Warunki dla zapytania Goryczkowa Czuba:Tatry

Czerwone Wierchy, Kasprowy Wierch

2020-09-16 09:05
Maciej
Kiry - Piec - Ciemniak - Czerwone Wierchy- Goryczkowa Czuba - Kasprowy Wierch - Liliowe - Czarny Staw Gąsienicowy - Murowaniec - Kuźnice Pogoda słoneczna, lecz na Czerwonych Wierchach wiało. Z rana pusto 4 szczyty Czerwonych Wierchów brak ludzi i później już w okolicy Kasprowego zaczęło się robić tłoczno. Start ok 6 rano.
Tatry

Goryczkowa Czuba

2020-08-29 07:27
Insta@mateo_bak
Kuźnice - Hala Gąsienicowa - Świnicka Przełęcz - Kasprowy Wierch - Kopa Kondracka Wyruszamy z Kuźnic, w planach mając zdobycie Kościelca. Z uwagi na silny wiatr, rezygnujemy i udajemy się na Świnicką Przełęcz. Po drodze spotykamy wracających z Przełęczy Karb, którzy również skarżą się na silny wiatr przy podejściu na Kościelec. Na Przełęczy Świnickiej również silny wiatr, a sama przełęcz, Świnica i Kościelec pokryte warstwą chmur. Większy ruch turystyczny zaczyna się za Kasprowym w kierunku Kopy, gdzie spotykamy sporo turystów a i siła wiatru nieco słabnie.
Tatry

Goryczkowa Czuba, Giewont

2020-07-19 19:57
Insta@karia.dondracka
Kasprowy Wierch - Kopa Kondracka - Giewont. Pomimo częstych opadów w ostatnim czasie szlaki są suche. Na szlakach stosunkowo mało ludzi, jedynie na Giewoncie zebrała się większa grupa.
Tatry

Goryczkowa Czuba

2020-07-01 00:02
Karolina Mazur
Mało jak na tą trasę osób, pełne słońce i lekki wiatr, trzeba pamiętać o dużej ilości spfu, suchy szlak. Sama przyjemność z wędrowania.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.