Warunki dla zapytania Goryczkowa Czuba:Tatry

Goryczkowa Czuba

2019-09-06 23:05
Insta@searching_new
Kasprowy Wierch- Kopa Kondracka Zielonym szlakiem z Kuźnic przez Myślenickie Turnie na Kasprowy pogoda dobra. Sucho, tylko czasami kropiło. Potem czerwonym szlakiem na Kopę Kondracką następnie żółtym i niebieskim z powrotem do Kuźnic po drodze deszcz. Do czasu szło się dobrze, później bardzo śliskie kamienie.
Tatry

Goryczkowa Czuba

2019-06-21 21:05
Insta@hula_martula
Trasa Dolina Małej Łąki - Kopa Kondracka - Goryczkowa Czuba - Kasprowy - Kuźnice. Dziś było cudnie. Trasę pokonaliśmy łatwo, szybko i przyjemnie. O godz. 9 na Kopie rzęsisty deszcz, szybkie rozpogodzenie w okolicach Goryczkowego Wierchu Pośredniego, trasę do Murowańca pokonaliśmy przy pięknej pogodzie.
Tatry

Goryczkowa Czuba, Kasprowy Wierch

2019-06-08 13:38
Insta@martynecz.ka
Trasa z Kuźnic przez Halę Kondratową i Przełęcz pod Kopą Kondracką. Warunki idealne, szlak suchy, w jednym miejscu ostatni śnieg. Pogoda piękna, ludzi trochę, ale nie za dużo, na Kasprowym słońce smaży 😀 ruszamy dalej na Świnicę.
Tatry

Goryczkowa Czuba

2019-06-01 10:42
Insta@tommy.the.blacksmith
Kopa Kondracka, Kasprowy Wierch. Podejście na Kopę szlakiem niebieskim z Kuźnic. Szlak suchy, warunki dobre. Powyżej Przełęczy Kondrackiej kilka miejsc z odrobiną śniegu. Od ok. 1900m widoczność słaba, silny wiatr. Na Kasprowym jeszcze sporo śniegu. Zejście przez Murowaniec do Doliny Jaworzynki. Tuż poniżej Kasprowego kilka miejsc ze sporą ilością śniegu, ale do przejścia bez raków. Dalej szlak suchy, warunki dobre.
Tatry

Kasprowy Wierch - Giewont

2019-05-31 16:26
Insta@mrs_bogdann
Gęsta mgła i miejscami śnieg. Nie było potrzeby używania raków, tylko krótkie odcinki ze śniegiem. Śnieg ciężki i mokry. Jest ślisko. Zejście niebieskim szlakiem do Kuźnic bardzo śliskie i przydadzą się stuptuty, bo jest błotniście. Goryczkowa Czuba, Kopa Kondracka
Tatry

Goryczkowa Czuba

2019-05-19 12:02
Insta@michal_kita
Kuźnice - Przełęcz pod Kopą Kondracką - Kasprowy Wierch - Kuźnice Do wysokości schronisk sucho i bezproblemowo, w wyższych partiach i na graniach reszki śniegu - mokry i zapadający - bardzo nieprzyjemny. Słonecznie z odrobiną chmur i lekkim wiatrem + ok 12.00 przelotna mrzawka
Tatry

Giewont, Goryczkowa Czuba, Kasprowy Wierch

2019-05-18 12:05
Insta@cristov5
Trasa Hala Kondratowa - Giewont - Kopa Kondracka - Kasprowy Wierch. Do schroniska w Hali Kondratowej szlak suchy, bez śniegu. Wyżej dużo mokrego śniegu, wiele osób szło w raczkach. Przy podejściu na Giewont łańcuchy odsłonięte, ale skała mokra ze względu na topniejący śnieg. Przy podejściu na Kopę część szlaku na zmianę albo ze śniegiem albo sucha skała, przez co zakladanie raków mijało sie z celem. Taka sama sytuacja przy trawersie na Kasprowy. Na zejściu zielonym szlakiem do Kuźnic miejscami pół metra śniegu, ale od Myślenickich Turni warun typowo letni. Po 13 zaczęło kropić, ale na tym poprzestało.
Tatry

Goryczkowa Czuba

2019-04-14 17:07
Maksymilian Solarski
Start z Kuźnic, a następnie przez Polanę Kalatówki i Halę Kondratową do Przełęczy Pod Kopą. Początkowo szlak suchy i bez śniegu. Pokrywa śnieżna utrzymuję się powyżej Kalatówek. Leśny fragment szlaku od Polany na Halę zalodzony i śliski, począwszy od Hali Kondratowej na szlakach zalegał mokry i sypki śnieg, który lokalnie zapadał się przy obciążeniu. Na grani między Przełęczą Pod Kopą a Goryczkową Czubą trzeba zachować szczególną ostrożność z uwagi na bardzo wąska ścieżkę, sypki i śliski śnieg. Ponadto lokalnie pokrywa śnieżna została już zupełnie wytopiona i są fragmenty suchej skały. Zejście z Kasprowego Wierchu do Kuźnic zielonym szlakiem. W partiach podszczytowych Kasprowego lokalnie śnieg został już zupełnie wytopiony, jednakże zalega on nadal na około 90% długości zielonego szlaku (niemal do Kuźnic). Sprzęt zimowy - niezbędny.
Tatry

Goryczkowa Czuba, Kasprowy Wierch

2019-04-07 01:03
Paweł Florczyk
Z Kondratowej przez Przełęcz pod Kopą, Kasprowy do Murowańca: podejście pod przełęcz super, natomiast na grzbiecie czujne trawersy po południowej stronie słowackiej, głównie ze względu na topniejący śnieg. Później autostrada na Kasprowy i zejście do Murowańca im niżej tym bardziej zapadający się śnieg.
Tatry

Kasprowy Wierch, Goryczkowa Czuba

2019-04-06 23:50
Insta@tom.rakowski
Kuźnice - Myślenickie Turnie - Kasprowy Wierch - Goryczkowa Czuba - Przełęcz pod Kopą Kondracką - Hala Kondratowa - Kuźnice Warunki idealne, ciepło, słonecznie, wiatr umiarkowany na samym szczycie. Nieziemskie widoki. Na szlaku zalega jeszcze dużo śniegu, zarówno ubitego, jak i świeżego. Momentami można było się dość głęboko zapaść. Raki i kije obowiązkowe.
Tatry

Czerwone Wierchy, Goryczkowa Czuba

2019-03-25 13:35
Kamil Kalita
Trasa: Schronisko na Hali Ornak - Cudakowa Polana - Ciemniak - Krzesanica - Małołączniak - Kondracka Kopa - Kasprowy Wierch. Szlak na Ciemniak dobrze widoczny, śnieg zmrożony, pogoda dobra, nieliczne przejaśnienia, po drodze nie minęliśmy ani jednej osoby. Dalej w kierunku Małołączniaka sytuacja wyglądała podobnie, poza tym, że istotnie zwiększyła się ilość wyżłobień (prawdopodobnie z dnia poprzedniego, niektóre po kolana), które specjalnie nie ułatwiały wędrówki. Na Kopie nastąpiło chwilowe załamanie pogody skutkujące widocznością do 20m i niewielkimi opadami śniegu. W drodze na Kasprowy Wierch pogoda uległa pogorszeniu, momentami mocno wiało i spadło ok. 5cm świeżego śniegu, co skutecznie ukrywało przedeptany szlak. Chodzenie po przykrytych świeżym śniegiem wyżłobieniach z dnia poprzedniego także nie należało do najprzyjemniejszych. Trawersy dobrze przetarte. Ogólnie rzecz ujmując, jak na tę porę roku pogoda była więcej niż dobra.
Tatry

Goryczkowa Czuba

2019-03-24 21:51
Janek Vega
Trasa Dolina Kondratowa zielony szlak - czerwony Goryczkowa Czuba - Kasprowy - zielony do Kuźnic. Generalnie trasa ok. Śnieg mokry, przepadzisty potrzebne wsparcie "techniką" Pogoda ok.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij