Warunki dla zapytania Hala Rysianka:Beskid Żywiecki

Hala Rysianka

2019-05-25 21:35
Joanna Waryszak
Trasa: Węgierska Górka - Słowianka - Romanka - Rysianka Miejscami bardzo dużo błota i stojącej wody na szlakach, da się jednak ominąć. Na podejściu na Romankę początkowo płynie woda, wyżej już sucho. Miejscami pod gałęziami zalega jeszcze snieh, trzeba uważać, żeby nie wyjechać. Ogólnie warunki lepsze, niż się spodziewałam. Stuptuty opcjonalne. Zdarzaja się jeszcze powalone drzewa na szlakach, jednak widać, że stopniowo szlaki są sprzątane.
Beskid Żywiecki

Hala Miziowa, Rysianka

2019-05-25 15:02
Insta@b0recki
Korbielów - Hala Miziowa - Hala Rysianka - Hala Łabowska - Hala Boracza. Lokalnie miejscami błoto. Na zejściu z Miziowej w stronę Rysianki płaty śniegu i powalone drzewa, poza tym szlaki czyste. Uwaga! W kałużach mnóstwo żabich jaj prośba do turystów o nie niszczenie!!
Beskid Żywiecki

Hala Rysianka

2019-05-11 10:11
Grzegorz Bąk
Żabnica - Slowianka - Rysianka - Boracza - Żabnica. Dużo błota, od Rysianki do Lipowskiej śnieg jak widać, troche polamanych drzew szczególnie od Rysianki do Boraczej. Kije raczej wskazane dla komfortu, gdzy slisko na błocie.
Beskid Żywiecki

Hala Rysianka

2019-04-22 11:08
Insta@mr.sailas
Pętelka Żabnica skałka - Hala Boracza - Redykalna - Lipowska - Rysianka - Żabnica. Odcinek na Boraczą-Redykalna bardzo przyjemny, widokowy bez większych utrudnień. Na Lipowską miejscami sporo śniegu na żółtym szlaku, śnieg w większości twardy, chociaż w miejscach strumyczków można się z nim osunąć, dalej na tym odcinku sporo powalonych drzew, widać, że trasa była już raz czyszczona. Od Rysianki zielony większość w śniegu a później w błocie.
Beskid Żywiecki

Pilsko

2019-04-19 20:20
Trasa: Rajcza - Hala Rysianka (żółtym szlakiem) - Pilsko (niebieskim szlakiem) - Hala Rysianka - Rajcza. Do Hali Redykalnej szlak suchy. Od Hali Redykalnej do Hali Rysianki w miejscach zalesionych dużo śniegu i jeszcze więcej powalonych drzew, które znacząco, spowalniają tempo marszu. Od Rysianki pełnia zimy, śniegu cała masa, miejscami ponad metr. Sam szczyt Pilska tylko bez śniegu. Na szczycie Pilska silny wiatr. Raczki według mnie zbędne 🙂 Na Rysiance wysyp krokusów, także jeśli ktoś by nie zdążył na te w Chochołowskiej to tutaj jest co podziwiać 🙂 I doprecyzowując: sama Rysianka w płatach śniegu, ale poniżej Hali Rysianki (w stronę Pilska) to już pełnia zimy 😀
Beskid Żywiecki

Pilsko

2019-04-13 21:22
Jakub Wolak
Korbielów Nad Potokiem - Hala Górowa - Pilsko - Hala Rysianka - Hala Lipowska - Ujsoły Dużo śniegu, mleko, powyżej 1100 m regularna zima, na Hali Miziowej co najmniej metr starego śniegu i warstwa świeżego, topiejące śnieg i szadź spadają co chwila z drzew. Żółty szlak na Pilsko nieprzetarty. Warto wziąć raczki.
Beskid Żywiecki

Hala Rysianka

2019-04-10 21:53
Przemysław Włodek
Żabnica Skałka 600m. - Hala Boracza- 864m- Hala Redykalna 1092m- Hala Lipowska 1269m- Hala Rysianka 1254m- Żabnica Skałka 600m. szlaki: czarny, zielony, czarny, żółty, zielony. Od wys. 1000m- naprzemiennie- stary śnieg niewlk. błoto, na halach: stoki- pd bez śniegu lub niewlk. śnieg, Od wys 1100m- stała pokrywa starego śniegu - w ilości nawet do 2m. Ścieżka ubita, ale w niekt m-scach- może się zapadać nawet do 1m - szczeg. gdy przechodzi nad potokiem. Krokusy- w niewlk. ilości - tylko na Hali Bieguńskiej. Mgła-0, widoki na Pilsko- idealne.
Beskid Żywiecki

Hala Rysianka

2019-04-07 21:45
Przygodnik Podróżniczy
Szlaki słabo przetarte. Do tego mokro i powyżej 850 metrów sporo śniegu, w którym nieraz łatwo wpaść po kolana. Wędrówki nie ułatwiają powalone drzewa, których pokonanie wbrew pozorom zajmuje sporo czasu. Ale za to słonecznie, przejrzyście i na górze wiele ładnych widoków 🙂
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij