Warunki dla zapytania Karkonosze:Karkonosze

Śnieżka

2022-09-23 23:36
Szwendacz Galicyjski
Trasa: Prazska Bouda - Śnieżka (żółty + niebieski + zielony + żółty) - Przełęcz Okraj (czerwony + żółty) - Skalny Stół (niebieski) - Karpacz (niebieski + czarny + zielony) - Przysieka (niebieski + zielony + żółty). Ładny dzień, dość ciepły, bez opadów. Na trasie miejscami mokro, czasem większe błoto. Śnieg ledwo zauważalny. Na Śnieżce o godzinie 10 mało ludzi, ale później na szlaku spory ruch.
reklama

Gdzie w góry...


Tomasz Habdas
"Gdzie w góry na weekend. Górskie trasy dla każdego" to praktyczny przewodnik i poradnik przygotowujący do jednodniowych wycieczek i weekendowych wypadów w Beskidy. W tej książce znajdziesz wiele wskazówek, jak przygotować się na górską wyprawę, i porad, co naprawdę będzie ci potrzebne, a co jest jedynie zbędnym gadżetem.
Karkonosze

Śnieżka

2022-09-22 23:26
Klaudia Zawistowska
Kopa - Śnieżka - Słonecznik - Pielgrzymy - Dziki Wodospad. Na Śnieżce już prawie nie ma śladów po opadach śniegu z zeszłego tygodnia. Szlak suchy, a niewielkie płaty leżą tylko na zboczach. Tłum jedynie w okolicach Śnieżki, w pozostałych miejscach fantastyczna cisza i spokój, w pobliżu pielgrzymów miejscami trochę wilgotno. Dodatkowo spacer umilają ryki jeleni.
Karkonosze

Śnieżne Kotły

2022-09-21 19:58
Szwendacz Galicyjski
Trasa ze Szklarskiej Poręby szlakiem żółtym do Schroniska Pod Łabskim Szczytem, następnie czerwonym pod Śnieżnymi Kotłami, dalej górą Śnieżnych Kotłów i powrót niebieskim do schronu. Trochę postraszyło opadami, wyżej dość pochmurnie, ale na zachód się trochę odsłoniło. W lesie sporo mokrych miejsc, momentami błoto, ale da się ominąć. Powyżej schroniska pustawo.
Karkonosze

Śnieżka

2022-09-18 22:30
Insta@patrycjazym
Brak widoczności, silny wiatr, opady deszczu ze śniegiem.
Karkonosze

Petrova Bouda

2022-09-18 08:13
Insta@pawel_gerard
Na wysokości Petrova Bouda - Moravska Bouda.
Karkonosze

Śnieżka

2022-09-17 22:16
Insta@pawel_gerard
Karkonosze

Śnieżka

2022-08-11 20:03
Wiktor Winiarski
Start czerwonym szlakiem spod dyżurki GOPR przez schronisko nad Łomniczką i Dom Ślaski, powrót niebieskim szlakiem przez Samotnię do świątyni Wang. Szlak suchy, na szczycie dość mocno wieje. Trasa niebieskim i żóltym szlakiem spod Wang dłuższa, ale za to łatwiejsza.
Karkonosze

Śnieżka

2022-08-06 23:27
Insta@zuzanna_bocian
Szliśmy od Wangu, przez Samotnię i Strzechę, potem czerwonym szlakiem do Spalonej Strażnicy i do Domu Śląskiego. Od Domu Śląskiego bardzo dużo ludzi na zakosach na Śnieżkę. Nie wszyscy stosują się do informacji, że szlak jest jednokierunkowy. Na szczycie mnóstwo osób, ciężko było znaleźć miejsce, żeby usiąść. Schodziliśmy niebieskim szlakiem, potem czarnym, żółtym do Strzechy i żółtym na dół do Karpacza. Warun bardzo dobry, super pogoda.
Karkonosze

Śnieżka

2022-08-03 20:43
Insta@joannawilkonska
Bezproblemowo, szlak suchy. W odcinkach leśnych niektóre kamienie mokre, ale przy uważnym schodzeniu nie stanowią problemu.
Karkonosze

Cerna Hora

2022-07-17 14:12
Marta Kucharska
Z Pec pod Śnieżką niebieskim, żółtym, czerwonym i ponownie żółtym szlakiem na Cerna Hora + podejście na wieżę w rezerwacie. Powrót niebieskim przez Javorni Dul, zielonym i żółtym szlakiem. Szlaki bez utrudnień. Jak to bywa w Czechach większość trasy niestety po asfalcie :(. Warto wejść na wieżę na Cernej Horze (40kc). Widać całą okolicę: oczywiście Śnieżkę, Chełmiec, Wielką Sowę, a nawet Śnieżnik i Pradziada.
Karkonosze

Śnieżne Stawki

2022-06-18 20:57
Insta@fox_travelers
Z Jagniątkowa za znakami niebieskim i zielonym, zejście za znakami czerwonym i czarnym. Bardzo dobre warunki, bez śniegu. Nie zapomnij o odpowiednich butach.
Karkonosze

Śnieżka

2022-06-18 20:51
Insta@adinsoon
Wejście ze Szklarskiej Poręby, czerwonym szlakiem przez Kamieńczyk, Szrenicę, Łabski Szczyt, Śnieżne Kotły, Wielki Szyszak, Słonecznik na Śnieżkę i zejście do Karpacza czerwonym. Suche skały, miejscami drobne kałuże, idealna widoczność, czyste niebo. Warunki bardzo dobre, ale niebezpieczna temperatura i prawie zerowy poza szczytem i Śnieżnymi Kotłami wiatr, co przepłaciłem na szczęście tylko przegrzaniem. Dużo ludzi, szczególnie przy wszystkich charakterystycznych miejscach szlaku. Pod Śnieżką tłumy, ale pod wieczór znacznie mniej.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.