Warunki dla zapytania Kasprowy Wierch:Tatry

Goryczkowa Czuba

2021-05-09 00:36
Insta@ada_panek
Kuźnice - Hala Kondratowa - Kondracka Przełęcz - Kopa Kondracka - Kasprowy Wierch - Hala Gąsienicowa - Kuźnice Warunki wiosenne, większość trasy w śniegu grząskim, płynącym od samego rana. Szczególnie przejście od Przełęczy pod Kopą Kondracką na Kasprowy Wierch wymaga czujności, są momenty gdzie śnieg w ogóle nie trzyma się podłoża. Mimo słońca na dole, zdecydowanie nie polecam przejścia trasy bez żadnego sprzętu - niestety na trasie zdarzały się osoby w samych adidasach.
Tatry

Kasprowy Wierch

2021-05-08 17:14
Insta@wloczykij.21
Wyjście z Kuźnic o 6 rano, świeży śnieg i przymrozek, wejście przez Boczań twarde, bez potrzeby użycia raczków (dla mniej doświadczonych polecam mieć), w środku lasu zaczyna się śnieg i prowadzi nas już cały czas. Od Hali Gąsienicowej wejście na Kasprowy wzdłuż stoku narciarskiego, nie było potrzeby używać z rana raczków, kijki przydatne (na szczycie około 10 brak widoczności). Pogoda zmienna, od 11-12 słońce i lampa co sprawiło, że zejście zarówno z Kasprowego jak i z Hali wymagało użycia raczków i kijków ze względu na breję śnieżną, która była dosyć niebezpieczna, również przy zejściu do Doliny Jaworzynki przez dużą ilość wchodzących szlak wyślizgany. Od Redakcji: raczki to nie jest odpowiedni sprzęt na Kasprowy i na mokry śnieg.
Tatry

Kasprowy Wierch

2021-04-27 23:44
Insta@mmiernik
Beskid, Kasprowy Wierch, Hala Gąsienicowa Na Kasprowy stylem kolejkowym. Podejście na Beskid ubite, można się obejść bez raczkówraków. Szlak niebieski z Hali Gąsienicowej do Kuźnic miejscami śliski, choć i tu raczki nie są niezbędne.
Tatry

Kasprowy Wierch

2021-04-25 17:51
Insta@dwdgstn
Skitury z Kuźnic na Kasprowy na zamknięcie sezonu. Podejście do Murowańca nartostradą. Śnieg od Przełęczy pod Nosalem. Na Kasprowym mgła. Zjazd Goryczkową prawie do budki z biletami. Warunki śniegowe dobre. Ludzi mało. Zabawa przednia.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.