Warunki dla zapytania Goryczkowa Czuba:Tatry

Goryczkowa Czuba

2021-01-09 18:22
Insta@mihal_w
Podejście z Hali Kondratowej na Przełęcz pod Kopą Kondracką i dalej w stronę Kasprowego Wierchu. Szlak lekko przysypany świeżym śniegiem, ale warunki bardzo dobre. Raki i czekan obowiązkowo.
Tatry

Goryczkowa Czuba

2020-12-18 23:27
Insta@hedonizm16
Kuźnice - Hala Kondratowa- Przełęcz pod Kopą Kondracką - Kasprowy Wierch - Myślenickie Turnie - Kuźnice Podejście pod przełęcz w warunkach zimowych, od przełęczy po Kasprowy od kamieni, przez lód i każdy rodzaj śniegu. Raczkiraki wskazane.
Tatry

Goryczkowa Czuba

2020-12-13 19:15
Insta@janiszynsylwia
Przełęcz pod Kopą Kondracką - - Kasprowy Wierch Mało śniegu, od Kalatówek dosyć ślisko, lepiej uważać. Od Hali Kondratowej do Przełęczy pod Kopą sypki, śliski śnieg, przydatne raczki. Do Kasprowego super warunki, sprzęt niekonieczny, 2 miejsca z lodem, ale do przejścia. Zejście zielonym do Kuźnic wciąż w wyślizganym śnieżku, da się bez raków, ale zdecydowanie wygodniej mieć chociaż raczki.
Tatry

Czerwone Wierchy, Goryczkowa Czuba

2020-11-21 16:23
Insta@anka.metal
Podejście od Kuźnic na Kasprowy Wierch, zejście czerwonym szlakiem do Kir. Warunki bardzo dobre. Dzień bardzo słoneczny, -7C. Na trasie zmrożony puch, miejscami ślisko i wietrznie. Raki zbędne, raczki byłyby bardziej odpowiednie, niemniej ja nie odczuwałam dyskomfortu idąc bez. Zejście do Doliny Kościeliskiej, czerwonym szlakiem śliskie bardziej niż pozostała część trasy.
Tatry

Goryczkowa Czuba

2020-11-16 15:41
Insta@_pani_z_
Trasa zielonym szlakiem na Kasprowy Wierch przez Goryczkową Czubę na Kopę Kondracką, zejście przez Kondracką Przełęcz do Kuźnic. Warunki dobre, słonecznie, praktycznie bezwietrznie, szlaki momentami oblodzone, kijki przydatne.
Tatry

Goryczkowa Czuba

2020-11-15 19:38
Insta@olenkatoja
Przez Myślenickie Turnie ba Kasprowy Wierch, na niektórych kamieniach w cieniu ślisko. Warunki dobre, oblodzenia na zejściu z Kasprowego w kierunku Kopy, potem liczne błotko 🙂 Zejście w kierunku Hali Kondratowej po śliskich schodkach. Ogólnie- piękna końcówka jesieni!
Tatry

Goryczkowa Czuba

2020-11-11 17:20
Iwona Wierzbińska
Kasprowy Wierch - Suche Czuby - Dolina Kondratowa Po północnej stronie w zacienionych miejscach trochę nieszkodliwego szronu. Na grani sucho. Warunki wręcz idealne.
Tatry

Czerwone Wierchy, Goryczkowa Czuba

2020-10-31 23:11
Insta@rudamarrudaa
Hala Gąsienicowa - Kasprowy Wierch - Czerwone Wierchy - Hala Ornak Miejscami zalega śnieg na szlaku, zdarzają się też śliskie kamienie. Pogoda petarda.
Tatry

Goryczkowa Czuba

2020-10-24 22:38
Sara Kryjak
Kasprowy przez Myślenickie Turnie, powrót przez Przełęcz pod Kopą Kondracką i Halę Kondratową. Dziś warunki średnie. Na całej trasie mokre i śliskie kamienie. Resztki śniegu do ominięcia, ale warto mieć chociaż raczki, szczególnie przy zejściu z Przełęczy pod Kopą Kondracką na Halę Kondratową. Większość osób bez sprzętu jechało na butach, kolanach i tyłkach. Dużo osób schodziło ze szlaku i deptało roślinność byle ominąć śnieg 🙁 Przed południem zachmurzenie, ale pułap chmur wysoki, widoki były. Potem zaczęło kropić, jednak nie było to zbyt uciążliwe podczas wędrówki. Dopiero bardziej rozlało się około godziny 13 przy przełęczy. Zrobiło się zimno, nieprzyjemnie i chmury zakryły góry. Do końca dnia nie było już widoków.
Tatry

Goryczkowa Czuba, Kopa Kondracka

2020-10-23 15:14
Insta@areekb
Podejście z Kuźnic zielonym szlakiem na Kasprowy Wierch, później przejście czerwonym na Kopę Kondracką i zejście do Kuźnic żółtym, później niebieskim. Warunki bardzo dobre, jedyna trudność przy końcowym podejściu na Kasprowy, przydatne tam raki lub raczki.
Tatry

Goryczkowa Czuba, Kopa Kondracka

2020-10-21 22:06
Michał Bardall
Kuźnice - Murowaniec - Kasprowy Wierch - Suche Czuby - Kopa Kondracka - Kuźnice Śnieg głównie na północnych stokach, od około 1700m, momentami ślisko. Na południowych stokach śnieg rozmiękczony. Raczki przydatne tylko odcinkowo, kijki obowiązkowo!
Tatry

Goryczkowa Czuba

2020-10-21 22:02
Karcia Kos
Kuźnice Myślenickie Turnie Kasprowy Wierch Przełęcz pod Kopą Kondracką Hala Kondratowa Kuźnice . Warunki zmienne, rano oblodzone kamienie i zwarty śnieg, ok południa część stopiona, błoto pośniegowe i lód w miejscach zacienionych. Ale można było zdjąć raczki. Natomiast zejście z przełęczy wymagało raczków i kijów. Warunki bardziej zimowe niż jesienne. Należy zabrać raczki i kije z zimowymi talerzykami. Czasy przejść też już bardziej zimowe, z uwagi na zapadanie się i zwiększoną uważność. Stuptuty nie są konieczne. Śnieg tak od poziomu 1.6k.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.