Warunki dla zapytania Karkonosze:Karkonosze

Rozdroże pod Łysociną

2020-07-28 10:14
Katarzyna Kępińska
Niedamirów, niebieski szlak na Rozdroże pod Łysociną, potem zielony graniczny do Niedamirowa. Warunki luksusowe, szlak przeschnięty, gdzieniegdzie troszkę błota, ale nawet w adidasach bez problemu. Komarów brak, lekki wiaterek, nic tylko iść:)
Karkonosze

Śnieżka

2020-07-23 13:15
Tom Tęgos
Czerwony szlak mało ludzi, dopiero od łańcuchów robi się tłoczno, na szczycie kilkaset człowieków, dużo osób schodzi pod prąd na łańcuchach.
Karkonosze

Śnieżka

2020-07-21 23:06
Insta@rozycki.dam
Niebieskim szlakiem spod Wanga w Karpaczu - Samotnia (Kocioł Małego Stawu) - Śnieżka. Szlak suchy, od Domu Śląskiego na Śnieżkę bardzo dużo ludzi. Ciepło, słonecznie.
Karkonosze

Śnieżka

2020-07-21 20:25
Insta@a.d_.l.e.w
Do Czarnej Kopy szlak pusty, bliżej Śnieżki tłoczno. Szlak w większości suchy, spora mgła, widoczność mocno ograniczona od pewnego momentu. Szlakiem przez Czoło, Skalny Stół, Czarną Kopę na Śnieżkę.
Karkonosze

Szrenica - Przełęcz Karkonoska

2020-07-20 23:20
Monika Psiuk
Rano bajeczny wschód słońca, później do około 11 na Szrenicy mleko, z delikatnymi prześwitami. Później zaczęło się przejaśniać, choć do Śnieżnych Kotłów widoczność była jeszcze dość ograniczona. Później cudowna gra światła. Warunki na całym szlaku dobre, sucho, bez deszczu - pomimo prognoz. Ruch do Śnieżnych Kotłów spory, później luźno. Kolejne dni zapowiadają się obiecująco 🙂
Karkonosze

Śnieżka

2020-07-18 07:35
Insta@barszczizo
Podejście na Śnieżkę od Sowiej Przełęczy i zejście do Lucni Boudy. Warunki świetne. Jedynie pogoda zmienna i Śnieżka jak zwykle lubi się co chwilę w chmurze schować. 🙂
Karkonosze

Śnieżka

2020-07-16 22:42
Insta@smallintheworld
Trasa Karpacz czerwonym szlakiem - Dom Śląski- Śnieżka - Strzecha Akademicka - Schronisko Samotnia- Świątynia Wang- Karpacz. Zachmurzenie bardzo duże, szlak mokry, początkowo padał deszcz, na zejściu pogoda się poprawiła, dużo ludzi na szlaku.
Karkonosze

Odrodzenie

2020-07-04 19:34
Marta Kucharska
Karpacz- czarnym przez Biały Jar do Strzechy Akademickiej- niebieskim i żółtym do Lucni Bouda- niebieskim do Bile Labe Bouda- żółtym na Przełęcz Karkonoską- czerwonym do Słonecznika i dalej zielonym do Karpacza. Na szlakach brak błota, brak utrudnień. O godzinie 9 na odcinku niebieskiego szlaku prowadzącego na Śnieżkę byliśmy zupełnie sami. Na szlakach umiarkowana ilość turystów nie licząc odcinka od Polany do odbicia zielonego szlaku, gdzie były dzikie tłumy wracające ze Śnieżki, na szczęście to krótki odcinek.
Karkonosze

Szrenica, Śnieżne Kotły

2020-06-30 21:49
Insta@dzoankka
Wejście na Szrenicę od Wodospadu Kamieńczyk. Następnie przejście na Łabski Szczyt i Śnieżne Kotły. Pogoda słoneczna, szlak suchy. Od Hali Szrenickiej zaczyna mocno wiać.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.