Warunki dla zapytania Goryczkowa Czuba:Tatry

Kasprowy Wierch, Goryczkowa Czuba

2020-01-18 19:23
Dawid Hanula
Trasa z Kuźnic na Kasprowy Wierch, dalej czerwonym szlakiem na Przełęcz pod Kopą Kondracką. Pierwsza część szlaku, kopny śnieg, szliśmy bez raków i było w porządku, natomiast pod samym Kasprowym lód i wtedy założyliśmy raki, lub alternatywna trasa suchym terenem po kamieniach i ziemi- jednak miejscami nie było możliwości ominąć lodu lub bardzo zmrożonego śniegu, więc wybraliśmy pierwszą opcję. Od Kasprowego do Przełęczy pod Kopą Kondracką, warunki również zmienne, mix wszystkiego. Szliśmy w rakach, bo dało się przejść praktycznie 99% trasy po śniegu. Z przełęczy w dół, do Hali Kondratowej pierwsza część to znany trawers, tam raki raczej niezbędne, dopiero praktycznie pod schroniskiem zdjęliśmy je i w normalnym śniegu doszliśmy z powrotem do Kuźnic.
Tatry

Kasprowy Wierch, Goryczkowa Czuba

2020-01-11 23:08
Artur S
Trasa Kuźnice Murowaniec przez Boczań, Kasprowy Wierch, Gorczykowa Czuba, Przełęcz pod Kopą Kondracką, Kuźnice Warunki dość zmienne, początek śliski, później do Kasprowego spokój, od Kasprowego do Przełęczy całość zimowych "atrakcji" goła skała z lodem, śnieg zapadający się po pachwinę, lód, skała, wywiany śnieg...a w Murowańcu brak mioduli i piwa... schronisko po zmianie czeka na koncesję.
Tatry

Kasprowy Wierch, Goryczkowa Czuba

2019-11-17 19:43
Joanna Waryszak
Trasa: Hala Kondratowa - Przełęcz pod Kopą Kondracką - Suche Czuby - Kasprowy Wierch - Kuźnice Rano bardzo silny wiatr i gęste chmury, na przełęczy ciężko było ustać. Mimo wszystko było lepiej niż w sobotę, nie padało, wiatr słabł. Im bliżej Kasprowego tym mniej chmur, wyszło nawet słońce. Cała trasa sucha, tylko jeden płat śniegu do przejścia.
Tatry

Świnica, Goryczkowa Czuba

2019-11-02 22:18
Insta@kaskonarska
Przejście od Kuźnic przez Dolinę Jaworzynki do Przełęczy Świnickiej, na Świnicę. Do południa dobre warunki i widoczność. Od Przełęczy Świnickiej na szczyt- silny wiatr. Szlak oblodzony i trochę śniegu. Trzeba uważać, ale raki zbędne. Od szczytu i w drodze powrotnej mgła i deszcz. Powrót przez Kasprowy Wierch przez Przełęcz pod Kopą Kondracką do Kuźnic.
Tatry

Goryczkowa Czuba

2019-10-26 15:36
Julia Sielska
Kuźnice - Murowaniec - Kasprowy - Goryczkowa Czuba - Przełęcz Pod Kopą - Kuźnice. Pogoda wyśmienita, ciepło i słonecznie, na szlaku mnóstwo turystów. Babie lato w pełni.
Tatry

Goryczkowa Czuba

2019-10-14 18:36
Insta@kasia_j1
Trasa: Kuźnice- Przełęcz pod Kopą Kondracką - Kasprowy Wierch- Murowaniec- Kuźnice Warunki idealne, słonecznie i bardzo ciepło, na szlaku momentami zalegają płaty śniegu, ale bez problemu można je ominąć 😉
Tatry

Goryczkowa Czuba

2019-09-21 05:21
Piotr Bencki
Trasa: Hala Kondratowa - Przełęcz pod Kopą Kondradzką - Kasprowy - Liliowe - Murowaniec Śniegu prawie brak, 95% szlaku suche jedynie w zacienionych miejscach między kamieniami mokro i czasem resztki śniegu. Sporo ludzi na trasie, ciepło i bezwietrznie.
Tatry

Goryczkowa Czuba

2019-09-20 20:46
Insta@piotrzfrosty
Kasprowy Wierch - Kopa Kondracka Silny wiatr, mgła, częściowo oblodzenia, w chwilach przejaśnień piękne widoki.
Tatry

Goryczkowa Czuba

2019-09-06 23:05
Insta@searching_new
Kasprowy Wierch- Kopa Kondracka Zielonym szlakiem z Kuźnic przez Myślenickie Turnie na Kasprowy pogoda dobra. Sucho, tylko czasami kropiło. Potem czerwonym szlakiem na Kopę Kondracką następnie żółtym i niebieskim z powrotem do Kuźnic po drodze deszcz. Do czasu szło się dobrze, później bardzo śliskie kamienie.
Tatry

Goryczkowa Czuba

2019-06-21 21:05
Insta@hula_martula
Trasa Dolina Małej Łąki - Kopa Kondracka - Goryczkowa Czuba - Kasprowy - Kuźnice. Dziś było cudnie. Trasę pokonaliśmy łatwo, szybko i przyjemnie. O godz. 9 na Kopie rzęsisty deszcz, szybkie rozpogodzenie w okolicach Goryczkowego Wierchu Pośredniego, trasę do Murowańca pokonaliśmy przy pięknej pogodzie.
Tatry

Goryczkowa Czuba, Kasprowy Wierch

2019-06-08 13:38
Insta@martynecz.ka
Trasa z Kuźnic przez Halę Kondratową i Przełęcz pod Kopą Kondracką. Warunki idealne, szlak suchy, w jednym miejscu ostatni śnieg. Pogoda piękna, ludzi trochę, ale nie za dużo, na Kasprowym słońce smaży 😀 ruszamy dalej na Świnicę.
Tatry

Goryczkowa Czuba

2019-06-01 10:42
Insta@tommy.the.blacksmith
Kopa Kondracka, Kasprowy Wierch. Podejście na Kopę szlakiem niebieskim z Kuźnic. Szlak suchy, warunki dobre. Powyżej Przełęczy Kondrackiej kilka miejsc z odrobiną śniegu. Od ok. 1900m widoczność słaba, silny wiatr. Na Kasprowym jeszcze sporo śniegu. Zejście przez Murowaniec do Doliny Jaworzynki. Tuż poniżej Kasprowego kilka miejsc ze sporą ilością śniegu, ale do przejścia bez raków. Dalej szlak suchy, warunki dobre.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.