Warunki dla zapytania Gorce:Gorce

Turbacz

2022-06-18 12:04
Piotrek Pichór
Turbacz z Rabki do Nowego Targu. Raczej dobre warunki, miejscami zwłaszcza w cieniu kałuże błota - czasem utrudniające przejście, zwłaszcza w węższych odcinkach szlaku, ale da się na spokojnie przejść.
reklama

Gdzie w góry...


Tomasz Habdas
"Gdzie w góry na weekend. Górskie trasy dla każdego" to praktyczny przewodnik i poradnik przygotowujący do jednodniowych wycieczek i weekendowych wypadów w Beskidy. W tej książce znajdziesz wiele wskazówek, jak przygotować się na górską wyprawę, i porad, co naprawdę będzie ci potrzebne, a co jest jedynie zbędnym gadżetem.
Gorce

Gorc

2022-06-10 08:57
Insta@con_il_vento
Parking Rzeki - następnie niebieskim szlakiem na Gorc. Potem zielonym na Polanę Jaworzynę Kamienicką i stąd powrót czerwonym szlakiem na parking w Rzekach. Trasa piękna, po deszczu chmury odsłoniły Tatry. Bardzo klimatycznie, kilka osób na szlaku.
Gorce

Maciejowa

2022-05-28 00:39
Insta@katii_cathleen
Szybki spacer zielonym szlakiem z miejscowości Jasionów, a następnie czerwonym na Maciejową. Warunki zmienne. Raz słońce, raz delikatny deszcz i lekki wiatr. Mimo towarzyszących cały czas chmur, można było podziwiać widok na Tatry. Trasa sucha, jedynie miejscami błoto.
Gorce

Turbacz

2022-05-20 23:16
Insta@katarzyna_g_z
Niebieskim szlakiem z Koninek na Turbacz. Warunki bardzo dobre, szlak suchy.
Gorce

Gorc

2022-05-14 23:01
Mateusz Kużdżał
Droga na Gorc cały czas zielonym szlakiem z Ochotnicy Dolnej - stacja benzynowa. Susza na całej długości szlaku. W dwóch miejscach troszkę bajorka z powodu spływających strumyków. Ludzi również niewiele poza miejscem samej wieży. Ciągle można spotkać motocyklistów którzy: dewastują szlak, zatruwają powietrze oraz są głośno. To samo tyczy się osób na kładach.
Tatry

Dolina Kościeliska

2022-05-14 22:55
Anita Dziekan
Trasa: cała dolina plus Hala Stoły i Smreczyński Staw. Sucho, jeden nieistotny płat śniegu w drodze nad Smreczyński Staw, w miarę ciepło - momentami zimny wiatr zmuszający do ubrania bluzy, ludzi umiarkowana ilość. O 14 w schronisku na jadalni pojedyncze osoby przy stołach, na zewnątrz wszystkie stoły zajęte. Słonecznie, ale Gorce zamglone.
Gorce

Turbacz

2022-05-13 23:39
Insta@oczami_gorskich_pasjonatow
Zielony szlak z Kowańca w obie strony. Połowa trasy błoto i kałuże. Na szczycie wietrznie. Pogoda słoneczna z niewielką ilością chmur. W schronisku bardzo dużo osób, szlak mniej oblegany. Warunki bardzo dobre.
Gorce

Turbacz

2022-05-11 23:26
Monika Łokaj
Niebieskim szlakiem z Koninek na Turbacz. Pogoda wspaniała, troszkę trzeba się powspinać, ale widoki na Hali Turbacz i pole krokusowe wynagradzają męczarnie. Krokusów sporo bliżej lasu na wprost Szałasowego Ołtarza. Potem szczyt Turbacza i zejście czerwonym szlakiem do Ołtarza, następnie w dół niebieskim. Pod butem sucho, tylko w dwóch miejscach zalegał śnieg, który topniał, podejście przed Halą Turbacz i przy dojściu do Schroniska.
Gorce

Turbacz

2022-05-10 22:07
Insta@julka_rokita
Trasa: z Nowego Targu (Kowaniec) zielonym szlakiem do schroniska i na Turbacz, powrót żółtym w to samo miejsce. Bardzo mało osób spotkanych na szlaku. Czasem lekkie błoto, ale do przejścia bokiem. Ostatnie krokusy w zacienionych miejscach. Pogoda idealna: ciepło i lekki wiatr. Uwaga na żmije wygrzewające się na szlaku.
Gorce

Maciejowa

2022-05-07 00:09
Insta@kacper_stachanczyk
Trochę duszno, podejście łatwe, natomiast strasznie ślisko, duża ilość błota. Polecam zabrać kurtkę przeciwdeszczową lub pelerynę, ponieważ opady pojawiają się i znikają co parę minut.
Gorce

Gorc

2022-05-01 23:21
Insta@x_mateusz_szostak
Majówkę trzeba spędzać aktywnie. Jako cel wyprawy obraliśmy Gorc licząc na piękną pogodę i cudowne widoki. Pogoda rzeczywiście dopisała, natomiast okolica tylko częściowo odkryła przed nami swe uroki. Trasa biegła zielonym szlakiem z Ochotnicy Dolnej (od zejścia szlaku z drogi asfaltowej w las, w górze miejscowości). Warunki dobre, sporo błota na niektórych odcinkach, dużą atrakcją był leżący gdzieniegdzie śnieg.
Gorce

Turbacz

2022-04-30 23:26
Insta@sunnylifeandsmile
Słoneczna pogoda, niestety droga w niektórych miejscach mocno błotnista. W schronisku jak zawsze spore kolejki, ale szybko idzie. Schodząc sporo śniegu leży, łatwo sie poślizgnac. Warto wziąć wyzsze buty i przeciwdeszczowe ubranie.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.