Warunki dla zapytania Kończysty Wierch:Tatry

Starorobociański Wierch

2019-10-13 21:09
Insta@bodziana
Hala Ornak - Ornak - Starorobociański Wierch - Kończysty Wierch - Trzydniowiański Wierch - Dolina Chochołowska Pełne słońce, ciepło, na ogół szlak suchy, miejscami trochę błota pośniegowego. Między Starorobociańskim a Trzydniowiańskim było trochę śniegu.
Tatry

Kończysty Wierch

2019-10-07 19:34
Paulina Laszewska
Szlak słabo przetarty, śniegu ok 30 cm, raczki wskazane.
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-10-07 16:01
Mateusz Zając
Siwa Polana - Polana Chochołowska - Trzydniowiański Wierch - Kończysty Wierch - Starorobociański Wierch - Siwy Zwornik - Dolina Starorobociańska - Siwa Polana Start przed godz. 9 przy pięknej pogodzie. Większy śnieg pojawił się kilkaset metrów za schroniskiem na Polanie Chochołowskiej.Trasę można było zrobić bez raków, ale raczki przydatne. Wyżej śnieg na zmianę kopny, mokry lub przewiany. Przy zejściu w Dolinie Starorobociańskiej bardzo błotniście.
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-09-06 22:55
Insta@karolinahelbig
Ornak, Starorobociański Wierch, Kończysty Wierch Wyjście na szlak w godzinach wczesnoporannych, ruch na szlaku bardzo mały. Warunki na szlaku bardzo dobre, brak mgły, w godzinach około południowych wyszło słońce.
Tatry

Bystra

2019-07-15 17:48
Maciek Wiśniewski
Kiry, Ornak, Siwa Przełęcz, Bystra, Błyszcz, Starorobociański Wierch, Kończysty Wierch, Trzydniowiański Wierch, Ścieżka nad Reglami. Trasa sucha, na Bystrej pustki, od Starorobociańskiego coraz więcej osób.
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-06-24 20:46
Magdalena Woszczyk
Dolina Chochołowska- Trzydniowiański Wierch- Kończysty Wierch- Starorobociański Wierch-Siwa Polana-Dolina Chochołowska. Powyżej 1700 mleko, na przełęczach trochę wiało, bez opadów.
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-06-07 22:34
Insta@photo.in.time
Trasa: Dolina Kościeliska- Iwaniacka Przełęcz tutaj troszkę błota na trasie więc trzeba uważać, dalsza część trasy to Ornak, Siwa Przełęcz, Starorobociański Wierch, Kończysty Wierch, Trzydniowiański Wierch, a następnie zejście do Doliny Chochołowskiej -Polana Trzydniówka tutaj na trasie brak przeszkód, jedynie w jednym miejscu mała ilość śniegu, ale nic strasznego. Pogoda praktycznie idealna chwilowe załamanie pogody parę kropel spadło, reszta dnia słoneczna 😉
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-06-05 19:19
Ewa Cz
Trasa na Starobociański Wierch z Doliny Kościeliskiej, przez Ornak. Zejście przez Kończysty Wierch i Trzydniowiański Wierch. Śniegu praktycznie brak, szlaki suche. Raki zbędne. Warunki pogodowe zmienne.
Tatry

Trzydniowiański i Kończysty Wierch

2019-04-28 22:44
Agata Uchacz
Dzisiaj na Trzydniowiańskim i Kończystym warunki trudne. Świeży, zapadający się śnieg, widoczność na 10m. Na górze śnieg z deszczem. Szlak dzisiaj przetarty, po wczorajszych opadach. Między jednym, a drugim szczytem bardzo ciężko z widocznością. W lesie mokro i dość ślisko. Dzisiaj ma tam znowu padać, więc jutro prawdopodobnie będzie równie trudno.
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-03-30 02:32
Marcin Gibson
Start z Siwej Polany, Krowim Żlebem na Trzydniowiański Wierch, potem Kończysty Wierch i na Starorobociański. Zejście Doliną Jarząbczą do Chochołowskiej. Rano twardy, zmrożony śnieg, od 11-ej już dość grząski.Ciepło i bezwietrznie. W schronisku takie tłumy, że odechciewało się stać w kolejce, żeby cokolwiek kupić.
Tatry

Grześ, Wołowiec, Starorobociański Wierch

2019-03-02 21:56
Adam Buczyński
Trasa: Grześ-Rakoń-Wołowiec-Łopata-Jarząbczy Wierch-Kończysty Wierch-Starorobociański Wierch-Ornak Warunki: Początek lasem kilka cm świeżego śniegu. Wyżej na zboczach sporo nawianego śniegu, a pod spodem skorupa. Na grani do Wołowca w większości twardo, niekiedy trafi się spora zaspa. Śladu brak aż do Kończystego. Wszystko zawiane. Od Wołowca po południowej stronie sporo wytopionego śniegu i lód, czasami przysypany. Widoczne skały i kamienie. W okolicach Łopaty sporo głębokiego śniegu (również na grani). Podejście na Jarząbczy najpierw w nawianym śniegu (uwaga na przysypane dziury), a potem twardo i skała, umiarkowanie ślisko, dużo szreni. Od Jarząbczego na Kończysty śnieg powyżej kostek, czasami więcej, czasami twardo. Od Kończystego widoczny ślad na Starorobociański i twardo. Na zejście w stronę Ornaka też sporo nawianego śniegu. Pod nawianym śniegiem lodowa skorupa, trzeba uważać zwłaszcza na trawersach. Dalej w stronę Ornaku ślad i na zmianę twardo i trochę nawianego śniegu. Na zejściu z grani Ornaka szlak poprowadzony całkiem przyzwoicie, prosto na grań. Zejście strome i chwilami śliskie, ale dużo stopni zrobionych. Na szczytach lekki, ale mroźny wiatr. Całość (ok 32km) zrobiłem w około 7 godz, na lekko.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij