Warunki dla zapytania Grześ, Rakoń:Tatry

Grześ, Rakoń

2021-01-18 02:11
Insta@pani__ruda
Szlak na Grzesia pięknie przetarty! Na Rakoń już trochę mniej, ale bez tragedii. Bez porównania do wczorajszego torowania! Pogoda bajeczna! Piękne słoneczko, czyste niebo. Dopiero w drodze na Rakoń pojawił się zimny wiatr poza tym super! Piękny poniedziałek! Powrót tą samą trasą.
Tatry

Grześ, Rakoń

2021-01-01 23:09
Paweł Jakubiak
Chochołowska - Grześ - Rakoń - Chochołowska Dziś warunki dość ciężkie, bardzo silny wiatr, podejście - śnieg rozwiany, więc da się wejść nawet w raczkach, śnieg sypki, nieoblodzony.
Tatry

Grześ, Rakoń, Wołowiec

2020-11-18 13:32
Insta@kasia.solusmiskowicz
Z Doliny Chochołowskiej na Grzesia. Rano delikatny mróz. Warunki bardzo dobre. Od Schroniska dużo błota, brak lodu i oblodzeń. Do Rakonia podobnie - choć miejscami w cieniu zmrożona ziemia, miejscami błoto. Szlak niebieski na Wołowiec śliski, oszroniony, zlodzone kamienie. Raczki obowiązkowe. Zejście zielonym do Doliny Chochołowskiej z Przełęczy Zawracie bardzo śliskie w cieniu Wołowca - raczki niezbędne. Od połowy szlaku warunki bardzo dobre. Na samym dole dużo błota 🙂
Tatry

Grześ, Rakoń, Wołowiec

2020-10-30 11:50
Insta@aleksandra.zeett
Przez Wyżnią Polanę Chochołowską na Wołowiec, Rakoń, Grzesia. Trasa miejscami błotnista. Po wieczornych i nocnych opadach, na wyższych częściach szlaku zalega śnieg. Kolce mogą być przydatne, szczególnie przy szczycie Wołowca. Droga powrotna z Grzesia mocno zniszczona przez prowadzoną tam wycinkę drzew.
Tatry

Wołowiec

2020-10-23 22:43
Insta@mynameisdominique
Przejście przez Dolinę Chochołowską, Grześ, Rakoń i Wołowiec. Powrót przez Wyżnią Dolinę Chochołowską zielonym szlakiem. Warunki zmienne, raz słońce raz deszcz. Chmury nisko osadzone. Dużo błota, mokro. Przy zejściu przydały się raczki.
Tatry

Grześ, Rakoń, Wołowiec

2020-10-20 12:23
Insta@happyforall
Od schroniska do Grzesia szlak delikatnie zasypany topniejącym śniegiem, dalej do Rakonia coraz więcej śniegu juz twardego, od Rakonia do Wołowca śniegu po kolana.
Tatry

Grześ, Rakoń

2020-10-17 23:15
Insta@joan_ka
Szlak przetarty, warstwa śniegu dosyć cienka, więc spokojnie dało się iść bez raczków. Na szlaku Grześ - Rakoń widoczność bardzo słaba. Cały czas padał śnieg, ale wiatr słaby.
Tatry

Grześ, Rakoń, Wołowiec

2020-08-31 21:43
Insta@iniechtoszlak
Początek trasy Doliną Chochołowską aż do schroniska. Spod schroniska szlakiem żółtym, potem łączy się z niebieskim (w stronę Grzesia). Z Grzesia na Rakoń szlakiem niebieskim. Dalej na Wołowiec również niebieskim. Zejście szlakiem zielonym aż pod schronisko. Warunki pogodowe: ciepło, na szczytach dosyć wietrznie. Bez deszczu. Wyjście na szlak o godzinie 6 30. Mało ludzi na trasie.
Tatry

Grześ, Rakoń, Wołowiec

2020-08-24 15:02
Agnieszka Brzeszcz
Szlaki są suche, miejscami tylko pozostałości po deszczu (trzeba uważać). Ludzi prawie brak, dopiero na Wołowcu garstka. Na Wołowcu na chwilę przewiało chmury. Schodziłam praktycznie sama większość drogi. (PTTK Chochołowska- Grześ- Rakoń- Wołowiec- zejście zielonym szlakiem do Chochołowskiej)
Tatry

Grześ, Rakoń, Wołowiec

2020-08-08 00:27
Jadwiga Grzyśka
Wyjście szlakiem żółto - niebieskim - powrót zielonym. Droga na Grzesia w początkowej fazie mocno wyeksploatowana (zrywka?), reszta bez problemu do przejścia - chociaż w deszczowe dni może być ślisko. Zejście szlakiem zielonym - tuż przy dojściu do schroniska również zrywka, mocne błoto, prace w toku.. Mimo wczesnego wyjścia- turystów sporo.. i na szlaku i na szczytach.
Tatry

Jarząbczy Wierch, Starorobociański Wierch

2020-08-07 15:26
Sevencoins.pl
Chochołowska, Grześ, Rakoń, Wołowiec, Jarząbczy, Kończysty, Starorobociański, Ornak, Kościeliska. Miedzy Grzesiem a Rakoniem prace na szlaku - jest niedokończona konstrukcja. Prace także na Wołowcu. Zejścia z Wołowca poprawione, ale po tych workach się zbiega jakoś trudniej. Poza tym wszystko po staremu 🙂
Tatry

Rohacze

2020-07-22 19:21
Artur S.
Grześ, Rakoń, Wołowiec, Rohacz Ostry, Rohacz Płaczliwy, Jarząbczy Wierch, Kończysty Wierch, Trzydniowiański Wierch. Na części szlaków w Tatrach Zachodnich (obecnie Rakoń i Wierchy) trwają remonty szlaków. Siatki, worki jutowe, krokwie mogą stanowić pewne utrudnienia na tym etapie prac. Po stronie słowackiej przy wejściu na Jarząbczy Wierch mocno rozrośnięta kosodrzewina. Szlak suchy, bez przestojów na łańcuchach.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.