Warunki dla zapytania Hala Kondratowa:Tatry

Hala Kondratowa

2019-08-02 06:44
Paweł Zdziarski
Szlak z Kuźnic na Halę Kondratową suchy. Dosłownie parę punktów z błotem, do łatwego ominięcia. Kamienie na leśnym odcinku suche. Wiatru brak, pogoda na razie rozpieszcza. Słychać śmigłowiec TOPRu ??.
Tatry

Hala Kondratowa

2019-07-15 10:41
Konrad Majer
Ciepło lekki wiatr super na rozruch
Tatry

Giewont, Kopa Kondracka

2019-06-14 08:51
Sebastian Jot
Trasa: Dolina Strążyska - Grzybowiec - Giewont - Kopa Kondracka - Przełęcz pod Kopą Kondracką - Hala Kondratowa - Ścieżka nad Reglami - Dolina Białego Szlaki suche, warunki idealne.
Tatry

Hala Kondratowa

2019-06-03 16:03
Szlak suchy, turystów o 18-ej kilku. Przepiękna cisza, świergot ptaków. O 19 zaczęło trochę padać.
Tatry

Nosal, Czerwone Wierchy

2019-05-26 21:36
Łukasz Borowy
Trasa: Kuźnicka Polana, Nosal, Kuźnice, Hala Kondratowa, Przełęcz pod Kopą Kondracką, Czerwone Wierchy, Chuda Przełączka, Kiry. Na Nosal sucho, zejście do Kuźnic momentami błotniste. Niedługo za Halą Kondratową aż do Przełęczy pod Kopą Kondracką niemal ciągły śnieg, po śladzie ubity, śliski, przeszliśmy na kijach, kopiąc stopnie. Cała grań Czerwonych Wierchów, jak i zejście do Kir z pojedynczymi płatami śniegu (na zejściu momentami trochę większe), ale bezproblemowe do przejścia. Odcinek Krzesanica - Ciemniak praktycznie bez śniegu.
Tatry

Giewont, Goryczkowa Czuba, Kasprowy Wierch

2019-05-18 12:05
Insta@cristov5
Trasa Hala Kondratowa - Giewont - Kopa Kondracka - Kasprowy Wierch. Do schroniska w Hali Kondratowej szlak suchy, bez śniegu. Wyżej dużo mokrego śniegu, wiele osób szło w raczkach. Przy podejściu na Giewont łańcuchy odsłonięte, ale skała mokra ze względu na topniejący śnieg. Przy podejściu na Kopę część szlaku na zmianę albo ze śniegiem albo sucha skała, przez co zakladanie raków mijało sie z celem. Taka sama sytuacja przy trawersie na Kasprowy. Na zejściu zielonym szlakiem do Kuźnic miejscami pół metra śniegu, ale od Myślenickich Turni warun typowo letni. Po 13 zaczęło kropić, ale na tym poprzestało.
Tatry

Kopa Kondracka

2019-05-11 08:43
Insta@venividivino
Kuźnice - Hala Kondratowa - Przełęcz pod Kopą Kondracką - Kondracka Kopa - Przełęcz Kondracka - Hala Kondratowa - Kuźnice. W partiach reglowych bez śniegu, ale bardzo ślisko. Śnieg kopny dopiero na podejściu na przełęcz, od wysokości ok. 1400m. Na grani silny wiatr. Na zejściu w stronę Kondrackiej Przełęczy miejscami ok. 1m śniegu. Zejście do Hali Kondratowej bardzo śliskie, są tory do zjazdu na pośladkach. Raki zostały w plecaku, kijki zalecam.
Tatry

Hala Kondratowa

2019-05-06 15:04
Karol Kurkowski
Tatry

Hala Kondratowa, Kopa Kondracka

2019-04-27 17:21
Julia Giza
Kuźnice - Hala Kondratowa - Kopa Kondracka - Kuźnice. Od Kuźnic do Hali Kondratowej warunki ok, mokry śnieg z błotem. Od Hali na Kopę masakra pogodowa, śnieg i deszcz, bardzo mokry śnieg, szlak niewidoczny (wielu turystów również my nie mogliśmy trafić na dokładny szlak) polecam wziąć raczki lub raki, czekan także się przyda lub kije.
Tatry

Kalatówki, Hala Kondratowa

2019-04-25 13:48
Marta Grunt
Szlak na Kalatówki suchy i przyjemny. Można nawet iść w adidasach. Dalej do schroniska na Hali Kondratowej pojawia się śnieg. W połowie drogi trasa jak na zdjęciach. Miejscami śliskie ośnieżone lub oblodzone kamienie. Na pewno buty typu trampki lub adidasy się nie nadają. Niektórzy schodzą fragmenty tej trasy w raczkach, ale bez większych problemów da się i bez ich użycia 🙂 No i Kasprowy lepiej odpuścić, bo wiatr zbyt silny.
Tatry

Hala Kondratowa

2019-04-14 09:03
Zuzanna Dudzińska
Na zejściu śliskawo, pogoda dopisuje.
Tatry

Kasprowy Wierch, Goryczkowa Czuba

2019-04-06 23:50
Insta@tom.rakowski
Kuźnice - Myślenickie Turnie - Kasprowy Wierch - Goryczkowa Czuba - Przełęcz pod Kopą Kondracką - Hala Kondratowa - Kuźnice Warunki idealne, ciepło, słonecznie, wiatr umiarkowany na samym szczycie. Nieziemskie widoki. Na szlaku zalega jeszcze dużo śniegu, zarówno ubitego, jak i świeżego. Momentami można było się dość głęboko zapaść. Raki i kije obowiązkowe.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij