do Koliby trzy sporej wielkości kałuże - spokojnie do obejścia bokiem. Na szlakach pustki, za cały dzień spotkaliśmy ok. 30 osób, z czego większość na szczycie Turbacza. W schronisku na Turbaczu spokojnie, mało ludzi.
Gorce

Turbacz

2020-07-26 20:05
Insta@mynameisdominique
Trasa: Zielony szlak z Kowańca w Nowym Targu na Turbacz. Pogoda rano dobra, pełne słońce, ale popołudniu juz więcej chmur, zapowiadają burze. Szlak błotnisty. Dużo turystów i rowerzystów. 22 km pieszo 🙂
Gorce

Turbacz, Maciejowa

2020-07-12 21:29
Studencki Klub Górski
Łopuszna-Turbacz-stare Wierchy-Maciejowa - Rabka Szlak raczej suchy, fragmenty błotniste, ale bez problemu do przejścia. Ciepło, ale przechodzą nagle burze i deszcze.
Gorce

Kudłoń

2020-06-28 06:38
Anna Maria
Start niebieskim szlakiem z Lubomierza-Rzeki, na Przełęczy Borek zmiana kierunku na żółty szlak, i tak przez Kudłoń do zielonej ścieżki edukacyjnej, którą zeszliśmy na parking do Rzek. Rano (ok. 8) deszczowo, co sprawiło, ze część szlaków w pierwszej części dnia była troche błotnista (szczególnie w lesie). Od 11:00 lampa.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.