Warunki dla zapytania Hala Kondratowa:Tatry

Kopa Kondracka

2020-01-15 23:31
Insta@marcinkosa
Trasa: Kuźnice - Hala Kondratowa - Przełęcz pod Kopą Kondracką - Kopa Kondracka - Przełęcz Kondracka - Hala Kondratowa - Kuźnice. Do schroniska śnieg twardy, momentami ślisko. Na podejściu na Przełęcz Pod Kopą momentami zapadający się śnieg. Bardzo słaba widoczność. Znajomość topografii przydatna jak raki. Dalej wietrznie i małe ilości śniegu.
Tatry

Kasprowy Wierch

2020-01-06 17:11
Szymon Mazur
Hala Kondratowa - Kuźnice - Dolina Jaworzynki - Murowaniec - Kasprowy Wierch. Na całej trasie szlak przetarty, w Dolinie Jaworzynki miejscami lód wystający spod śniegu. Powyżej Hali Gąsienicowej śnieg twardy i bardzo ślisko. W kotle Gąsienicowym w niektórych miejscach śnieg wywiany do trawy i wyciąg nie jeździ. Pogoda i widoczność dobra, w dolinach brak wiatru, cisza absolutna, dopiero wiało na grani.
Tatry

Hala Kondratowa

2020-01-04 00:20
Insta@mewa_w_locie
Niebieski szlak z Kuźnic na Halę Kondratową. Szlak wydeptany, wyślizgany, momentami wąski. O ile na Halę jeszcze jakoś się idzie o tyle powrót z górki to już ślizgawka i łapanie równowagi. Dobrze mieć chociaż raczki, żeby iść przyjemnie. Pogoda nie rozpieszczała, ale i tak było klimatycznie.
Tatry

Hala Kondratowa

2020-01-04 00:16
Insta@mynameisdominique
Szlak niebieski z Kalatówek na Hale Kondratową Szlak wydeptany, początkowo idzie się dobrze, schodząc potrzebne raczki, ślisko. Przejście na Kopę wydeptane, ludzi sporo. Nisko chmury, trzeba się orientować, żeby wyżej nie pobłądzić.
Tatry

Hala Kondratowa

2019-12-29 12:55
Marta Glasenapp
Od Kuźnic do hotelu Kalatówki - wyratrakowana droga, niewyślizgany śnieg. Cały czas pada. Niebieski szlak od Kalatówek do schroniska na Hali Kondratowej - przetarty, niespecjalnie wydeptany, trochę wyjeżdżony nartami. Świeży śnieg powoduje, że nie jest ślisko. Na samej Hali - wiatr. Od schroniska na Przełęcz pod Kopą Kondracką - bez rakiet nie da rady. Człowiek zapada się po pachwiny.
Tatry

Hala Kondratowa, Przełęcz pod Kopą Kondracką

2019-12-28 16:56
Insta@maciekbc
Podejście od Kuźnic. Warunki od schroniska bardzo trudne. Silny wiatr, intensywne opady śniegu (miejscami powyżej pasa). Widoczność kiepska, szlaki zasypane, torowane na bieżąco. Śniegu nawet 150cm, dojście na Przełęcz pod Kopą Kondracką bez nart czy rakiet nie było możliwe.
Tatry

Hala Kondratowa

2019-12-27 20:07
YurtaBar - Skituring Test Center
Warunki narciarskie w Tatrach są już naprawdę dobre. Na grani trochę przewiane, ale niżej cudowne 20cm puchu na 50cm podkładzie.Jazde utrudnia wiatr, mgła i padający śnieg, ale jest przepięknie!
Tatry

Giewont, Kopa Kondracka, Kasprowy Wierch

2019-12-18 21:55
Artur Smudziński
Trasa: Hala Kondratowa, Giewont, Kondracka Kopa, Gorczykowa Czuba, Kasprowy Wierch, Myślenickie Turnie, Kuźnice ; Warunki jak na grudzień wiosenne, wytopiony śnieg, miejscami śliski lód szczególnie na podejściu na Giewont oraz zejściu z Kasprowego "zielonym", grań bezpieczna z końcówką śniegu.
Tatry

Kasprowy Wierch, Goryczkowa Czuba

2019-11-17 19:43
Joanna Waryszak
Trasa: Hala Kondratowa - Przełęcz pod Kopą Kondracką - Suche Czuby - Kasprowy Wierch - Kuźnice Rano bardzo silny wiatr i gęste chmury, na przełęczy ciężko było ustać. Mimo wszystko było lepiej niż w sobotę, nie padało, wiatr słabł. Im bliżej Kasprowego tym mniej chmur, wyszło nawet słońce. Cała trasa sucha, tylko jeden płat śniegu do przejścia.
Tatry

Ciemniak, Przełęcz Kondracka

2019-11-16 16:36
Joanna Waryszak
Trasa: Kiry, podejście pod Ciemniak, powrót, Przysłop Miętusi, Kondracka Przełęcz, Hala Kondratowa Halny, byliśmy jakąś godzinę od Chudej Przełączki i już nami rzucało, wszyscy się cofali. Podejście pod Kondracką Przełęcz w chmurach i mocnej mżawce. Na przełęczy wiatr silny, ale dało się ustać. Dużo błota, mokre kamienie, ludzi malutko.
Tatry

Przełęcz Kondracka

2019-11-09 23:48
Szymon Mazur
Hala Kondratowa - Przełęcz Kondracka - Dolina Małej Łąki. Rano ulewa, po południu gęsto padający śnieg. Miejscami ślisko, w Głazistym Żlebie płynąca woda po szlaku. Niewielu turystów.
Tatry

Hala Kondratowa

2019-09-28 07:45
Filip Kwaśnik
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.