Warunki dla zapytania Kalenica:Góry Sowie

Kalenica

2021-04-02 01:31
Insta@polezmarchewka
Szlak ze Świerków Dolnych przez Ludwikowice, Jugów do Bielawy. Warunki bardzo dobre, na szlakach ostatnie resztki mokrego, lepkiego śniegu, szczególnie w okolicy grani między Słoneczną i Kalenicą.
Góry Sowie

Kalenica

2021-02-06 22:29
Sławek Nosal - Przewodnik Sudecki
Przełęcz Jugowska - Zygmuntowka - Kalenica Warunki turystyczne od bardzo dobrych, po bardzo trudne... Szlaki przetarte, ale w wielu miejscach pod kilkucentymetrową warstwą śniegu znajduje się lód. Przechodzenie wielu miejsc bez raczków jest to prostu mało bezpieczne. Warunki skiturowe trudne. Oblodzone szlaki, stok Rymarza oblodzony, twardy, a pokrywa bardzo nierówna.
Góry Sowie

Kalenica

2021-01-17 20:32
Insta@sandra_czerwinska
Przełęcz Jugowska - Kalenica - Bielawska Polanka - Przełęcz Jugowska. -12 stopni, względnie mały ruch turystyczny, na trasie pochmurno, z przejaśnieniami. Na wieży widokowej na Kalenicy widoczność słaba, ale nadal uroczo 🙂
Góry Sowie

Kalenica

2021-01-15 21:05
Insta@michalbrezden
Start z Przełęczy Jugowskiej, ścieżka czerwona przez Rymarz, potem szlak czerwony na Kalenicę, tam wieża widokowa. Powrót szlakiem czerwonym, przy wyciągu zejście stokiem do Schroniska Zygmuntówka. 20cm świeżego puchu, sanki dadzą radę, pod wyciągiem śnieg po kolana.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.