Warunki dla zapytania Kasprowy Wierch:Tatry

Kasprowy Wierch

2020-09-25 09:24
Przemysław Sobczyk
Dziś mocny wiatr i coraz niższy pułap chmur, przelotnie pada lekki deszcz,co jakiś czas słońce się przebije na chwilę. Pod wieczór niestety zrobi się źle. Zwierzęta chronią się przed wiatrem niżej, ale niektóre podziwiają z góry kolorowe doliny.
Tatry

Giewont, Kasprowy Wierch

2020-09-20 21:08
Insta@_aleksandraa_k_
Warunki bardzo dobre, wiadomo sobota dużo ludzi. Kuźnice-Kalatówki-Hala Kondratowa-Kondracka Przełęcz-Wyżnia Kondracka Przełęcz-Giewont-Kopa Kondracka-Przełęcz pod Kopą Kondracką-Kasprowy Wierch-Hala Gąsienicowa-Przełęcz między Kopami-Kuźnice przez Boczań
Tatry

Czerwone Wierchy, Kasprowy Wierch

2020-09-16 09:05
Maciej
Kiry - Piec - Ciemniak - Czerwone Wierchy- Goryczkowa Czuba - Kasprowy Wierch - Liliowe - Czarny Staw Gąsienicowy - Murowaniec - Kuźnice Pogoda słoneczna, lecz na Czerwonych Wierchach wiało. Z rana pusto 4 szczyty Czerwonych Wierchów brak ludzi i później już w okolicy Kasprowego zaczęło się robić tłoczno. Start ok 6 rano.
Tatry

Kasprowy Wierch, Czerwone Wierchy

2020-09-14 21:18
Insta@klaudiadydziak
Pogoda na szlaku idealna, przez cały czas pełne słońce, żadnych zachmurzeń. Na szlaku umiarkowana ilość turystów.
Tatry

Kasprowy Wierch

2020-09-13 09:30
Szparaga we własnym sosie
Piękna pogoda, dobra widoczność, stosunkowo mało osób jak na piękną pogodę. Godz. 12:00
Tatry

Kasprowy Wierch

2020-09-12 19:40
Szparaga we własnym sosie
Zachmurzenie z przejaśnieniami. Ciepło, lekki wiaterek. Dużo ludzi.
Tatry

Świnica

2020-09-09 10:25
Przewodnik Tatrzański Maja Sindalska
Kasprowy Wierch kolejką - Świnica - Liliowe - Hala Gąsienicowa - Dolina Jaworzynki - Kuźnice Szlaki suche, wspaniałe. Pogoda cudowna. Ludzi tłumy, trudniejsze miejsca na łańcuchach korkowały się, wierzchołek zatłoczony. Nie wszyscy potrafią cierpliwie czekać, idą pod prąd, rozcinają grupy, chwytają łańcucha używanego przez inną osobę mimo próśb by zaczekali.... Nie mówiąc o panu, ktory miał cztery kije w plecaku na sztorc, każdy w inną stronę, ostrymi końcówkami do góry jak sztylety, na prośbę o obrócenie ich strzelił foszkiem, że przecież góry są niebezpieczne... O dziwo w Murowańcu bez większych kolejek, nawet wolne stoliki.
Tatry

Świnicka Przełęcz

2020-09-05 12:51
Insta@fero_1987
Podejs?cie na Przełęcz Świnicką od Murowańca, dalej przejście na Kasprowy Wierch, warunki pogodowe bardzo dobre, słon?ce lekko za chmura?, bez deszczu.
Tatry

Czerwone Wierchy

2020-09-05 11:40
Insta@mr.mac.wal
Trasa: Kiry, Ciemniak, Krzesanica, Małołączniak, Kopa Kondracka, Kasprowy Wierch Na trasie (do Ciemniaka) sporo ludzi, potem wszyscy gdzieś się rozpiechrzli. Wierchy powoli zaczynają nabierać czerwonych barw. Warto pomyśleć o tej trasie, bo widoki z dnia na dzień będą coraz lepsze.
Tatry

Czerwone Wierchy, Kasprowy Wierch

2020-08-29 07:53
Dawid Lipski
Kiry - Czerwone Wierchy - Kasprowy Wierch - Murowaniec - Kuźnice Warunki na Czerwonych Wierchach ciężkie. Od wysokości 1800m wszystko w chmurach. Poza tym bardzo mocny wiatr znacznie utrudniający wędrówkę. W niektórych momentach można się było na nim oprzeć. Od Przełęczy pod Kopą Kondracką wraca widoczność i wiatr się osłabia, można już rozmawiać swobodnie. Od Kasprowego w stronę Hali Gąsienicowej wiatr ustaje i idzie się już lekko, aczkolwiek tłumnie. Na Boczaniu ogrom ludzi.
Tatry

Goryczkowa Czuba

2020-08-29 07:27
Insta@mateo_bak
Kuźnice - Hala Gąsienicowa - Świnicka Przełęcz - Kasprowy Wierch - Kopa Kondracka Wyruszamy z Kuźnic, w planach mając zdobycie Kościelca. Z uwagi na silny wiatr, rezygnujemy i udajemy się na Świnicką Przełęcz. Po drodze spotykamy wracających z Przełęczy Karb, którzy również skarżą się na silny wiatr przy podejściu na Kościelec. Na Przełęczy Świnickiej również silny wiatr, a sama przełęcz, Świnica i Kościelec pokryte warstwą chmur. Większy ruch turystyczny zaczyna się za Kasprowym w kierunku Kopy, gdzie spotykamy sporo turystów a i siła wiatru nieco słabnie.
Tatry

Kasprowy Wierch

2020-08-20 14:45
Insta@dkviolin79
Podejście od Kuźnic zielonym szlakiem suche wszędzie, piękna pogoda, trochę słońca, trochę chmur, ostre górskie powietrze, niewiele osób na podejściu, natomiast szczyt i zejście w grupie 😉
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.