Warunki dla zapytania Karkonosze:Karkonosze

Śnkeżka

2019-05-25 12:56
Radosław Magier
Śnieżka dziś zaoferowała mi wszystkie warunki pogodowe ?? Na wejście słońce, od Samotni zaczął padać deszcz, przed szczytem mieszanka deszczu ze śniegiem, a przy zejściu oberwało się i gradem ?? Widoczność zależy jak wiatr zawieje i czy odgarnie chmury. Śnieg gdzieś bokiem leży dopiero od Samotni w górę.
Góry Kamienne

Lesista Wielka

2019-05-19 12:44
Joanna Waryszak
Trasa: Kuźnice Świdnickie - szlak zielony - Dzikowiec wieża widokowa - szlak niebieski - Stachoń - Lesista Wielka - Mieroszów. Pogoda jak na zamówienie, słońce grzało, wiaterek wiał. Znaki wymalowane na nowo, część szlaków uprzątnięta z powalonych drzew, część niestety nie. W większości sucho, widoki na Karkonosze cud.
Karkonosze

Śnieżka

2019-05-18 09:46
Insta@jay1508bee
Dzisiaj z rana szczyty w chmurach, momentami tylko wychodziło słońce, na Śnieżce mocniej wieje.
Karkonosze

Sowia Dolina

2019-05-12 06:50
Insta@Waj_mik
Przejście od Schroniska Okraj do Jelenki. Następnie powrót przez Sowią Przełęcz do Karpacza czarnym szlakiem. Warunki na górnym odcinku trudne, świeży opad śniegu marznący deszcz i silny wiatr.
Karkonosze

Śnieżka

2019-05-11 20:24
Insta@jay1508bee
Z rana było ładnie, po południu zaczęło padać, śniegu niewiele, trochę na czarnym.
Karkonosze

Hala Szrenicka

2019-05-10 08:40
Szwendacz Galicyjski
Czerwony szlak z Hali Szrenickiej do Szklarskiej Poręby. Od rana mgła i mżawka. Widoczność mocno ograniczona. Na trasie trochę śliskich kamieni i błota. Ludzi mało.
Karkonosze

Samotnia

2019-05-09 09:04
Szwendacz Galicyjski
Bardzo silny wiatr i opady.
Karkonosze

Szrenica, Śnieżne Kotły

2019-05-08 00:00
Dariusz Libor
Trasa: Szklarska Poręba - Wodospad Kamieńczyk - Schronisko Kamieńczyk - Schronisko PTTK na Hali Szrenickiej - Schronisko Szrenica - źródła Łaby - dawne schronisko a obecnie stacja przekaźnikowa Emitel na Śnieżnych Kotłach - Schronisko PTTK pod Łabskim Szczytem - Szklarska Poręba Trasa bez większych problemów. Źródła Łaby zasypane nadal śniegiem. Widać tylko choinkę szlaków. Od Schroniska Szrenica aż do Śnieżnych Kotłów wietrznie.. bardzo wietrznie. Żółty szlak od Śnieżnych Kotłów do Schroniska pod Łabskim Szczytem zamknięty. Trzeba wrócić do Česka boudka i odbić w prawo zimowym żółtym. ostro w dół i dużo zmarzniętego śniegu. Na żołtym od Schroniska pod Łabskim Szczytem dużo połamanych drzew i szlak płynie, ale da się przejść.
Karkonosze

Skalny Stół, Śnieżka

2019-05-07 23:58
Szwendacz Galicyjski
Łysocina, Skalny Stół, Śnieżka, Słonecznik, Pielgrzymy. Czerwonym szlakiem ze Srebrnego Potoku do granicy, dalej zielonym (granica) do Przełęczy Okraj, następnie czerwonym do Sowiej Przełęczy, podejście niebieskim na Skalny Stół (i powrót tą samą trasą), ponownie czerwonym przez Śnieżkę na Słonecznik, zejście do Karpacza (Wang) przez Pielgrzymy szlakami żółtym i niebieskim, na koniec podejście do Samotni (żółty + niebieski). Dzień ładny, słoneczny. Momentami bardzo ciepło, chociaż wyżej bardzo mocny wiatr (na Śnieżce chciał urwać głowę). Podłoże totalny mix: niżej raczej sucho (momenty z błotem i kałużami), wyżej głównie mokry śnieg. Na zejściu ze Śnieżki ślisko - to jedyne miejsce gdzie raczki się bardzo przydały. Poza tym kijki spokojnie wystarczą. Stuptuty zbędne. Ruch zauważalny (tzn. od Śnieżki co kilka minut kogoś mijałem).
Karkonosze

Śnieżne Kotły

2019-05-07 10:44
Joanna Rozmus
Szlak czerwony że Szklarskiej - spokojnie do przejścia, miejscami trochę błota, trochę ubitego sniegu. Dziś momentami słońce, momentami sypało.
Karkonosze

Śnieżka

2019-05-05 10:02
Insta@jay1508bee
Powrót zimy, dosypało troszkę śniegu, wyżej mocniejszy wiatr.
Karkonosze

Krakonos

2019-05-03 08:20
Olga Bogucewicz
Wejście i zejście czerwonym od hotelu Panorama. Szlak suchy, miejscami resztki śniegu i powalone drzewa - do ominięcia bez problemu. Na szczycie śnieg i mroźny wiatr, bardzo zimno.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij