Warunki dla zapytania Hala Gąsienicowa:Tatry

Zawrat

2019-07-23 21:50
Igor Ka
Brzeziny-Hala Gąsienicowa-Zawrat-5 stawów-Palenica. Pogoda nie rozpieszczała. Praktycznie cały czas padało. Kamienie mokre i śliskie. W szczególności należało uważać w podejściu na Zawrat od Czarnego Stawu Gąsienicowego.
Tatry

Hala Gąsienicowa

2019-07-14 20:27
Insta@thrashhmetalviking
Temperatura do marszu w dolinach przyjemna, ale atakujący znienacka deszcz może utrudnić życie. Gwałtowne oberwanie chmury skutecznie nas przekonało do zrezygnowania ze zdobycia Zawratu. Z opowieści ludzi którzy zawracali z góry wynika, że momentami pada tam śnieg. Nas na Czarnym Stawie zastał lekki grad. Trzeba uważać bo ślisko.
Tatry

Krzyżne

2019-06-25 21:04
Jakub Żebrowski
Hala Gąsienicowa - Dolina Pańszczyca - Przełęcz Krzyżne. Tatry na biegowo cd. Murowaniec - Pańszczyca - Krzyżne. Rano bezchmurnie, około 10 zaczęło się stopniowo chmurzyć. Mocne słońce, bierzcie kremy z filtrem i dużo, dużo płynów, nawadniajcie się.
Tatry

Hala Gąsienicowa

2019-06-18 23:04
Marta Kucharska
Tatry

Zawrat

2019-06-10 22:14
Insta@lubie_pod_gore
Hala Gąsienicowa - Przełęcz Zawrat, do Zmarzłego Stawu trzy płaty śniegu, ale na luzie; od Zmarzłego Stawu do samej góry śnieg; da się wejść, bo są wyrobione stopnie w śniegu, ale na pewno nie w butach z płaską podeszwą, raki i czekan ułatwią wejście.
Tatry

Hala Gąsienicowa

2019-06-05 17:40
Rafał Włod
Na Gąsienicowej pięknie było wczoraj i na szlaku z Kuźnic zarówno żółtym (zdjęcie z polany) jak i niebieskim (zdjęcie) raczej sucho.(jedynie na dole niebieskiego gdzieniegdzie trochę błotka ze względu na płynący ciek wodny bokiem podejścia w lesie). Idąc dalej na Kasprowy widać na szlaku trochę płatów śniegu.
Tatry

Świnicka Przełęcz

2019-05-31 23:29
Insta@allme_traveler
Trasa: Kuźnice - Boczań - Hala Gąsienicowa - Liliowe - Świnicka Przełęcz - Kasprowy Wierch - Hala Gąsienicowa - Boczań - Kuźnice. Z Kuźnic przez Boczań szlak miejscami z mokrymi kamieniami bez śniegu. Podejście pod Liliowe z mokrym śniegiem. Przydadzą się kijki. Dalej w stronę Świnicy też miejscami śnieg. Pomimo tego, że miałam raki i czekan zawróciłam Ok. 15 min przed szczytem Świnicy, bo była słaba widoczność i mokry śnieg przy stromym podejściu. Po godzinie 13 zaczęło się lekko przejaśniać, ale później znów była mgła. Zejście z Kasprowego tylko kawałek z mokrym śniegiem. Po godzinie 15 rozpogodziło się. Niebo się przejaśniło i wyszło słońce.
Tatry

Hala Gąsienicowa

2019-05-28 08:24
Monika Kiełbaszewska
Przejście z Murowańca do Kuźnic przez Dolinę Jaworzynkę. Cały czas padało, pochmurno. Pogoda ewidentne się załamała i nie wygląda jakby się miała poprawić 🙁 Trzeba uważać na śliskie kamienie, przejście może przez to zająć trochę dłużej.
Tatry

Kasprowy Wierch

2019-05-26 19:59
Karolina Trynka
Kasprowy - Hala Gąsienicowa- Kuźnice. Od Kasprowego do Hali miejscami śnieg śliski i zapadający się. Kijki zdecydowanie ułatwią zejście. Od Gąsienicowej już lato 🙂
Tatry

Kościelec

2019-05-18 00:08
Waldemar Jasiński
Trasa: Hala Gąsienicowa, Czarny Staw Gąsienicowy, Kościelec, Zielony Staw Gąsienicowy. Na szlaku żółtym przez Dolinę Jaworzynki płaty śniegu nie do ominięcia rano, zaczynały się tuż przed złączeniem szlaków. Od Hali Gąsienicowej do Czarnego Stawu śnieg już na całej długości. Śnieg w ogólności bardzo mokry i grząski, aż po sam szczyt. Powyżej Karbu dużo wystających skał lub ledwo przykrytych śniegiem. Przy zejściu na stronę Zielonego Stawu ścieżka wytyczona bardzo dziwnie, dużo przedzierania się przez kosodrzewinę, a pod sam koniec przez gęste krzaki. Być może jest wydeptana też inna, jednak szedłem za najwyraźniejszym śladem. Zejście przez Boczań - śniegu brak, w większości sucho.
Tatry

Hala Gąsienicowa

2019-05-14 09:19
Tatry Latem
Tatry

Hala Gąsienicowa

2019-05-11 21:10
Tatry Latem
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij