Warunki dla zapytania Grześ:Tatry

Wołowiec

2020-10-23 22:43
Insta@mynameisdominique
Przejście przez Dolinę Chochołowską, Grześ, Rakoń i Wołowiec. Powrót przez Wyżnią Dolinę Chochołowską zielonym szlakiem. Warunki zmienne, raz słońce raz deszcz. Chmury nisko osadzone. Dużo błota, mokro. Przy zejściu przydały się raczki.
Tatry

Grześ, Rakoń, Wołowiec

2020-10-20 12:23
Insta@happyforall
Od schroniska do Grzesia szlak delikatnie zasypany topniejącym śniegiem, dalej do Rakonia coraz więcej śniegu juz twardego, od Rakonia do Wołowca śniegu po kolana.
Tatry

Grześ, Rakoń

2020-10-17 23:15
Insta@joan_ka
Szlak przetarty, warstwa śniegu dosyć cienka, więc spokojnie dało się iść bez raczków. Na szlaku Grześ - Rakoń widoczność bardzo słaba. Cały czas padał śnieg, ale wiatr słaby.
Tatry

Wołowiec, Jarząbczy Wierch

2020-10-17 19:36
Michał Tomaszewski
Polana Chochołowska - Grześ - Wołowiec - Kończysty W. - Polana. Rano błoto w lesie, później torowanie przez całą drogę. Lodu nie stwierdziłem. Na 20 minut wyszło na Rakoniu słońce. Duże stadko kozic poniżej Wołowca.
Tatry

Grześ

2020-10-15 11:52
Insta@pan.grzegorz
Do wysokości 1550m odwilż. Warunki dobre, słonecznie. Śniegu szybko ubywa, szlak błotnisty i mokry.
Tatry

Grześ, Rakoń, Wołowiec

2020-08-31 21:43
Insta@iniechtoszlak
Początek trasy Doliną Chochołowską aż do schroniska. Spod schroniska szlakiem żółtym, potem łączy się z niebieskim (w stronę Grzesia). Z Grzesia na Rakoń szlakiem niebieskim. Dalej na Wołowiec również niebieskim. Zejście szlakiem zielonym aż pod schronisko. Warunki pogodowe: ciepło, na szczytach dosyć wietrznie. Bez deszczu. Wyjście na szlak o godzinie 6 30. Mało ludzi na trasie.
Tatry

Grześ, Rakoń, Wołowiec

2020-08-24 15:02
Agnieszka Brzeszcz
Szlaki są suche, miejscami tylko pozostałości po deszczu (trzeba uważać). Ludzi prawie brak, dopiero na Wołowcu garstka. Na Wołowcu na chwilę przewiało chmury. Schodziłam praktycznie sama większość drogi. (PTTK Chochołowska- Grześ- Rakoń- Wołowiec- zejście zielonym szlakiem do Chochołowskiej)
Tatry

Grześ, Rakoń, Wołowiec

2020-08-08 00:27
Jadwiga Grzyśka
Wyjście szlakiem żółto - niebieskim - powrót zielonym. Droga na Grzesia w początkowej fazie mocno wyeksploatowana (zrywka?), reszta bez problemu do przejścia - chociaż w deszczowe dni może być ślisko. Zejście szlakiem zielonym - tuż przy dojściu do schroniska również zrywka, mocne błoto, prace w toku.. Mimo wczesnego wyjścia- turystów sporo.. i na szlaku i na szczytach.
Tatry

Jarząbczy Wierch, Starorobociański Wierch

2020-08-07 15:26
Sevencoins.pl
Chochołowska, Grześ, Rakoń, Wołowiec, Jarząbczy, Kończysty, Starorobociański, Ornak, Kościeliska. Miedzy Grzesiem a Rakoniem prace na szlaku - jest niedokończona konstrukcja. Prace także na Wołowcu. Zejścia z Wołowca poprawione, ale po tych workach się zbiega jakoś trudniej. Poza tym wszystko po staremu 🙂
Tatry

Wołowiec

2020-08-03 10:30
Insta@chodz_sie_powloczymy
Wołowiec - Rakoń - Grześ Wyjście między godziną 15 a 16 ze schroniska na Polanie Chochołowskiej. Na niebie ciemne chmury, ale widoczność dobra. Chwilami trochę kropiło ale nie zdążyło nas zmoczyć. Na grani dosyć silny wiatr. Z powodu późnej pory na szlaku łączącym szczyty całkiem pusto - polecam mimo wszystko wychodzić trochę wcześniej, bo nie każdy zdąży wrócić do schroniska przed zmrokiem wychodząc tak późno jak my dzisiaj.
Tatry

Rohacze

2020-07-22 19:21
Artur S.
Grześ, Rakoń, Wołowiec, Rohacz Ostry, Rohacz Płaczliwy, Jarząbczy Wierch, Kończysty Wierch, Trzydniowiański Wierch. Na części szlaków w Tatrach Zachodnich (obecnie Rakoń i Wierchy) trwają remonty szlaków. Siatki, worki jutowe, krokwie mogą stanowić pewne utrudnienia na tym etapie prac. Po stronie słowackiej przy wejściu na Jarząbczy Wierch mocno rozrośnięta kosodrzewina. Szlak suchy, bez przestojów na łańcuchach.
Tatry

Grześ

2020-07-17 20:35
Stefan Grajewski
Warunki przyzwoite, mało osób, szlak w miarę suchy. Bez widoków. Mleko naokoło.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.