Warunki dla zapytania Hala Krupowa:Beskid Żywiecki

Polica

2019-05-25 14:47
Kamil Krupiński
Zawoja Mosorne - Mosorny Groń - Polica - Hala Krupowa - Skawica. Pogoda lux, mały ruch. Błoto umiarkowane, choć są fragmenty, gdzie szlaki nadal są strumykami. Wiatrołomy utrudniają marsz, a na odcinku z Mosornego Gronia na Cyl Hali Śmietanowej szlak bywa przez nie mocno nieintuicyjny.
Beskid Żywiecki

Hala Krupowa

2019-05-04 15:07
Przemysław Włodek
Trasa: Sidzina - Wielka Polana 700m - Przełęcz Kucałowa 1170m - Hala Krupowa schronisko 1160m, szlak czarny. Błoto-0, deszcz-0, mgła-0, opady-0. Śnieg widoczny w niewielkiej ilości tylko w oddali, na pn. stoku góry Czyrniec (1328m) - tylko na wys. 1280m. Tamże idzie szlak niebieski z Przełęczy Zubrzyckiej na Policę. Poza tym śnieg-0. Widoki rewela - od ośnieżonych Tatr i Gór Choczańskich po Kraków.
Beskid Żywiecki

Polica, Hala Krupowa

2019-05-04 15:06
Insta@ania.wieczorkowska
Szlak z Zawoi Mosorne do Wodospadu: trochę błota, zero problemów. Żółty i czerwony szlak z Mosornego Gronia na Policę: mnóstwo powalonych drzew na szlaku i dookoła, idzie się praktycznie na azymut. Szlak ze schroniska na Hali Krupowej do Skawicy: środkiem szlaku płynie radośnie strumyk 🙂 , po bokach błoto. Bonusowo: widoczność była całkiem niezła, nawet znalazły się krokusy.
Beskid Żywiecki

Hala Krupowa

2019-05-03 00:01
Insta@radziwonka
Zawoja - Schronisko PTTK na Hali Krupowej szlak zielony. Warunki kiepskie, dużo błota i wody. Bardzo ślisko, a najbardziej utrudniają powalone drzewa, które ciężko ominąć na ścieżce.
Beskid Żywiecki

Hala Krupowa

2019-04-29 22:16
Michał Tomaszewski
Podejście niebieskim szlakiem ze Skawicy na Halę Krupową - całodzienna ulewa zamieniła leśny odcinek szlaku w potoki. Dużo przewróconych drzew. Na Hali mgła jak oko wykol.
Beskid Żywiecki

Polica, Hala Krupowa

2019-04-29 09:24
Kinga Grela
Przełęcz Krowiarki-Polica-Hala Krupowa (czerwony szlak) Szlak powinien być chyba zamknięty, nie nadaje się do chodzenia. Wiatrołomy są dosłownie na całym podejściu na Policę, ciężko znaleźć odcinek dłuższy niż kilka metrów bez combo z połamanych drzew. Bardzo NIE polecam 🙂
Beskid Żywiecki

Polica, Hala Krupowa

2019-03-30 02:29
Magdalena Hajduk
Trasa: Zawoja Mosorne - Mosorny Groń - Cyl Hali Śmietanowej - Polica - Hala Krupowa - Skawica. Śnieg dopiero pod Mosornym Groniem. Najgorszy odcinek to podejście na Cyl: miękki, rozlazły śnieg, miejscami w zacienionych miejscach zmrożony, do tego sporo powalonych drzew. Dalej bez jakichkolwiek przeszkód - śnieg twardy, całkiem przyjemnie się wędruje. Raczki zbędne, miejscami kijki mogą być przydatne. Zejście do Skawicy dość błotniste, była zrywka drzew. Wszyscy chyba na Babiej, albo w Chochołowskiej - od Zawoi do Policy nie spotkałam nikogo, dalej dwie osoby. Przy schronisku 6 osób. Cisza, pustki i pogoda rewelacja.
Beskid Żywiecki

Polica, Hala Krupowa

2019-03-23 10:45
Bartosz R.
Czerwonym z Krowiarek, przez Policę, do Hali Krupowej. Śnieg miejscami śliski, zmrożony, warto zabrać kijki. Sporo powalonych drzew, da się przejść bez problemu. Pogoda idealna, bezwietrznie i słonecznie.
Beskid Żywiecki

Polica, Hala Krupowa

2019-03-19 23:43
Mateusz Peyo Szafrański
Parking na pod Halą Krupową w większości zasypany śniegiem, zmieści się tylko kilka aut, więc przez weekend może być problem. Na początku szlaku trochę błota, potem śnieg - ubity i zmrożony, więc idzie się całkiem dobrze. Raki zbędne, kijki zdecydowanie polecam. Od Złotej Grapy do Policy i potem zejście niebieskim szlakiem przez Czyrniec w kilku miejscach bardzo słabo oznakowane, polecam mieć GPSa awaryjnie i iść po wydeptanych już śladach. Ludzi zero, a widoki cudne.
Beskid Żywiecki

Hala Krupowa

2019-03-10 22:35
Ludwik M.
Trasa z Sidziny Wielka Polana czarnym szlakiem na Halę Krupową. Start ok 13:20. Praktycznie od początku szlaku mokry, zapadający się śnieg. Można wpaść miejscami po kolano. Im wyżej tym gorsza widoczność. Niżej padający deszcz, wyżej zamienił się w opad śniegu. Zupełne pustki na szlaku. Oblodzeń brak. Kilka złamanych drzew na szlaku nie utrudniających przemieszaczania się. Cisza i spokój 🙂
Beskid Żywiecki

Polica, Hala Krupowa

2019-03-08 19:04
Artur Polanowski
Wiatr dość silny, miejscami fajnie zmrożony śnieg, chociaż czasem można się zapaść po pas; dość ciepło, trochę chmur, sporo powalonych drzew (szlak z Zawoja Mosorne-Polica-Hala Krupowa-Skawica).
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij