Warunki dla zapytania Karkonosze:Karkonosze

Śnieżne Stawki

2022-06-18 20:57
Insta@fox_travelers
Z Jagniątkowa za znakami niebieskim i zielonym, zejście za znakami czerwonym i czarnym. Bardzo dobre warunki, bez śniegu. Nie zapomnij o odpowiednich butach.
reklama

Gdzie w góry...


Tomasz Habdas
"Gdzie w góry na weekend. Górskie trasy dla każdego" to praktyczny przewodnik i poradnik przygotowujący do jednodniowych wycieczek i weekendowych wypadów w Beskidy. W tej książce znajdziesz wiele wskazówek, jak przygotować się na górską wyprawę, i porad, co naprawdę będzie ci potrzebne, a co jest jedynie zbędnym gadżetem.
Karkonosze

Śnieżka

2022-06-18 20:51
Insta@adinsoon
Wejście ze Szklarskiej Poręby, czerwonym szlakiem przez Kamieńczyk, Szrenicę, Łabski Szczyt, Śnieżne Kotły, Wielki Szyszak, Słonecznik na Śnieżkę i zejście do Karpacza czerwonym. Suche skały, miejscami drobne kałuże, idealna widoczność, czyste niebo. Warunki bardzo dobre, ale niebezpieczna temperatura i prawie zerowy poza szczytem i Śnieżnymi Kotłami wiatr, co przepłaciłem na szczęście tylko przegrzaniem. Dużo ludzi, szczególnie przy wszystkich charakterystycznych miejscach szlaku. Pod Śnieżką tłumy, ale pod wieczór znacznie mniej.
Karkonosze

Śnieżne Kotły

2022-06-15 17:36
Insta@wyjdzze_z_dzieckiem
Wjazd kolejką na Szrenicę, dalej czerwonym szlakiem do Śnieżnych Kotłów i zielonym przez Śnieżne Stawki do Schroniska pod Łabskim szczytem, powrót szlakiem zielonym do Szklarskiej Poręby. Warunki wyśmienite, słonecznie, szlak w całości suchy. W okolicach Śnieżnych Kotłów większy ruch i kilka wycieczek. Na szlaku zielonym praktycznie pusto, przy schronisku niewiele osób.
Karkonosze

Śnieżka

2022-06-11 22:56
Insta@placek_w_podrozy
Podejście czarnym szlakiem od ronda Biały Jar, zejście szlakiem żółtym. Warunki bardzo dobre. Widoczność idealna. Z uwagi na mocne słońce polecane okrycie głowy lub krem z filtrem.
Karkonosze

Schronisko pod Łabskim Szczytem

2022-05-21 18:11
Bartosz Wasielewski
Szklarska Poręba - Schronisko pod Łabskim Szczytem - Wodospad Pancavy - Przełęcz Karkonoska (schronisko Odrodzenie) Warunki w Karkonoszach dobre, na trasie trochę niesprawiających problemów płatów śniegu (śnieg kopny). Pochmurno, w nocy była burza.
Karkonosze

Śnieżka

2022-05-13 23:29
Christian Badura
Pełna wiosna na każdym szlaku. Na krótkich odcinkach zalegający śnieg. Szlaki jednak w pełni umożliwiają wędrówki. Wejście z Karpacza szlakiem żółtym na Strzechę Akademicką, dalej niebieskim obok Domu Śląskiego i czerwonym na szczyt.
Karkonosze

Samotnia

2022-05-01 23:55
Insta@magdalena_bien
Warunki dobre, twardy śnieg.
Karkonosze

Śnieżka

2022-05-01 23:33
Insta@_kosiczek_
Szlak żółty: Pec pod Sněžkou - Śnieżka. Spore pozostałości topniejącego śniegu, przydatne kijki, ale da się przejść bez. Na całym szlaku spotkałam 2 osoby. U góry już więcej ludzi, ale bez tłumów. Koszt parkingu 240 koron za cały dzień.
Karkonosze

Śnieżka

2022-03-27 13:48
Insta@mulawix
Bez raczków nie polecam. Ale pogoda piękna, praktycznie bez wiatru i słoneczko.
Karkonosze

Śnieżka, Szrenica

2022-03-27 00:21
Marcin Drążkiewicz
Śnieżka - Śnieżne Kotły - Szrenica Trasa od Białego Jaru na Śnieżkę, początek oblodzony, raczki wskazane, na trasie dużo grząskiego śniegu, ale spokojnie do przejścia w raczkach. Na Śnieżce silny wiatr, ludzi umiarkowana ilość. Trasa na Szrenicę przez Śnieżne kotłyy podobnie jak trasa na Śnieżkę. Przy zejściu od schroniska Kamieńczyk miejscami dużo lodu.
Karkonosze

Szrenica, Śnieżne Kotły

2022-03-27 00:10
Insta@dzoankka
Wejście od strony Wodospadu Kamienczyk lekko oblodzone, warto założyć raczki. Reszta trasy nie wymagała raczków. Brak wiatru, pełne słońce i mało ludzi na szlaku. Bez okularow słonecznych nie polecam się wybierać.
Karkonosze

Śnieżka

2022-03-19 20:53
Michał Ponikwia
Masa osób, w tym rodziców z dziećmi bez rakówraczków. Słonecznie, wietrzyście, duże zlodowacenie.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.