Warunki dla zapytania Hala Gąsienicowa:Tatry

Kościelec

2020-08-08 15:30
Muskat 4U
Kuźnice-Hala Gąsienicowa-Karb-Kościelec- Czarny Staw Gąsienicowy-Hala Gąsienicowa-Boczań-Kuźnice Przy kasie duża kolejka, na szlaku na Halę Gąsienicową nieprzerwany strumień turystów, na szlaku na Karb zaledwie kilka osób, na Kościelcu kilkanaście osób, nad Czarnym Stawem Gąsienicowym bez tłumów, ale tłumy na szlaku z Murowańca do Czarnego Stawu. Bezchmurne niebo, tylko na szlaku przez Boczań odrobina błota. W Kuźnicach uruchomiono dodatkową kasę. Czas 3h 🙂
Tatry

Zmarzły Staw

2020-08-06 15:52
JG
Kuźnice, Skupinów Upłaz, Hala Gąsienicowa, Czarny Staw Gąsienicowy, Zmarzły Staw powrót tą samą trasą Wyjście wczesnym rankiem w sporej mgle. Ludzi sporo. Szlak mokry, miejscami śliski, błotnisty. Od Murowańca szlak mokry miejscami tylko.
Tatry

Kościelec

2020-07-31 12:00
Przewodnik Tatrzański Maja Sindalska
Szlaki suche, pogoda świetna. Na szczycie wychładzający wiatr. Sporo turystów, ale bez zatorów. Kuźnice - Boczań - Hala Gąsienicowa - Zielony Staw Gąsienicowy - Karb - Kościelec - Karb - Czarny Staw Gąsienicowy - Dolina Jaworzynki - Kuźnice.
Tatry

Granaty, Żleb Kulczyńskiego

2020-07-30 09:40
Insta@juuustine.t
Trasa : Kuźnice - Hala Gąsienicowa - Czarny Staw Gąsienicowy- Skrajny Granat - Pośredni Granat- Zadni Granat- Żleb Kulczyńskiego- Kozia Dolinka- Zmarzły Staw - Czarny Staw Gąsienicowy - Murowaniec - Kuźnice. Szlak suchy. Bardzo dobra widoczność. Bezwietrznie i słonecznie.
Tatry

Kasprowy Wierch

2020-07-22 20:18
Insta@mariamietlicka
Trasa Kasprowy Wierch - Hala Gąsienicowa - Czarny Staw Gąsienicowy - Boczań - Kuźnice. Chmury tylko grożą deszczem mimo zapowiadanych od paru dni burzy i opadów. Pogoda idealna trochę promieni, trochę cienia. Im bliżej stawu tym bardziej pochmurno. Kościelec widoczny tylko momentami. Przy zejściu z Hali przez Boczań trzeba uważać na błoto przez cały odcinek wśród drzew do Kuźnic. Jest tam na tyle stromo, że można zjechać i to nie raz, bo droga jest śliska przez dobre ostatnie 30 min szlaku, bądź początkowe 30 idąc z Kuźnic. Trasa na Halę przez Jaworzynkę okazała się obecnie lepsza 🙂
Tatry

Kościelec

2020-07-19 13:09
Insta@arci_s
Trasa Kuźnice-Hala Gąsienicowa-Czarny Staw-Przełęcz Karb - Kościelec. Ciepło i nawet słonecznie. Do Murowańca mokro i błotniście. Dalej sucho, przy podejściu pod szczyt pojedyncze mokre kamienie. Wzmożony ruch. Pozdrowienia dla chłopaków z Siedlec 🙂
Tatry

Świnica

2020-07-05 19:52
Joanna Waryszak
Trasa: Dolina Jaworzynki - Hala Gąsienicowa - Świnicka Przełęcz - Świnica - Liliowe - z powrotem do Kuźnic Od rana lampa. Na całej trasie żadnych trudności związanych z wodą czy śniegiem. Już od 5 rano bardzo dużo ludzi. Im bliżej południa tym więcej. Ogromne kolejki na łańcuchach, trzeba uważać, bo ludzie się przepychają, wyprzedzają, ciągną za łańcuchy.
Tatry

Przełęcz Krzyżne

2020-07-01 07:00
Marcin Wulpus
Trasa: Kuźnice-Hala Gąsienicowa-Krzyżne-Pięć Stawów-Wodogrzmoty Mickiewicza-Palenica Białczańska Na szlaku bardzo dobre warunki, w Dolinie Pańszczyca na źółtym szlaku trzeba przejść 5 metrów przez śnieg, ale nie stanowi to problemu. Początkowo szlak wiedzie przez skalne płyty, samo podejście na przełęcz to skalne rumowisko i drobne kamienie. Zejście do Piątki również suchutkie. Na szlaku cały czas słońce, więc krem z filtrem i nakrycie głowy obowiązkowe.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.