Warunki dla zapytania Karkonosze:Karkonosze

Śnieżka

2021-10-24 15:18
Ania Korpiela
Słoneczko i bardzo słaby wiatr i trochę śniegu. Warunki bardzo dobre, dobra widoczność, niebo bezchmurne.
Karkonosze

Dom Śląski

2021-10-16 00:14
Joanna Baszyńska
Dom Śląski i wejście na Śnieżkę. Sporo ludzi, w Samotni i Strzesze też spore kolejki. Warunki dobre, duże zachmurzenie, ale chmury bardzo szybko ustępują tu wyżej. Śnieg w śladowych ilościach 😉 Nie weszliśmy na Śnieżkę. Pod butem twardo, tylko w kilku miejscach trochę kałuż i błota, ale ogólnie bardzo stabilnie.
Karkonosze

Szrenica

2021-10-14 20:04
Insta@haawaii
Podejście na Szrenicę, zejście przez PTTK Pod Łabskim Szczytem szlakiem zielonym, później szlakiem czarnym do Jagniątkowa. Warunki dobre, śnieg twardy, raki mogą się przydać.
Karkonosze

Szrenica

2021-10-10 16:21
Insta@polezmarchewka
Szlak ze stacji kolejowej Jelenia Góra Sobieszów przez Chojnik i Czarne siodło do Spindlerowego Mlyna, a następnie przez Harrachově Kamienie w kierunku Szrenicy. Drugiego dnia przez Rokytnice i Jablonec do Harrachova na powrotny pociąg. W Karkonoszach wczesna jesień. Na niebie ani jednej chmury, na szlakach praktycznie ani jednej kałuży, jednak nie dajmy się temu zwieść, poranki zapowiadają nadchodzące zmiany warunków na szlakach w wyższych partiach.
Karkonosze

Śnieżka

2021-10-09 19:13
Bożena Świerblewska
Cudowna polska jesień, cieplutko, mało wiatru, dużo ludzi korzystało z takich fajnych warunków.
Karkonosze

Słonecznik i Śnieżka

2021-09-26 15:23
Julia
Szlak zielony z Karpacz Biały Jar - żółty na Słonecznik przez Pielgrzymy - czerwony na Śnieżkę - niebieski do świątyni Wang. Warunki na szlaku idealne, w większości miejsc sucho, jedynie na szlaku niebieskim trochę mokrych kamieni. Błota i innych przeszkód brak. Ludzi całkiem sporo, czego można się było spodziewać po tak pięknej i słonecznej niedzieli. Serdecznie polecam taki wybór trasy jeśli ktoś ma w planach jeden dzień w Karkonoszach, większość atrakcji za jednym zamachem, a sam szlak nie jest szczególnie wymagający - jedno podejście na Słonecznik i potem dopiero drugie na szczyt Śnieżki.
Karkonosze

Śnieżka

2021-09-24 14:52
Insta@misialskaa
Karpacz - Śnieżka Niebieskim szlakiem przez Mały Staw. Szlaki suche, bezproblemowe.
Karkonosze

Przełęcz Okraj

2021-09-19 00:04
Wojciech Płocki
Schronisko Srebrny Potok ? Niedamirów ? Roh hranic ? Łysocina ? Schronisko PTTK na Przełęczy Okraj. Niebieski, żółty, zielony. Na szlakach mokro, miejscami błotniście, ale do obejścia. Przy podejściu na Łysocinę od strony Roh hranic na szlaku regularny strumyk, trzeba uważać na śliskie kamienie. Ludzi na szlakach całkiem sporo, także rowerzystów.
Karkonosze, Rudawy Janowickie

Srebrny Potok, Brama Lubawska

2021-09-18 00:28
Wojciech Płocki
Brama Lubawska, Rudawy Janowickie, Karkonosze, Schronisko Srebrny Potok Lubawka ? Zadzierna ? Paczyn ? Jarkowice ? Schronisko Srebrny Potok. Czerwony, zielony, niebieski, żółty. Na szlakach mokro, ale brak większych utrudnień. Ludzi na szlakach znikoma ilość, całe trzy sztuki, przy schronisku więcej.
Karkonosze

Śnieżka

2021-08-24 22:55
Insta@czarny_motylek
Podejście z rana czerwonym szlakiem i czerwonym na szczyt. Niestety, zdarzały się osoby schodzące tym jednokierunkowym... Kto był dzisiaj na szczycie to wygrał, bo praktycznie nie wiało, a pogoda jak widać - słońce i chmury, bardzo dużo ludzi na szczycie, po południu naprawdę spora kolejka na wyciągu na Kopę.
Karkonosze

Śnieżne Kotły

2021-08-21 21:26
Insta@via_terra_incognita
Trasa: Szklarska Poręba Rudnik - Wysoki Most - Czarna Przełęcz - Martinova Bouda - Łabski Wodospad - Śnieżne Kotły - Schronisko Pod Łabskim Szczytem - Wodospad Szklarki - Szklarska Poręba Rudnik Pogoda w sam raz na długie wędrówki, czasem chmury, czasem słońce. Trasa przepiękna, malownicza. W większości wąskie, bardzo mało uczęszczane ścieżki. W górę do Wysokiego Mostu oraz w dół od Schroniska Pod Łabskim bardzo rzadko można było spotkać ludzi, sceneria jak z bajki. W okolicach grani, zwłaszcza przy Śnieżnych Kotłach dywany kwitnących wrzosów. Piękny widok i wspaniały zapach unosi się w powietrzu. Przełom sierpnia i września to idealny moment na wrzosy.
Karkonosze

Harachovy kameny i Dolina Mumlavy

2021-08-15 18:26
Marta Kucharska
Na granicy w Harachovie brak kontroli- może to wynik wcześniej pory przejazdu? Z Harachova niebieskim szlakiem potem żółtym do Vrbatova Bouda. Czerwonym do Chata Dvoracky, następnie zielonym do Harachova. Pod koniec na szlaku zielonym zrywka drewna - szlak zamknięty i obejście. Na trasę o długości 21km jakieś 12km po drogach asfaltowych. Boudy czynne od 10:00.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.