Warunki dla zapytania Hala Gąsienicowa:Tatry

Czarny Staw Gąsienicowy

2020-10-18 20:56
Insta@agu.bu
Hala Gąsienicowa i Czarny Staw Gąsienicowy. Można śmiało bez raczków, chociaż miejscami troszkę ślisko, bez wiatru.
Tatry

Hala Gąsienicowa

2020-10-14 15:19
Insta@joan_ka
Niebieski szlak na Murowaniec, warunki do podejścia ok - nie były potrzebne raki. Żółty szlak przez Dolinę Jaworzynki dosyć śliski. Warstwa śniegu na szlaku jest cienka, przez co miejscami przebijają kamienie, na których łatwo się poślizgnąć.
Tatry

Giewont, Kasprowy Wierch

2020-09-20 21:08
Insta@_aleksandraa_k_
Warunki bardzo dobre, wiadomo sobota dużo ludzi. Kuźnice-Kalatówki-Hala Kondratowa-Kondracka Przełęcz-Wyżnia Kondracka Przełęcz-Giewont-Kopa Kondracka-Przełęcz pod Kopą Kondracką-Kasprowy Wierch-Hala Gąsienicowa-Przełęcz między Kopami-Kuźnice przez Boczań
Tatry

Orla Perć

2020-09-16 11:23
Przewodnik Tatrzański Maja Sindalska
Kozia Przełęcz - Skrajny Granat Kuźnice - Boczań - Hala Gąsienicowa - Kozia Przełęcz - Kozi Wierch - Granaty - Hala Gąsienicowa - Dolina Jaworzynki - Kuźnice Przepiękna wycieczka przy cudownej pogodzie. Mieliśmy iść tylko na Kozi Wierch, ale szkoda było schodzić tak wcześnie, więc przeszliśmy jeszcze Granaty wykręcając sumarycznie całkiem długą trasę 🙂 Szlaki suche, fantastyczne warunki. Turystów sporo, ale bez zatorów. Na Granatach akcja ratunkowa, niestety wydarzył się wypadek śmiertelny. Śmigło TOPRu towarzyszyło nam praktycznie cały dzień. W Murowańcu pod wieczór sporo turystów.
Tatry

Gęsia Szyja, Hala Gąsienicowa

2020-09-12 19:43
Anna Piątkowska
Szlak z Toporowej Cyrhli na Gęsią Szyję, dalej przez Waksmundzką Rówień na Halę Gąsienicową. Warunki na szlaku dobre między Cyrhlą a Psią Trawką miejscami błoto, bardzo mało ludzi. Na Gęsiej Szyi w południe nieco więcej ludzi, ale nadal nie były to jakieś trudne do zniesienia tłumy. Dojście do Gąsienicowej w zupełnym spokoju, minęliśmy raptem kilka osób, dopiero pod Murowańcem ogromny tłok. Niebieski szlak do Kuźnic miejscami śliski, warto mieć kijki.
Tatry

Hala Gąsienicowa

2020-09-11 07:04
Dawid Zieliński
Szlak na Halę Gąsienicową przez Boczań, godz. 7:30 Info: Dawid Zieliński Śkisko, mokro, paruje cały las.
Tatry

Kościelec

2020-09-10 12:16
Przewodnik Tatrzański Maja Sindalska
Kuźnice - Boczań - Hala Gąsienicowa - Zielony Staw Gąsienicowy - Karb - Kościelec - Karb - Czarny Staw Gąsienicowy - Murowaniec - Dolina Jaworzynki - Kuźnice Szlaki suche, poza miejscami gdzie zawsze są mokre 😉 Turystów niewielu, na szczycie 6 zdobywców. Wiele osób rezygnowało z podejścia z Karbu przez zachmurzenie, które potem jednak przeszło. Po południu pochmurno i mżawka. Rano rześko. W Murowańcu rano (ok 9) bardzo pusto, po południu prawie wszystkie stoliki w środku zajęte. Pozdrowienia dla napotkanych fanów strony!
Tatry

Świnica

2020-09-09 10:25
Przewodnik Tatrzański Maja Sindalska
Kasprowy Wierch kolejką - Świnica - Liliowe - Hala Gąsienicowa - Dolina Jaworzynki - Kuźnice Szlaki suche, wspaniałe. Pogoda cudowna. Ludzi tłumy, trudniejsze miejsca na łańcuchach korkowały się, wierzchołek zatłoczony. Nie wszyscy potrafią cierpliwie czekać, idą pod prąd, rozcinają grupy, chwytają łańcucha używanego przez inną osobę mimo próśb by zaczekali.... Nie mówiąc o panu, ktory miał cztery kije w plecaku na sztorc, każdy w inną stronę, ostrymi końcówkami do góry jak sztylety, na prośbę o obrócenie ich strzelił foszkiem, że przecież góry są niebezpieczne... O dziwo w Murowańcu bez większych kolejek, nawet wolne stoliki.
Tatry

Kościelec

2020-09-05 12:28
Insta@olalesnicka
Murowaniec-Karb-Kościelec-Hala Gąsienicowa Piękna pogoda, większość trasy zdecydowanie całkowicie sucha. Momentami tłoczno. Na samym Kościelcu chwilami kolejki nawet na 30-40 osób do zejścia przy pierwszej półce, patrząc od Karbu. Tylko chwilami wilgotna, lekko ubłocona skała. Na górze trochę wiało, jednak wciąż było ciepło.
Tatry

Hala Gąsienicowa

2020-09-04 17:26
Marta Urbaniak
Trasa z Kuźnic do Hali Gąsienicowej przez Dolinę Jaworzynki. Ok. 07:00-08:00 na trasie już troszkę ludzi było. Gdzieniegdzie kałuże i śliskie kamienie.
Tatry

Kościelec

2020-08-31 21:52
Insta@wojdylko_s
Kuźnice - Hala Gąsienicowa - Kościelec - Hala Gąsienicowa - Gęsia Szyja - Palenica Białczańska. W ostatni dzień wakacji, warunki do podejścia na Kościelec idealne: czyste niebo, sucho na szlaku, ruch umiarkowany więc i brak zatorów. Na szlaku ze schroniska Murowaniec do Gęsiej Szyi po południu praktycznie pusto, a niebo spowiły gęste chmury.
Tatry

Goryczkowa Czuba

2020-08-29 07:27
Insta@mateo_bak
Kuźnice - Hala Gąsienicowa - Świnicka Przełęcz - Kasprowy Wierch - Kopa Kondracka Wyruszamy z Kuźnic, w planach mając zdobycie Kościelca. Z uwagi na silny wiatr, rezygnujemy i udajemy się na Świnicką Przełęcz. Po drodze spotykamy wracających z Przełęczy Karb, którzy również skarżą się na silny wiatr przy podejściu na Kościelec. Na Przełęczy Świnickiej również silny wiatr, a sama przełęcz, Świnica i Kościelec pokryte warstwą chmur. Większy ruch turystyczny zaczyna się za Kasprowym w kierunku Kopy, gdzie spotykamy sporo turystów a i siła wiatru nieco słabnie.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.