Warunki dla zapytania Hala Kondratowa:Tatry

Hala Kondratowa

2021-04-12 01:44
Insta@michal_sobie_chodzi
Wejście od Kuźnic szlakiem niebieskim, powrót tak samo. Początkowo dużo lodu, na raczki w sam raz, później grząski, mokry śnieg pod raki. Bezwietrznie, nadciągające chmury zwiastują zmianę pogody, bo zdjęcia robione między 16 a 18 godziną.
Tatry

Hala Kondratowa

2021-04-06 20:24
Insta@michal_sobie_chodzi
Szlakiem od Kuźnic obok hotelu Kalatówki, powrót tak samo. Nocne opady dodały uroku, ale poruszanie się spowolnione. Raz śnieg, raz nie. Raz słońce, raz nie. Generalnie na spacer w sam raz.
Tatry

Hala Kondratowa

2021-04-01 09:28
Insta@lusawa_gosia
Hala Kondratowa przez Kalatówki Szlak w wielu miejscach oblodzony, raczki raczej niezbędne, kijki bardzo pomocne 🙂
Tatry

Hala Kondratowa

2021-03-25 15:32
Insta@p_dratka
Szlak skitourowy na Halę Kondratową. Wszędzie lód, na szlaku już pokruszony. Na Hali mleko, o ok. 14 lód zaczął lekko odpuszczać i zaczął spadać z drzew, trzeba uważać. Wyjście wyżej na nartach to nie byłby dobry pomysł.
Tatry

Hala Kondratowa

2021-03-23 22:04
Insta@michal_sobie_chodzi
Wejście szlakiem niebieskim od Kuźnic, śnieg wydeptany do Schroniska na Hali Kondratowej, później grząski, wiatr momentami porywisty, opad drobnego, lecz ciągłego śniegu tworzącego zawieje. Powrót tym samym szlakiem.
Tatry

Hala Kondratowa

2021-03-12 19:05
Marta Stachurska
Polana Kalatówki, Hala Kondratowa, Dolina Białego. Warunki na całej trasie dość przyjemne, jedynie na Hali Kondratowej silniejszy wiatr i dużo więcej "luźnego" śniegu. Rano po opadach śniegu trasę Kuźnice - Kalatówki - Kondratowa na spokojnie dało się przejść bez raczków. Na powrocie trasa bardzo wyślizgana przez narciarzy, raczki i kijki przydatne - podobnie w Dolinie Białego - ślisko.
Tatry

Hala Kondratowa, Kalatówki

2021-03-04 22:56
Mateusz Trzeciak
Rano lód na większości trasy, raczki mocno zalecane. Po południu trochę mokrego śniegu i lodu.
Tatry

Hala Kondratowa

2021-03-02 10:34
Przewodnik Tatrzański Maja Sindalska
Szlak udeptany, twardy, w jednym miejscu zalodzony, najlepiej pokonać go w raczkach. Spora ilość narciarzy przy schronisku na hali. Schronisko działa z jedzeniem na wynos, toaleta obowiązkowo płatna 2zł, pilnuje tego pani z baru. W dzień śnieg mokry, po południu zamarza. Tuż przed Kuźnicami, od skrzyżowania szlaku na Kasprowy z drogą na Kalatówki, zalecam odpiąć narty, bo szkoda ślizgów na żwir 😉 Uważajcie też, już przy Kuźnicach, na nietrzeźwych, rozpędzonych narciarzy, a raczej deskarzy... Busy naładowane na full 🙁
Tatry

Czerwone Wierchy

2021-02-27 23:26
Insta@flyingshoes.pl
Gronik - Przysłup Miętusi - Kobylarz Małołączniak - Kopa Kondracka - Przełęcz pod Kopą Kondracką - Hala Kondratowa Podejście od Wielkiej Polany Małołąckiej przez Przysłup Miętusi i Kobylarzowy żleb. Warunki pogodowe bardzo dobre, śnieg w większości twardy, jedynie na odcinku do Kobylarza sypkie fragmenty. Nie polecam osobom, które nie mają doświadczenia i obycia w zimowych górach. Raki i czekan obowiązkowe na tym odcinku. Czekan przydał się również na zejściu z Małołączniaka w kierunku Kondrackiej Kopy.
Tatry

Kopa Kondracka

2021-02-24 22:56
Małgorzata Sikora
Trasa Kuźnice - Hala Kondratowa - Przełęcz pod Kopą Kondracką - próba na Kasprowy (zawróciliśmy ze względu na warunki) - Kopa Kondracka - Przełęcz Kondracka - Kuźnice. Śnieg na szczytach mocno się topi, zawróciliśmy ze względu na w naszej ocenie spore zagrożenie lawinowe. W kilku miejscach przebija się trawa i kamienie. Widoczność idealna, piękna lampa!
Tatry

Kopa Kondracka

2021-02-14 19:55
Ewa Bogucka
Kuźnice - Hala Kondratowa - Kondracka Przełęcz - Kopa Kondracka, szybki powrót tą samą drogą. Szlak wyraźny,wydeptany, oblężenie Giewontu. Od przełęczy na Kopę trochę zawiany. Większość szlaku bez wiatru, mrozu ale zachmurzone. Ostatnie 100150 m i sam szczyt bardzo mocny wiatr i siarczysty mróz. Telefony po wyciągnięciu z kieszeni padły. O 13 zgodnie z prognozami słońce i błękitne niebo.
Tatry

Przełęcz Kondracka

2021-02-13 06:34
Maria Kowalska Bieniek
Trasa: Kuźnice- Kalatówki- Hala Kondratowa- Przełęcz Kondratowa- powrót tą samą trasą Warunki dobre, śnieg ubity, podejście do schroniska na Hali Kondratowej śliskie i raczki tu są wskazane. Podejście pod przełęcz strome, szlak wyraźnie założony i przetarty. Raki wskazane. W schronisku w okolicy godz. 15 było bardzo dużo ludzi, zamknięto schronisko i wydawano posiłki jedynie z okienka zewnętrznego.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.