Warunki dla zapytania Kasprowy Wierch:Tatry

Kasprowy Wierch

2019-05-23 13:45
Zosia Tryburcy
Trasa Murowaniec - Kasprowy spływa, w wyższych partiach śnieg, widoczność ok. 15 metrów.
Tatry

Goryczkowa Czuba

2019-05-19 12:02
Insta@michal_kita
Kuźnice - Przełęcz pod Kopą Kondracką - Kasprowy Wierch - Kuźnice Do wysokości schronisk sucho i bezproblemowo, w wyższych partiach i na graniach reszki śniegu - mokry i zapadający - bardzo nieprzyjemny. Słonecznie z odrobiną chmur i lekkim wiatrem + ok 12.00 przelotna mrzawka
Tatry

Giewont, Goryczkowa Czuba, Kasprowy Wierch

2019-05-18 12:05
Insta@cristov5
Trasa Hala Kondratowa - Giewont - Kopa Kondracka - Kasprowy Wierch. Do schroniska w Hali Kondratowej szlak suchy, bez śniegu. Wyżej dużo mokrego śniegu, wiele osób szło w raczkach. Przy podejściu na Giewont łańcuchy odsłonięte, ale skała mokra ze względu na topniejący śnieg. Przy podejściu na Kopę część szlaku na zmianę albo ze śniegiem albo sucha skała, przez co zakladanie raków mijało sie z celem. Taka sama sytuacja przy trawersie na Kasprowy. Na zejściu zielonym szlakiem do Kuźnic miejscami pół metra śniegu, ale od Myślenickich Turni warun typowo letni. Po 13 zaczęło kropić, ale na tym poprzestało.
Tatry

Kasprowy Wierch

2019-05-11 09:44
Insta@kasia_j1
Trasa: Kuźnice-Murowaniec-Przeł.Liliowe- Beskid-Kasprowy Wierch- Kuźnice Śnieg mokry, zapadający się. Szlak na Liliowe przetarty, ale momentami można zapaść się do połowy uda, na Beskidzie jeden czujny moment, ale zrobione są stopnie. Kijki bardzo przydatne.
Tatry

Kasprowy Wierch

2019-05-08 12:53
Insta@sszaki
Tatry

Kasprowy Wierch

2019-04-26 20:12
Insta@byle_do_gory
Szlak zielony z Kuźnic. W lesie roztopiony śnieg, miejscami lód i wystające kamienie. Wyżej śnieg mokry, a potem praktycznie bez śniegu. Wiało mocno. Kijki przydatne.
Tatry

Świnicka Przełęcz, Kasprowy Wierch

2019-04-25 17:24
Insta@janekbudek
Przejscie z Kuźnic do Murowańca sporo mokrego śniegu, dalej na Przełęcz Świnicką - miękki zapadający się śnieg. Trasa do przejścia bez raków, ale przydatne na końcu podejścia na przełęcz. Powrót granią przez Kasprowy, bardzo silny wiatr, początek szlaku nieprzetarty, miejscami nie ma już śniegu. Zejście zielonym do Kuźnic.
Tatry

Kasprowy Wierch

2019-04-19 11:23
Insta@anka.semczyk
Kuźnice-Kasprowy Wierch-Beskid-Przęł. Liliowe-Hala Gąsienicowa W lesie oblodzenia, na całej trasie śnieg, miejscami zbity, a miejscami mokry i "kopny". Raczki przydatne 🙂
Tatry

Kasprowy Wierch

2019-04-07 16:24
Sławosz Kiełtyka
Prognozy pogody były trafne i w niedzielę było bardzo słonecznie i prawie bezwietrznie. Żółtym szlakiem z Kuźnic w stronę Murowańca. W połowie drogi do połączenia z niebieskim - śnieg i można na skiturach iść. Powyżej kolejki na Gąsienicowej śnieg bardziej zbity. Ludzi dużo na szlaku, nartach i na szczycie (z pomocą kolejki). Powrót Goryczkową na nartach prawie do samych Kuźnic.
Tatry

Kasprowy Wierch

2019-04-07 09:55
Sławosz Kiełtyka
Pogoda idealna na wycieczki piesze jak i na narty. Z Kuźnic żółtym szlakiem w połowie odległości do połączenia z niebieskim śnieg i można było na skiturach iść. Śnieg niżej roztapiajacy się. Powyżej stacji kolejki na gąsienicowej już zbity bardziej. W związku z pogodą na szlaku, nartostradaach jak i szczycie tłumy można rzec. Powrót Goryczkową prawie do samych Kuźnic na nartach.
Tatry

Goryczkowa Czuba, Kasprowy Wierch

2019-04-07 01:03
Paweł Florczyk
Z Kondratowej przez Przełęcz pod Kopą, Kasprowy do Murowańca: podejście pod przełęcz super, natomiast na grzbiecie czujne trawersy po południowej stronie słowackiej, głównie ze względu na topniejący śnieg. Później autostrada na Kasprowy i zejście do Murowańca im niżej tym bardziej zapadający się śnieg.
Tatry

Kasprowy Wierch, Goryczkowa Czuba

2019-04-06 23:50
Insta@tom.rakowski
Kuźnice - Myślenickie Turnie - Kasprowy Wierch - Goryczkowa Czuba - Przełęcz pod Kopą Kondracką - Hala Kondratowa - Kuźnice Warunki idealne, ciepło, słonecznie, wiatr umiarkowany na samym szczycie. Nieziemskie widoki. Na szlaku zalega jeszcze dużo śniegu, zarówno ubitego, jak i świeżego. Momentami można było się dość głęboko zapaść. Raki i kije obowiązkowe.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij