Warunki dla zapytania Hala Kondratowa:Hala Kondratowa

schronisko PTTK na Hali Kondratowej

2020-03-12 15:14
Andrzej Olejnik
Dojście z Kuźnic jest ok, ja i tak bym proponował raczkiraki. jutro zapewne śnieg będzie zmrożony więc tym bardziej był polecał by na takie wyjście wydać te kilka pln dla własnego bezpieczeństwa. Od jutra schroniska (podobno) nie przyjmują już na nocleg (rozporządzenie TPN - chatarowa przy mnie otrzymała telefon od TPN). Podobno też wejścia do TPN od jutra zamknięte.
Tatry

Hala Kondratowa

2020-03-04 17:24
Przemysław Sobczyk
Skiturowo. Pada i będzie dziś padać, a że wieje tylko na grani to niżej zalepia wszystkie dziury - jazda jest przednia! Oby do jutra!
Tatry

Hala Kondratowa

2020-02-29 13:49
Insta@mynameisdominique
Kuźnice, Kalatówki, Schronisko na Hali Kondratowej. Na szlaku ślisko, potrzebne raczki, w lesie bezwietrznie, ale przed samym schroniskiem wietrznie, śnieg padał obficie, szlak wydeptany.
Tatry

Kopa Kondracka

2020-02-21 23:42
Insta@szczyt.wszystkiego
Kuźnice - Hala Kondratowa - Przełęcz pod Kopą Kondracką - Kopa Kondracka - Kondracka Przełęcz Do Schroniska wygodna droga, śnieg skrzypi, podejście na przełęcz kopny śnieg, na grani śnieg wywiany do skały i lodu, zejście z Kopy na Przełęcz K. bardzo śliskie i wietrzne.
Tatry

Hala Kondratowa

2020-02-20 08:28
Paulina Ulatowska
Kondratowa w mleku, po kostki i wyżej świeżego śniegu, obecnie ktoś przecięta szlak na Przełęcz pod Kopą.
Tatry

Giewont, Czerwone Wierchy

2020-02-18 23:25
Igor Ka
Kuźnice- Hala Kondratowa- Przełęcz Kondracka- Giewont- Przełęcz Kondracka- Kopa Kondracka- Małołączniak- Krzesanica- Ciemniak- Kiry. Lekkie mrozy spowodowały, że śnieg stał się twardy i stabilny. Kijki i raki bardzo przydatne, zaś w podejściu na Giewont czekan obowiązkowy, zachować trzeba było ostrożność zwłaszcza przy schodzeniu po oblodzonych skałach. Widoczność dobra. Jedyne co dawało się we znaki to wiatr.
Tatry

Giewont

2020-02-18 09:48
Tomek Żydowicz
Hala Kondratowa, Przełęcz Kondracka, Giewont i z powrotem, na całej trasie skorupa przykryta cienką warstwą puszku, raki niezbędne, szczególnie pod samym szczytem, gdzie czekan tez warto mieć. Wieje dość mocno, śniegiem w twarz, także gogle warto mieć. Chmury nad Wysokimi, także widoki są, ale nie takie jakie by być mogły.
Tatry

Hala Kondratowa

2020-02-05 10:54
Insta@jul__k
Sypało cały czas, ale droga bardzo przyjemna, widoki z bajki.
Tatry

Kopa Kondracka

2020-01-15 23:31
Insta@marcinkosa
Trasa: Kuźnice - Hala Kondratowa - Przełęcz pod Kopą Kondracką - Kopa Kondracka - Przełęcz Kondracka - Hala Kondratowa - Kuźnice. Do schroniska śnieg twardy, momentami ślisko. Na podejściu na Przełęcz Pod Kopą momentami zapadający się śnieg. Bardzo słaba widoczność. Znajomość topografii przydatna jak raki. Dalej wietrznie i małe ilości śniegu.
Tatry

Kasprowy Wierch

2020-01-06 17:11
Szymon Mazur
Hala Kondratowa - Kuźnice - Dolina Jaworzynki - Murowaniec - Kasprowy Wierch. Na całej trasie szlak przetarty, w Dolinie Jaworzynki miejscami lód wystający spod śniegu. Powyżej Hali Gąsienicowej śnieg twardy i bardzo ślisko. W kotle Gąsienicowym w niektórych miejscach śnieg wywiany do trawy i wyciąg nie jeździ. Pogoda i widoczność dobra, w dolinach brak wiatru, cisza absolutna, dopiero wiało na grani.
Tatry

Hala Kondratowa

2020-01-04 00:20
Insta@mewa_w_locie
Niebieski szlak z Kuźnic na Halę Kondratową. Szlak wydeptany, wyślizgany, momentami wąski. O ile na Halę jeszcze jakoś się idzie o tyle powrót z górki to już ślizgawka i łapanie równowagi. Dobrze mieć chociaż raczki, żeby iść przyjemnie. Pogoda nie rozpieszczała, ale i tak było klimatycznie.
Tatry

Hala Kondratowa

2020-01-04 00:16
Insta@mynameisdominique
Szlak niebieski z Kalatówek na Hale Kondratową Szlak wydeptany, początkowo idzie się dobrze, schodząc potrzebne raczki, ślisko. Przejście na Kopę wydeptane, ludzi sporo. Nisko chmury, trzeba się orientować, żeby wyżej nie pobłądzić.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.