Warunki dla zapytania Iwaniacka Przełęcz:Tatry

Starorobociański Wierch

2019-06-07 22:34
Insta@photo.in.time
Trasa: Dolina Kościeliska- Iwaniacka Przełęcz tutaj troszkę błota na trasie więc trzeba uważać, dalsza część trasy to Ornak, Siwa Przełęcz, Starorobociański Wierch, Kończysty Wierch, Trzydniowiański Wierch, a następnie zejście do Doliny Chochołowskiej -Polana Trzydniówka tutaj na trasie brak przeszkód, jedynie w jednym miejscu mała ilość śniegu, ale nic strasznego. Pogoda praktycznie idealna chwilowe załamanie pogody parę kropel spadło, reszta dnia słoneczna 😉
Tatry

Iwaniacka Przełęcz

2019-05-26 18:27
Adam B-ch
Chochołowska z Kościeliskiej przez Iwaniacką Przełęcz, warunki bardzo dobre, na zejściu parę miejsc gdzie szlak zalewa potok, spokojnie do przeskoczenia 🙂
Tatry

Bystra

2019-05-25 21:43
Mateusz Kunz
Dol. Kościeliska - Iwaniacka Przełęcz - Błyszcz - Bystra Zaraz za Schroniskiem Ornak w kierunku Iwanickiej Przeł. szlak płynie na łuku. Pomiędzy Iwanicką Przełęczą, a granią Ornaku zapadający się śnieg na dosyć dlugim odcinku. Od Banistej Przełęczy przez Błyszcz na Bystrą dwietrzy połacie śniegu, które można spokojnie ominąć.
Tatry

Iwaniacka Przełęcz

2019-05-14 13:35
Insta@michalina_be
Szlak przez Dolinę Chochołowską a następnie Iwaniacką Przełęcz do Kościeliskiej. Cała trasa zaśnieżona, pruszył śnieg a później deszcz. Na kamieniach ślisko a w lesie przydały się raczki przy schodzeniu z góry. Widoków brak, szczyty ukryte we mgle.
Tatry

Iwaniacka Przełęcz

2019-05-04 07:09
Rafał Orych
Schronisko Ornak - Przełęcz Iwaniacka - Dolina Chochołowska. Warunki pogodowe korzystne. Szlak niesie lekko. Ubity śnieg bliżej szczytu. Po drodze kilka wiatrołomów, ale do pokonania bez problemów.
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-03-22 19:45
Marcin
Trasa: Iwaniacka Przełęcz - Ornak - Starorobociański - Trzydniowiański. Wszystko przetarte, warunki na skitury tez super. Pogoda zmienna, ale po południu się ładnie rozwiało.
Tatry

Iwaniacka Przełęcz, Ornak

2019-03-17 20:52
Schronisko - Iwanicka Przełęcz - Ornak Trasa przetarta, pomocne raki i kijki, szczególnie przy schodzeniu
Tatry

Ornak

2019-03-10 17:19
Łukasz Borowy
Trasa: Droga pod Reglami, Kościeliska, Iwaniacka Przełęcz, powrót tą samą trasą. Rano bardzo dużo oblodzeń na Drodze pod Reglami i w Kościeliskiej. Od schroniska do Iwaniackiej przyjemny spacer. Dalej na podejściu i na grani bardzo silny wiatr, ślady zasypane wczorajszymi opadami i zawiane (wywiane). Jednak w większości śnieg twardy, miejscami oblodzenia, na grani trochę nawisów. Około 11:30 Słońce zaczęło ustępować miejsca chmurom, po zejściu z grani wiatr znacząco osłabł, ustępując miejsca lekkim opadom śniegu. Na zejściu śnieg mięki, ale niezbyt mocno zapadający, w dolinie błoto i mżawka.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij