Warunki dla zapytania Hala Rysianka:Beskid Żywiecki

Rysianka

2022-05-15 07:12
Insta@justynaruta_coach
Pętla Żabnica Skałka - Hala Boracza-Hala Redykalna- Hala Lipowska - Hala Rysianka - Żabnica Warunki bardzo dobre, na całej trasie sucho, błoto tylko na krótkim odcinku pomiędzy Halą Lipowską a Rysianką, sprzęt zbędny.
Beskid Żywiecki

Hala Rysianka

2022-05-15 07:10
Insta@gory_na_wynos
Podejście na Halę Rysiankę ze Zlatnej Huty przez Trzy Kopce, dalej żółtym szlakiem na Halę Lipowską i w dół szlakami niebieskim i żółtym. Warunki wyśmienite, dwa schroniska po drodze, kilka bardziej stromych podejść, ale szlak warty polecenia.
Beskid Żywiecki

Hala Rysianka

2022-04-26 19:02
Insta@gorozdobywacz
Sopotnia Wielka, Hala Rysianka, Hala Lipowska, Sopotnia Wielka. Szlak początkowo ok, później dość mokro i sporo płynących strumyków. Wyżej zapadający się śnieg i trochę błota. Pogoda piękna, krokusy dopisują. Na szlaku i pod schroniskiem na Hali Rysiance razem minęliśmy 4 osoby.
Beskid Żywiecki

Hala Rysianka

2022-02-19 08:57
Insta@marcelinakondas
Żabnica Skałka - Słowianka - Rysianka - Hala Boracza - Żabnica Skałka Wyjście czarnym szlakiem z Żabnicy, szlak przetarty, warto zabrać raczki. Następnie czerwonym szlakiem na Rysiankę, również przetarte, raczki bardzo się przydadzą. Następnie na Halę Lipowską i zielonym na Halę Boraczą. Szlaki wydeptane, trochę rozmoczonego śniegu. Powrót czarnym szlakiem z Boraczej - szeroki, przetarty szlak. Dodatkowo mam info, że niebieski szlak na Romankę jest zasypany i trzeba go przecierać.
Beskid Żywiecki

Hala Rysianka

2022-02-14 19:20
Insta@crist_off
Szlak: Żabnica Skałka - Hala Boracza - Hala Redykalna - Hala Lipowska - Hala Rysianka - Żabnica Skałka Tłumy turystów, szczególnie w niedzielę. Boracza oblegana i "wyślizgana" w okolicach schroniska, ale szlak niewymagający raczków i przedreptany. Trasa między Boraczą a Rysianką również udeptana. Śnieg zmrożony, ślad dość szeroki. Na szczytach spory wiatr, ale do tego multum słońca i bardzo dobre warunki do wędrówki. Raczki założyłem podczas zejścia z Rysianki, bo w pewnym momencie wydeptany szlak bardzo wąski i mocno wyślizgany, w samej Żabnicy za mostkiem na drodze lekkie lodowisko. Stuptuty za to zbyteczne.
Beskid Żywiecki

Hala Rysianka

2022-02-12 13:52
Insta@tomaszpodgorke
Żabnica Skałka - Hala Boracza - Hala Redykalna - Hala Lipowska - Hala Rysianka Warunki bardzo dobre. Śniegu sporo, ale szlak w całości przetarty. Kijki bardzo przydatne. Warto mieć ze sobą raczki, bo mogą się przydać na zejściu... Lokalne oblodzenia, głównie już na asfalcie... Na Hali Lipowskiej najlepsze pierogi ruskie na świecie! Po drodze kilku skitourowców... z czego część walczyła o życie, próbując w ogólę utrzymać równowagę na nartach... Pięknie widoczne Tatry i Mała Fatra!!!
Beskid Żywiecki

Hala Rysianka

2022-02-09 23:46
Insta@doloresb902
Podejście czarnym szlakiem ze Złatnej na Rysiankę. Szlak przetarty, warunki dobre. Piękna pogoda, dużo słońca.
Beskid Żywiecki

Hala Rysianka

2022-01-02 00:12
Insta@justynakatarzyna.s
Trasa: w górę czarny szlak ze złatnej huty, zejście przez Halę Lipowską Pogoda po południu bardzo dobra, większość trasy śnieg, miejscami tylko wodabłoto, można bez trudu ominąć. Miejscami ślisko, raczki przydatne na zejściu.
Beskid Żywiecki

Hala Rysianka

2021-11-25 00:02
Insta@pawelmotykapl
Wyjście i zejście zielonym szlakiem od Żabnicy. W wyższych partiach jest już śnieg, ale nie stanowi wiekszej trudności, ogólnie nie jest ślisko. Kilka fragmentów tylko lekko oblodzonych, a na początku trochę błota. Od jutra opad śniegu może radykalnie zmienić te warunki.
Beskid Żywiecki

Hala Rysianka

2021-11-22 23:15
Insta@na_wlasciwym_szlaku
Z Sopotni Wielkiej czarnym szlakiem na Kotarnicę przez Romankę - Halę Rysiankę - zejście niebieskim szlakiem do Sopotni Wielkiej. Od rana piękna pogoda, sporo świeżego śniegu, miejscami błoto. W wielu miejscach ślisko po wczorajszych opadach śniegu z deszczem i dzisiejszym mrozie.
Beskid Żywiecki

Hala Rysianka, Pilsko

2021-07-30 20:57
Magdalena Miketta
Słowianka, Romanka, Hala Rysianka, Pilsko. Parking przy sklepie w Żabnicy Skałce płatny 10 zł. Czarnym szlakien na Słowiankę, w stacji turystycznej jest pieczątka i sklepik. Dalej na Romankę i Halę Rysiankę, bardzo mało ludzi, minęłam około 10 osób schodzących w dół. Na Rysiance można było odpocząć, też bez tłumów. Cały szlak suchy, gdzieniegdzie w zacienionych miejscach kałuże i błotko. Pilsko o zachodzie słońca puste. W drodze na Romankę maliny i jagody. Ps. Bardzo mało śmieci.
Beskid Żywiecki

Hala Rysianka

2021-06-14 23:37
Marta i'Pies
Żabnica Skałka - Suchy Groń - Przełęcz Pawlusia - Rysianka - Hala Redykalna - Polana Cukiernica - Żabnica Skałka. W Skałce jest nowy parking leśny, przy czarnym szlaku, można dojechać ulicą Płone. Calkiem spory, kiedyś był tam plac techniczny dla zrywki. Czarny dosyć rozjeżdżony przez drwali. Bardzo intensywna wycinka między Rysianką a Lipowską, ciężki sprzęt. W odcinkach leśnych miejscami dosyć spore błotne kałuże, ale wszystko da się w miarę sucho przejść. Dla psiarzy - idealna trasa w ciepłe dni, sporo wody na całej trasie.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.