Warunki dla zapytania Kończysty Wierch:Tatry

Trzydniowiański Wierch, Kończysty Wierch

2020-02-01 17:39
Adam Klonowski
Trasa Doliną Chochołowską mokra, ciężko przejść suchą stopą. Wejście na czerwony szlak tym dalszym od schroniska, przez Krowi Żleb. Wejście bez raczkówraków niemożliwe. Cały odcinek przez las oblodzony, bardzo łatwo o kontuzję. Na odcinku od Trzydniowiańskiego do Kończystego trasa miejscami wywiana do kamieni lub utwardzony śnieg. Nam wystarczyły kijki i raki. Zejście przez Dolinę Jarząbczą. Szlak zasypany, schodziliśmy do doliny na czuja, ale jak już doszliśmy do linii drzew, to można było się już odnaleźć. Potem odcinek nieprzetarty, cały czas się zapadaliśmy w mokrym śniegu.
Tatry

Kończysty Wierch

2019-12-18 13:03
Insta@slodki.urwis
Polana Chochołowska - Trzydniowiański Wierch - Kończysty Wierch Lekki śnieg dopiero w końcówce lasu i na grani od ok. 1300m n.p.m. Przydatne raki i kijki przy drodze na Kończysty, obowiązkowo przy zejściu. Piękny warun, ale bardzo oblodzone zejście Doliną Jarząbczą aż do samej Doliny Chochołowskiej.
Tatry

Trzydniowiański Wierch, Kończysty Wierch

2019-11-22 18:03
Insta@robin_ns
Do Trzydniowiańskiego spokojnie bez raczków, śniegu prawie brak. Do Kończystego już śnieg jak na zdjęciach, lepiej raczki mieć. Spory wiatr. Zdjęcia z około godziny 12 dzisiaj.
Tatry

Wołowiec - Kończysty Wierch

2019-11-01 19:02
Mateusz Zybert, Anna Olczyk
Ostatnie "podrygi jesieni", brak śniegu, miejscowe oblodzenia i oszronienia, mimo to raczki niepotrzebne. Trekking bardzo ułatwia remont szlaku szczególnie na odcinku Wołowiec - Łopata (poukładane jakiś czas temu worki z kamieniami tworzą wygodne stopnie). Od 15 w porywach silny, mroźny wiatr. Z poziomu Chochołowskiej widać pogarszające się warunki na 2.11. Wiatr wzrasta z 20 do 70 ms.
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-10-13 21:09
Insta@bodziana
Hala Ornak - Ornak - Starorobociański Wierch - Kończysty Wierch - Trzydniowiański Wierch - Dolina Chochołowska Pełne słońce, ciepło, na ogół szlak suchy, miejscami trochę błota pośniegowego. Między Starorobociańskim a Trzydniowiańskim było trochę śniegu.
Tatry

Kończysty Wierch

2019-10-07 19:34
Paulina Laszewska
Szlak słabo przetarty, śniegu ok 30 cm, raczki wskazane.
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-10-07 16:01
Mateusz Zając
Siwa Polana - Polana Chochołowska - Trzydniowiański Wierch - Kończysty Wierch - Starorobociański Wierch - Siwy Zwornik - Dolina Starorobociańska - Siwa Polana Start przed godz. 9 przy pięknej pogodzie. Większy śnieg pojawił się kilkaset metrów za schroniskiem na Polanie Chochołowskiej.Trasę można było zrobić bez raków, ale raczki przydatne. Wyżej śnieg na zmianę kopny, mokry lub przewiany. Przy zejściu w Dolinie Starorobociańskiej bardzo błotniście.
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-09-06 22:55
Insta@karolinahelbig
Ornak, Starorobociański Wierch, Kończysty Wierch Wyjście na szlak w godzinach wczesnoporannych, ruch na szlaku bardzo mały. Warunki na szlaku bardzo dobre, brak mgły, w godzinach około południowych wyszło słońce.
Tatry

Bystra

2019-07-15 17:48
Maciek Wiśniewski
Kiry, Ornak, Siwa Przełęcz, Bystra, Błyszcz, Starorobociański Wierch, Kończysty Wierch, Trzydniowiański Wierch, Ścieżka nad Reglami. Trasa sucha, na Bystrej pustki, od Starorobociańskiego coraz więcej osób.
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-06-24 20:46
Magdalena Woszczyk
Dolina Chochołowska- Trzydniowiański Wierch- Kończysty Wierch- Starorobociański Wierch-Siwa Polana-Dolina Chochołowska. Powyżej 1700 mleko, na przełęczach trochę wiało, bez opadów.
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-06-07 22:34
Insta@photo.in.time
Trasa: Dolina Kościeliska- Iwaniacka Przełęcz tutaj troszkę błota na trasie więc trzeba uważać, dalsza część trasy to Ornak, Siwa Przełęcz, Starorobociański Wierch, Kończysty Wierch, Trzydniowiański Wierch, a następnie zejście do Doliny Chochołowskiej -Polana Trzydniówka tutaj na trasie brak przeszkód, jedynie w jednym miejscu mała ilość śniegu, ale nic strasznego. Pogoda praktycznie idealna chwilowe załamanie pogody parę kropel spadło, reszta dnia słoneczna 😉
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-06-05 19:19
Ewa Cz
Trasa na Starobociański Wierch z Doliny Kościeliskiej, przez Ornak. Zejście przez Kończysty Wierch i Trzydniowiański Wierch. Śniegu praktycznie brak, szlaki suche. Raki zbędne. Warunki pogodowe zmienne.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.