Warunki dla zapytania Goryczkowa Czuba:Tatry

Goryczkowa Czuba

2022-06-15 17:38
Insta@projekt_remont.pl
Trasa Kuźnice przez Dolinę Jaworzynki, Halę Gąsienicową, Kasprowy Wierch, Przełęcz pod Kopą Kondracką, Halę Kondratową, Kuźnice. Słońce, sucho
reklama

Gdzie w góry...


Tomasz Habdas
"Gdzie w góry na weekend. Górskie trasy dla każdego" to praktyczny przewodnik i poradnik przygotowujący do jednodniowych wycieczek i weekendowych wypadów w Beskidy. W tej książce znajdziesz wiele wskazówek, jak przygotować się na górską wyprawę, i porad, co naprawdę będzie ci potrzebne, a co jest jedynie zbędnym gadżetem.
Tatry

Goryczkowa Czuba

2021-12-05 02:51
Insta@pawel_barczyk
Kuźnice - Hala Kondratowa - Przełęcz pod Kopą Kondracką - Kasprowy Wierch - Kuźnice Warunki dobre. Szlaki przetarte. Miejscami z Przełęczy pod Kopą w kierunku Kasprowego śnieg nawiany do kolan. Raki obowiązkowe.
Tatry

Goryczkowa Czuba

2021-11-11 22:37
Insta@ourway.pl
Trasa: z Kuźnic na Przełęcz pod Kopą Kondracką, dalej czerwonym na Kasprowy Wierch i zejście zielonym do Kuźnic. Jesień nas rozpieszcza, warunki cudowne. Na szlaku gdzieniegdzie leży trochę śniegu, ale spokojnie da się przejść.
Tatry

Goryczkowa Czuba

2021-10-08 12:59
Joanna Bernacka
Kasprowy Wierch-Goryczkowa Czuba - Hala Kondratowa Skały przeważnie suche, w kominkach na grani jednak mokre i tam trzeba było uważać. Po drodze widmo Brockenu.
Tatry

Goryczkowa Czuba

2021-10-08 03:13
Marek Adamczyk
Z Kuźnic do Kuźnic przez Dolinę Kondratową, Kondracką PrzełęczKopę, Kasprowy, Halę Gąsienicową i Dolinę Jaworzynki. Warunki ma szlaku dobre, w zacienionych miejscach trzeba uważać na śliskie kamienie. Szarlotka w Murowańcu pyszna.
Tatry

Goryczkowa Czuba

2021-09-16 15:47
Insta@stalowa_agnieszka
Dolina Małej Łąki, Kopa Kondracka, Goryczkowa Czuba, Kasprowy, Kuźnice. W Dolinie Małej Łąki słychać było rykowisko. Szlak suchy, na trasie umiarkowana liczba turystów, na Kasprowy już tłocznie. Widoki piękne.
Tatry

Goryczkowa Czuba

2021-08-29 08:52
Insta@mariamietlicka
Trasa Kuźnice - Kalatówki - Hala Kondratowa - Kopa Kondracka - Kasprowy Wierch i powrót tą samą drogą. Kalatówki i Kondratowa z lekkim deszczykiem zarówno w jedną jak i drugą stronę. Podejście na Kopę bardzo ciężkie, widoczność 3-4 m, bardzo silny +- północny wiatr zawiewa deszcz, trudno wręcz oczy otworzyć, a im dalej w stronę Kasprowego tym gorzej, bardzo śliskie kamienie można zjechać idąc szczytami, zbawieniem było trafić na momenty szlaku które nie były odkryte czyli szły na stronę słowacką i chroniły przed wiatrem ze strony Polski. Powrotna droga bez zmian w warunkach. Jedynie na Kondratowej zbierało się wtedy już więcej ludzi. Bez pelerynki ciężko byłoby te trasę przejść mimo dobrych kurtek przeciwdeszczowych, bo deszcz padał w takich ilościach.
Tatry

Giewont, Goryczkowa Czuba

2021-07-28 23:52
Insta@luki_runner
Przez Kasprowy Wierch i Kopę Kondracką Początek w Kuźnicach, przez Myślenickie Turnie na Kasprowy Wierch. Na górze widoczność prawie zerowa. Im dalej od Kasprowego tym mniejsza mgła i ładniejsze widoki.
Tatry

Goryczkowa Czuba

2021-07-21 21:40
J. G.
Kasprowy - Kopa Kondracka - Hala Kondrarowa - Kuźnice Szlak wilgotny, miejscami mokry. Przy zejściu na Halę Kondratową - miejscami po szlaku spływa woda. Widoczność na szczycie zerowa, przy wejściu na Giewont - sporo ludzi, dużo turystów w drodze na szczyt.
Tatry

Goryczkowa Czuba, Giewont

2021-07-15 23:26
Arleta Musikowska
Start z Kasprowego. Straszyli burzami od samego rana, a burza przyszła dopiero po 16 🙂 Na trasie Kasprowy - Kopa Kondracka - Giewont - Kuźnice trafiły się może 2 chmury, które na chwilę przysłoniły widoki 😉
Tatry

Goryczkowa Czuba

2021-07-09 23:32
Insta@czasemwgory_czasemnie
Bardzo malownicza trasa z Kuźnic najpierw niebieskim szlakiem do Hali Kondratowej, następnie zielonym na Przełęcz Pod Kopą Kondracką i dalej czerwonym na szczyt Kopy Kondrackiej i również czerwonym z Kopy na Kasprowy Wierch. Zejście z Kasprowego przez Halę Gąsienicową. Warunki dobre, trasa przez większość czasu prowadzi przez otwarty teren, więc latem warto zabrać więcej wody i coś na głowę oraz sprawdzić, czy nie ma zagrożenia burzowego. Uwaga na końcówkę zejścia z Gąsienicowej do Kuźnic niebieskim szlakiem - są dość śliskie odcinki. Kopa Kondracka, Kasprowy Wierch
Tatry

Goryczkowa Czuba

2021-07-07 21:17
Insta@soy__monica31
Trasa Kuźnice, Kalatówki, Hala Kondratowa, Przełęcz pod Kopą, Kopa Kondracka, i później na Kasprowy. Trasa przyjemna, gdzieś tam daleko jest jeszcze śnieg, ale na trasie suchutko. Niewiele ponad 20 stopni i lekki wiatr.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.